Працівниця року• 21 ноября в 22:45
Напишите название своего любимого парфюма
И какие ноты в нем главные, чем пахнет? спасибо
Хочу себе к НГ что-то выбрать, по описанию буду ориентироваться
Сегодня я не я• 24 ноября в 11:30
Ответ дляПирожкиня
Ну я купила за 8739 грн., це для них не дорого.
І я продам 70 мл і мій залишок 30 мл, буде мені безкоштовно.
Я просто не можу знайти нічого кращого ніж Ганім, пробувала і мемо, і габу. Все не те
Пасти Ла• 24 ноября в 13:32
Ответ длянеДоЖиру
Я напишу название любимого парфюма после того как я его закажу🙈 жду скидку на чп, боюсь может это единственный флакон на страну🫣
А в якій країні будете купувати? В нас чи закордоном? Це знятість ? Цікаво
неДоЖиру• 24 ноября в 13:33
Ответ дляПасти Ла
В Киеве, не снятость, просто не раскрученная (может быть пока) ниша
Пасти Ла• 24 ноября в 13:36
Ответ длянеДоЖиру
А, ну прикольно🤗 удачі вам!
В мене є свої улюбленці в ароматах, вже не один рік стабільно, на них ніколи немає знижки, може вам пощастить.
Ваш солодкий чи свіжий? Які нотки? Стійкий?
неДоЖиру• 24 ноября в 14:05
Ответ дляПасти Ла
А, ну прикольно🤗 удачі вам!
Ладно, могу сказать, уже нет риска что в этой теме будут те, кто его купит вместо меня.
Dries van Noten soie malaquais
Пасти Ла• 25 ноября в 01:38
Ответ длянеДоЖиру
Dries van Noten soie malaquais
Флакончик такий стильний🤩 я його не знаю, з цим брендом не знайомилась ще але бачила, що писали за нього неодноразово в Тредс, Інсті. Хоча бренд цей маловідомий і не такий аж дуже популярний був раніше.
Якщо все складеться і купите, покажіть потім, мені цікаво🤗 помилуюся вашим скарбом⭐️💎
неДоЖиру• 01 декабря в 09:10
Ответ дляПасти Ла
Замовила! З Німеччини!!!! За дуже гарною ціною 242€, його стандартна ціна 315€.
Пасти Ла• 01 декабря в 09:53
Ответ длянеДоЖиру
О, класно🤗 урвали!)))) вітаю✨
вживу він напевно взагалі крутий прийде🤩 і аромат має бути гарний.
Ви самі замовляли в Україну, чи з баєром?
Поділитесь сайтом?
неДоЖиру• 01 декабря в 10:15
Ответ дляПасти Ла
О, класно🤗 урвали!)))) вітаю✨
Поділитесь сайтом?
Через подружку, яка там живе. Сайт Ludwig Beck, випадково зайшла на нього через Гугл, а там сьогодні -20% на парфуми та бьюті засоби. І якщо оформлюєш клієнтську карту, на ній ще подарункові 10€, які сумувалися зі знижкою.
Дякую❤️
Пасти Ла• 01 декабря в 10:14
Ответ длянеДоЖиру
Дякую❤️
Та це взагалі супер🥰 тим більше, що ви їх так хотіли, і все склалося-тепер купили ще й вигідно😍
Також собі там щось придивлюся, дякую🫶🏻