Розовые одуванчики• 21 ноября 2025

Почему план трампа вам не нравится?

english book• 21 ноября 2025
США продемонстрировала какой они гарант-Никакой.
Гарант,это тот,который даёт по ебальнику нападающему,и говорит-я здесь обещал защищать много лет назад.Взамен отказа от ядерки.
То есть действует с позиции силы.
Сейчас же США в позиции труса. И с этой позиции предлагает согласиться нам на российские условия.
Falcon82• 21 ноября 2025
Ответ дляlus_so
А чим краще був попередній?
Стамбул? Таки був кращий. Він би зберіг скільки життів....
Nata_69• 21 ноября 2025
Ответ дляinna1313
А ви що робите???
щоденно доначу. 10% від свого прибутку стабільно, також платні підписки на фонди, стиерненку на русоріз. Але я розумію що без важкоі зброі ми нічого не зможемо, а нам іі не дадуть.
Моpгана• 21 ноября 2025
Ответ дляМанула
Так, але що нам робити у ситуації, коли США став на сторону агресора?
Нам своє робить
Nata_69• 21 ноября 2025
Ответ дляFalcon82
То ви хочете аби ще більше 20-50 річних хлопців і чоловіків загинули за руїни?
та мабуть що так.
df364tye3• 21 ноября 2025
в нем весь трамп , все сша ,,,вспомнилась свадьба малиновке ,,,
,,,это мне , это снова мне , опять мне ,,,
кроме самого трампа больше не чего , не кому ,,,
олена олена• 21 ноября 2025
Ответ дляРозовые одуванчики
А если ваш город разбомбят и вас убьют. Другие может хотят жить , просто хотят жить. Хотя бы в россии
Хто хоче там жити - спокійно може їхати , чого чекаєте?
Манула• 21 ноября 2025
Ответ дляМоpгана
Нам своє робить
Тільки немає чим і ким ...
lus_so• 21 ноября 2025
Ответ дляМанула
Залишатись на своїй стороні. Ми вже рік живемо а постійних істериках трампа, який вже не знає як нас задушити. Поки живі.
Манула• 21 ноября 2025
Ответ дляdf364tye3
Реалістка• 21 ноября 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Потому что он сохранит украинский народ как нацию,а не как щит Европы.Мы живые люди,а не щит,смыслом существования которого является война.
Особливо нас як націю збережуть надання особливого статусу рос.мові і московська церква.
Falcon82• 21 ноября 2025
Ответ дляlus_so
Ви то живі. А скільки вже неживих...
чир• 21 ноября 2025
Боже, ВВХ ще декілька разів вдарить і ми зовсім залишимося без світла, воювати нема вже ким, влада краде, але ж Трамп сліпий, а не українці. Влада зовсім нічого не зробила, аби не допустити цієї війни. Зараз знову вереск ’дайте гроши, або путін на вас напалєт, ми - щіт Европи’. Зробили з людей якихось ’щитів’- козлів відпущенія і як з гуся вода.
Nata_69• 21 ноября 2025
Ответ дляолена олена
не випускають чоловіків, вже б поіхали давно багато сімей.
inna1313• 21 ноября 2025
Ответ дляNata_69
то що конкретно ви робите для війська? для перемоги? окрім того що на форумі ведете баталіі?
По перше , намагаюся вижити, бо квартири здають за неадекватні гроші. Тяжко починати все з 0 , коли тобі за 50. По друге, перші роки активно донатила. Ну і знову: «ситий голодному не товариш». Ті , хто живе в своїх будинках не зрозуміють ВПО
lus_so• 21 ноября 2025
Ответ дляFalcon82
О чітко трампівський спіч, крокодилячі сльози. Вас масові поховання на визволених територіях не вразили, ви навіть не зрозуміли, що побачили, бо вам пофіг.
Remensa• 21 ноября 2025
Тому що то забаганки трупіна, а не план.
inna1313• 21 ноября 2025
Ответ дляолена олена
Куди? Ніде немає допомоги
Mariya Prokhorova• 21 ноября 2025
Ответ дляinna1313
Куди? Ніде немає допомоги
Та то по росію мова йшла
Маска-0b9f• 21 ноября 2025
Ответ дляРеалістка
Бельгійці не перестали бути бельгійцями,притому що говорять вони трьома мовами, серед якої нема бельгійської,австрійці не стали німцями, канадці та американці британцями.Продовжувати паралелі можна довго.Що стосується церкви - без коментарів
inna1313• 21 ноября 2025
Ответ дляMariya Prokhorova
Та то по росію мова йшла
Хай валять в ту росію
Mariya Prokhorova• 21 ноября 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Маячня !
Є бельгійька мова ?
олена олена• 21 ноября 2025
Ответ дляinna1313
Куди? Ніде немає допомоги
Там пані в раші готова жити. То я питаю, чому не їде
Falcon82• 21 ноября 2025
Ответ дляlus_so
Мене вразили масштаби корупції і беззаконня під час війни в воюючій країні. Тут і Трамп не може впоратись...
Mariya Prokhorova• 21 ноября 2025
Ответ дляinna1313
Хай валять в ту росію
Отож вони хотять жити під росєю на українськіх землях , думають , що будє як до війни під путлером
Маска-0b9f• 21 ноября 2025
Ответ дляMariya Prokhorova
Маячня !
Є бельгійька мова ?
Я ж ніби написала.Прочитайте уважно
Oxy3• 21 ноября 2025
Ответ дляРозовые одуванчики
Вы из какого города? Может поменяетесь с автором поста жильем, она в вашу квартиру, а вы в ее, вы же хотите в россию? И все будут довольны.
Remensa• 21 ноября 2025
Ответ дляFalcon82
Уявімо: Приходить до вас сусід, вбиває дітей, відрубує руки матері, відбирає житло, селить вас на килимок біля дверей, гвалтує ктжен день. А потім каже, ти мені все, я тобі виділю кімнату, будеш по моїх правилах, а ч перестану над вами знущатись. Може.
І ви з радістю приймаєте умови.
олена олена• 21 ноября 2025
Ответ дляMariya Prokhorova
З цього питання ось на днях Портніков докладне відео записав. Пояснив там , як буде жити я під рашею на українських замлях
Mariya Prokhorova• 21 ноября 2025
Ответ дляFalcon82
Читайте більше , під час війни будь де корупція збільшується , Трамп хай там зі своєю розбірається , там це називається лобізм !
Маск скільки премії отримав ?