Розовые одуванчики• 21 ноября в 23:09

Почему план трампа вам не нравится?

Оксана_12• 22 ноября в 18:58
Ответ дляМаска-0b9f
Вы серьёзно про відкрийтесь?)
Ну трохи недогледіла, але я вже виправилась і заблокувала панянку. Вас мабуть туди ж.
олена олена• 22 ноября в 19:06
Ответ дляАнна_Бель
Удалено администрацией...
Побійтесь Бога таке писати…
Вам співчуваю
Mrs.Pretty• 22 ноября в 19:05
Ответ длявиктория7аас
Удалено администрацией...
Маска-0b9f• 22 ноября в 19:20
Ответ дляYaLalina
Аби тільки відкрили кордони після того, як підпишуть цей сраний план і дали втікти. Бо через 2 роки росія нападе знову і в цей раз в неї все вийде
На кого нападе,якщо всі втечуть?
Соседка Маши• 22 ноября в 19:23
Ответ дляHonda-
Ржака))

Твиттер ввёл функцию ’откуда учётная запись подключается, когда создана, сколько раз переименовывалась, как в данный момент подключается к твиттеру’, после чего начался сущий кошмар
Оказалось, ни один крупный украинский патриот и волонтер, который вечно подчеркивает, что «я тут буквально в окопах на передовой, верьте мне, сдавайте деньги», не находится в Украине.
Прикольно было бы и тут такое ввести.
Да, из далека легче Родину любить, точнее Страну с...с флагами...
ТА7НЯ7• 22 ноября в 19:35
Ответ дляолена олена
А мій чоловік, який з першого дня воює, каже , що це капітуляція і Донецьку область ніхто дарувати пуйлу не буде.
Хоча за…ся не менше вашого знайомого, звичайно.
Просто разные ранги. Есть офицеры, а есть простые рядовые. Понятное дело им в блиндажах спать не очень приятно.....
виктория7аас• 22 ноября в 19:37
Ответ дляMrs.Pretty
Удалено администрацией...
Да нет мне хотелось убедить бы всех что уход Путина не изменит ситуацию я сегодня проштудировала кучу СМИ причем в массе французских так какэтот язык у меня на уровне носителя и там определенно «Sans Poutine, la Russie peut devenir un monstre ingérable. Surtout, ne touchez à rien. Laissez-​le vivre.» То есть буквально: Без Путина Россия может стать неуправляемым монстром. Главное — ничего не трогайте. Пусть живёт.А путин избран до 2030 года,а я вот не уверена, что Украина дотянет до середины 2026, как , впрочем до 2030 дотянет ЕС, при таких темпах экономического самоуничтожения Только что прочла статью по экономике США и тоже какие то смутные сомнения о выживаемости.
олена олена• 22 ноября в 19:40
Ответ дляТА7НЯ7
Звичайно є різні, я в курсі. Спати, коли вночі по голові щурі бігають і миші не дуже приємно(
Леска• 22 ноября в 20:12
Ответ дляМаска-0b9f
Бельгійці не перестали бути бельгійцями,притому що говорять вони трьома мовами, серед якої нема бельгійської,австрійці не стали німцями, канадці та американці британцями.Продовжувати паралелі можна довго.Що стосується церкви - без коментарів
А скільки разів Британія нападала та нищила Канаду та США?? Це перше питання.
Друге. А хіба є канадська чи американська мова, бельгійська?? Отож.
фруктовая• 22 ноября в 20:15
Ответ дляСоседка Маши
ахфицер ВСУ льошка парашенка присягу давал народу и любит родину из далека .ни слова сочувствия за войну в соц сетях.плевать ему зато агробизнес дома награбленный у сельчан батей шулером
фруктовая• 22 ноября в 20:16
Ответ дляОксана_12
нинада.маска у нас мертветчуковский троль намбе уан.хоть поугораем.хай буде
Соседка Маши• 22 ноября в 20:17
Ответ дляЛеска
Думаете если бы напала, народ бы отрекся от родного языка ?
tanysha777• 22 ноября в 20:21
Горе країні, коли на чолі придуркуватий цар, а вельможі крадуть 24/7 , топлячи всіх у крові
Придуркуватий нарід, який на шостому році війни віддав свою країну в руки придуркуватих зрадників

Бідна Україна

Навіть боти в придурка царя придуркуваті
Antoninaya1• 22 ноября в 21:36
Ответ дляHonda-
Ржака))

Прикольно было бы и тут такое ввести.
Так форум з таким нововведеням не виживе. Тут же ботоферма вижила більшість реальних акків. До того ж на Твіттер українська шобла впливу немає, а на адмінів форум так.
А так реальна картина була б сумна, бо більшість псевдопатріотів - це або азійські боти, або підробляючи нью-німкені на пособіях, або невдахи, що не реалізувалися в Америці.
Sentjabrinka• 22 ноября в 21:44
Ответ дляМаска-0b9f
Те бельгийцы, которые разговаривают на нидерландском, не разговаривают на французском, а франкомовные не понимают нидерландский и даже не будут пытаться на нем разговаривать, на немецком разговаривают там только в одном городке
totana• 22 ноября в 21:51
Ответ дляtanysha777

Бідна Україна

Все придурки, одна вы умная, получается.
фруктовая• 22 ноября в 22:09
Ответ дляtanysha777

Бідна Україна

как вы четко описали шоколадо мертветчуковскую ботню и их агонию
фруктовая• 22 ноября в 22:10
Ответ дляtotana
не у неи вумний льошка парашенка -ахфицер ВСУ .патриот.присягу народу давал
фруктовая• 22 ноября в 22:11
йолки палки за всб фойну сыновья порошенка НИ СЛОВА СОЧУВСТВИЯ своему народу не написали в соц сетях даже.забили болт болтяру зато как грабили..
Vikki• 22 ноября в 22:34
Ответ дляСимфония номер 5
И что, Харьков опустел после того, как вы выехали? И бизнесмены там закончились?)
На сегодняшний день в Харькове живут почти 1, 3 млн людей.
Ну если это можно назвать жизнью..меня такое существование не устраивало,и я ни разу о своём выборе не пожалела
Из этих 1.3 млн половина переселенцев. Такой как он был дл войны,он уже никогда не будет
Борисфенка• 22 ноября в 23:05
З ФБ:

10 пунктів нашої мирної угоди з рашистською педерацією:

1. Рф їде нах з нашої землі;
2. Рф компенсує усі нанесені Україні матеріальні і моральні збитки;
3. Рф повертає усіх вивезених з України дітей;
4. Рф видає Україні усіх військових злочинців, в тому числі і Huila;
5. Рф визнає Голодомор 1932-1933 і війну 2014-2015 років геноцидом українського народу;
6. Рф публічно на весь світ каїться і приносить вибачення українському народу;
7. Рф демілітаризується і денукліюється;
8. Рф розкриває імена усіх російських агентів на території України;
9. Рф закриває усі осередки РПЦ на території України;
10. Рф публічно визнає, що російська мова є інструментом прихованої агресії рф проти сусідніх держав.
Mazhar21• 22 ноября в 23:09
Ответ дляVikki
олена олена• 22 ноября в 23:34
Ответ дляБорисфенка
З ФБ:

1. Рф їде нах з нашої землі;
Теж прочитала цей план в фб. І коментар до нього:
Тут пишуть про нереалістичність. Цей план такий самий реалістичний, як і план путіна-Трампа. Простий обмін позиціями.
Tasya-Natusya• 22 ноября в 23:57
Ответ дляSentjabrinka
То дві різні групи мов взагалі. Російська мова нав´язана нам мова, я розумію, що для когось вона вже стала рідною, а для когось вона етнічно рідна, бо їх предки з Росії, але це два різні випадки. Бельгія певною мірою штучна країна, як і Югославія.
Tasya-Natusya• 23 ноября в 00:02
А взагалі, мова, релігія то другорядне питання. Головне ресурси. США як і Європі сильна Україна не потрібна, тому американці і дозволили віджати ресурси (Донбас). Росія їм вигідніша, бо там всі ресурси, от тільки Кузбас не покриває всю потребу в вугіллі, а з Донбасом ще примножилися запаси Росії.