Ось мій список Є такі звісно, це
1 закордонні ешелони
2 БорЧині ( категорія жіночок недозволених всім на світі які жадають чужої крові
3 істоти котрі дуже добре почувають себе і Зароблють на війні
4 пенсіонери котрим не загрожує мобілізація , це теж особлива категорія воїнств котре прагне молодої крові
1 закордонні ешелони
Зробіть вибір:
вже голосів:
Згоден
Не згоден
Додам ще свій варіант у комент
Ответ дляGipo-po
Поэтому нужно батька бить гуртом, як кажуть). Собираться коалиции и Зеленскому, ехать в США и гнуть свою линию, доносить до трамплина.
Так
До речі, посол в Сша там сказала, що Дрісколл привіз інші пункти, не зовсім цей злитий план .
Українці обговорюються і чубляться через якийсь театр, якісь міфічні пункти
Ответ дляE-ducate
Цей вкид вже спростовано
Так, що отримує Україна за здачу територій, добровільну відмову від найбільш укріпленої частини Донецької області і зменшення армії?
Спростовано, серйозно, тоаудиту бути? Де це прописано?
По іншому так, звісно, а в нас є інші варіанти? чи вам подобаються міста після боїв і вони придатні для житла? Чи вам подобається як впо шаландаються неприкаяні по крахні з вузликами тряпок?
Ответ дляLudaSHS
Так
Ну так там и расширенные объяснения есть по тем же гарантиям. Это в сети кратко подано.
Плюс всегда есть лазейки. Ограниченная численность официальной армии не мешает создавать другие военные формирования, не помню кто говорил.
Ответ дляДаксо
Замітьте що ще 2 місяці назад рашка навіть на це була не згодна, а зараз уже забули про ’денацифікацію’. Схоже сильно по ним ударили атаки на нафтову інфраструктуру і нові санкції.
Війна має закінчитися, але з умовами і гарантіями для України побільше ніж ще один Будапештський меморандум
Ну прикольно, а кто должен выбивать эти условия? Люди, которых воруют на улицах? Они НЕ хотят. Сотни тысяч СЗЧ тоже не хотят.
Так может пора уже всем тем кто хочет собраться и дружно пойти предложить свои услуги?
Или подписывать мир какой дают и не вые.
Ответ дляWendy Rhoades
Максимально тупе питання. Але скажу вам, хто хоче закінчення війни на будь-яких умовах: той, хто чекатимете відкриття кордонів і поїде з України назавжди. От тим, хоч і путіна монархом в Україні призначити - їм по фіг.
Так буде грузинський сценарій і проросійська влада, який би меморандум не підписали
Ответ дляGipo-po
Те що в мережі все від неназваних таємних джерел, а це може бути що завгодно.
Мережа і змі зараз інструмент війни
Ответ дляE-ducate
Припинення війни хочуть усі. Інше питання, яким чином.
Розкажіть, що, на вашу експертну думку, відбудеться у разі підписання цих ´´28 пунктів´´ за якими Україна здає території, зменшує армію, а Росія отримує амністію за усі злочини, зняття санкцій і вільний доступ до Дніпра?
По другому эта война не закончится, и не важно когда подпишут этот договор, сейчас или через год, два и т.д.
Стрекоза любви• 22 ноября в 10:45
Так, звісно. Війну продовжують не ті, хто щодня б’є ракетами, а міфічні «борчині» та пенсіонери. Ой, забула, ще є сусідський кіт і вчителька математики. Той же рівень аналізу
Ответ дляGipo-po
Ну я предположу, что есть ещё небольшая часть военных, которые прям сильно вовлеклись и не представляют себя без войны. К сожалению нам будет нужно очень много психологов.
Або це ті військові які приблизно уявляють яке майбутнє чекає їх і їх сім´ї, якщо тут буде проросійська влада. Може й замнуть на тиху, типу війна стане тим, про що не можна згадувати, а може будуть і репресії
Ответ дляДаксо
Ага, щас, разбежались
Какие у украины рычаги давления не то что на рашку, а хоть на одного из своих ’партнеров’? - ноль целых, ноль десятых
Украину заставят подписать все что угодно, вопрос только сейчас или еще после пары годиков войны
Ответ дляlilul990
Чесно кажучи автор, більшість моїх добре знайомих в зсу, які можуть відверто говорити: покинуть Україну і не підуть в українську армію навіть якшо їм пообіцяють золоті гори
Ага, і куди поїдуть?) інші країни зроблять все можливе щоб не пускати колишніх українських військових. Буде точковий рекрутинг цінних військових спеціалістів. Але це тисячі людей, а не сотні тисяч ветеранів
VivaForever• 22 ноября в 10:52
я не хочу на умовах росії, написаними руками американців, вони повинні поступитися по декільком пунктам
Blinking_Star• 22 ноября в 10:52
Ответ дляWendy Rhoades
А куди поіде? Безвіз дійсний тільки 3 місяці, як поіде, так і повернеться.
Ответ дляAnnaOst
Когось уже забирають як інструкторів в різні воєнні структури, є іноземні легіони. Хтось просто працювати поїде, працював до того, має запрошення від роботодавців, які їх чекають - автослюсарі, камєнщики, водії фур
НАТАЛІЯ.КИЇВ• 22 ноября в 10:59
Не смішіть кацапів своїм голосуванням. Ніхто з ваших пунктів не має користі від війни і ніхто з них не вирішує, як ця путінська війна має закінчитися.