Ms. Iphone• 22 ноября 2025

Можно ли в документах не менять ФИО, но представляться другим именем?

Например при устройстве на работу
автор Ms. Iphone • 22 ноября 2025
Ответ дляГубка Боб
Можно нічого не робити, всім наплювати як вас звуть по докам і як вас називать. Представитесь Леоною і ніхто не буде цікавитись чому так скоротили Клеопатру, це жарт. Зараз дуже багато різних імен і важко кось здивувати.

п.с. ще згадала сусідку, Міра Василівна, ніколи не замислювалась Міра це повне чи так скоротили, повне було Ревміра ( революція міра).
Я вообще не люблю никакую форму своего паспортного имени. С 15 лет называю себя по-другому. А мне уже 23
Небоброїдка• 22 ноября 2025
одна знакомая Оксана стала Мартой, а по менталитету все та же Оксано
Аннуитет• 22 ноября 2025
Аж интересно как Вас зовут
Жена сантехника• 22 ноября 2025
Ответ дляMs. Iphone
Официально не могу(
Почему?
Svitlo_• 22 ноября 2025
Ответ дляMs. Iphone
А могут проверить?
Якщо торгувати на ринку - то може і не перевірять. В нормальних організаціях просять документи
Svitlo_• 22 ноября 2025
Ответ дляMs. Iphone
Меня могут из вредности называть по паспорту
Можуть. Але ви можете змінити ім´я офіційно
Байрактарна• 22 ноября 2025
Ответ дляMs. Iphone
Ну и чего смешного. Мои родители дали мне ужасное имя, и не распространенное кстати. Я насчёт имени серьезно спрашиваю
То поміняйте і не мучайтеся
Примарочка• 22 ноября 2025
Ответ дляMs. Iphone
Ну тогда понятно) у меня Раиса ассоциируется со старой бабкой
Это Ваше имя?
Дую на вітер• 22 ноября 2025
Можна. В мене мама Надя, по паспорту Настя. Дід Льоня, по паспорту Олексій. Баба Аня, по паспорту Галя.
Єдина проблема була,коли щось виписували,або якісь списки,то могли помилитись.Але згодом всі звикали і все.
Але ж це лише для спілкування.В документах потрібно щоб все було чітко,як у свідоцтві і паспорті