Кусачая Я• 23 ноября 2025

Где нормальные компании размещают вакансии?

Узнала, что размещении одной вакансии на Ворке стоит 2 тыс грн.
Стало понятно, почему так мало норм предложений там и многие стабильно ВИСЯТ ГОДАМИ.
Работодатели экономят и не каждые может позволить себе искать сотрудниклв ииперсонал там....
А где же тогда искать вакансии от аботодателей малого и среднего бизнеса? Небольших и адкватных офисов и предприятмй?
автор Кусачая Я • 23 ноября 2025
Ответ дляПоросенка
по одессе куча ваканчий репетиторов - от 15 до 30 , онлайн школі, есть пару офлайн

если для нее єто первая ралота в найме - не пітайтесь найти хорошую компанию, ищите где возьмут в принципе.
Нет, уже три года работает в онлайн школе. Надоело, ищет другую сферу
Поросенка• 23 ноября 2025
какое образование и к чему склонна ? какую другую сферу хочет ??
ГЛЮкоза• 23 ноября 2025
На сайті самих компаній. Я серйозно.
Оберіть кілька компаній, які вас цікавлять, і шукайте в них розділ «вакансії».
Слава Українi• 23 ноября 2025
Чудо вона хоче працювати репетитором, вірніше викладачем англійської - їй потрібно ходити по сайтах мовних школі.
Just school не рекомендую , наприклад, там для викладачів так собі умови.
Study less непогано, але багато вимог.
Антишкола - вимог менше. Оптіма - багато ’шкільної’ роботи - методички наприклад.
І т.д. - школі багато, всі на виду, у всіх є сайти, беруть викладачів майже всі. Тільки потрібно визначитись одразу з дітьми працювати чи з дорослими.
Слава Українi• 23 ноября 2025
Доречі, коли наша компанія (невелика, але достойна - текучки немає) шукала співробітника, спочатку шукали у партнерів, а потім саме на Ворк. Там і знайшли.
Навіть для невеликої компанії 2000 це не гроші.
автор Кусачая Я • 23 ноября 2025
Ответ дляСлава Українi
Study less непогано, але багато вимог.
Навпаки - вже не хоче. Бо викладала англ 3 роки поспіль
Bombastic• 23 ноября 2025
Я не пішла б працювати до роботодавця який економить …
А зарплату він також мені буде економити?
автор Кусачая Я • 23 ноября 2025
Ответ дляBombastic
Все работодатели экономят. Собеседование это торг по сути.
Сейчас столкнулись, что западные компании заходя на рынок - обращаться в Центр Занятости, а не на ворк
Bombastic• 23 ноября 2025
Ответ дляКусачая Я
Ну перестаньте. Нормальна компанія не буде економити.
Я працюю у міжнародній компанії, але шукають всюди. То скажу у Польші коштує місяць 40 тисяч гривень на сайті пошуку працівника і не факт що ми знайдемо :)
Про які 2 тисячі ви говорите?
Не може нормальний роботодавець економити на цьому
Bombastic• 23 ноября 2025
Ответ дляКусачая Я
Доречі яку роботу шукаєте? Фінансова освіта є у вас? Нам потрібен працівник з банку чи фін установи
Печенюшка• 23 ноября 2025
Ответ дляЖдушечка
Яка саме альтернатива? Відправляйте резюме в саму компанію, сходіть туди де вам цікаво, залиште резюме роботодавцю.
Теоретик?
Просто зайти в компанию, практически любую, не получится. Везде охрана, турникеты и предварительная запись
Печенюшка• 23 ноября 2025
Ответ дляПоросенка

Приятельница (преподаватель Английского и немецкого) искала работу в школах, где указана зарплата 20-30 тысяч, но при собеседовании выясняется в 2 раза меньше
КоКоКоКоКоКо...• 23 ноября 2025
Ответ дляПеченюшка
В Киеве тоже самое. Там такие смешные зп на самом деле и надо еще и фоп открывать самому за себя налоги платить
автор Кусачая Я • 23 ноября 2025
Ответ дляBombastic
Ні, пєдагог
автор Кусачая Я • 23 ноября 2025
Ответ дляПеченюшка
Теоретик?
Сайт и емейл для связи
Bombastic• 23 ноября 2025
Ответ дляПеченюшка
Теоретик?
Я теоретик. Мені в Британії казали що це не можливо, але я ходила і завдяки такій впертості працювала у видавництві
Алгонавт• 23 ноября 2025
Погоджуюсь, що більш- менш нормальні компанії не розміщують вакансію, шукають по знайомим спочатку або по виставленим резюме, решта компаній з якимись ньюансами або ФОП на себе оформити або платять 3 копійки, решта заробив чи ні
Пані з калабані• 23 ноября 2025
Ответ дляBombastic
Добрий день. В мене є і потрібна Вам освіта, і досвід. Зараз працюю в банку. Написала Вам в особисті.
Шеллар• 23 ноября 2025
Згадала анекдот ’крупна фінансова компанія візьме в оренду дирокол’. Що ж це за диво-бізнес, який 2тис. за розміщення вакансії не може оплатити?
Bombastic• 23 ноября 2025
Ответ дляПані з калабані
Нажаль я не зможу почитати в особистих, бо заходжу тільки з телефону. Напишіть світ телеграм
автор Кусачая Я • 23 ноября 2025
Ответ дляШеллар
Жлобяться они. Не на камеру канешно
автор Кусачая Я • 23 ноября 2025
Ответ дляBombastic
Они просто держат вакансии и не сниают обьявление годами, или идут на не дорогие ресурсы типа джубли и робота
Пані з калабані• 23 ноября 2025
Ответ дляBombastic
Мій телеграм @O994799565. Як і номер телефону )