Ангел-предохранитель• 04 ноября в 22:00
Я багато раз тут питала стосовно роботи але
я не розумію чому мені всі кажуть, що все ще можна змінити якщо я бачу, що я просто пропустила той час в який треба було активно вкладатися в роботу і тепер мене вже нікуди не візьмуть. Об`єктивно якому роботодавцю буде потрібен робітник, який працював у колл- центрі та магазині на видачі онлайн замовлень і якому вже маже 30. Навіть якщо я вивчу маркетинг і зроблю якість проєкти? Я за бортом ринку праці
Ангел-предохранитель
• 04 ноября в 22:05
Ответ дляЯнка-угомонись
Нова пошта вас чекає
там молодь працює в основному
60 метрів сметани• 04 ноября в 22:06
Яка освіта?
Ким ще працювали?
Чи готові вчитись?
Шукайте, так, потрібен час щоб знайти, але варіанти є.
Я в 40 роботу міняла
Ким ще працювали?
Чи готові вчитись?
Я в 40 роботу міняла
Железобетон• 04 ноября в 22:08
Я в 30 в такому магазині стала директором, кидаю резюме мене кличуть на співбесіди, зараз тупо людей не вистачає ніде
Ангел-предохранитель
• 04 ноября в 22:10
Ответ для60 метрів сметани
Яка освіта?
Ким ще працювали?
Чи готові вчитись?
Я в 40 роботу міняла
Ким ще працювали?
Чи готові вчитись?
Я в 40 роботу міняла
Я філолог англ мови, якось вже тут писала. Не працювала по спеціальності через те, що рівень був поганий (я з села і через це було важко наздогнати одногрупників з хорошим рівнем). Тому я пішла працювати куди змогла влаштуватися у колл-центр і працювала там по 12 годин на день. Звісно, що після цього у мене не було сил довчити англ. Зараз вже краще знаю, але я дуже не впевнена у собі. Боюсь, що не потягну роботу якщо тудт влаштуюсь
Почемучка• 04 ноября в 22:10
Год назад я начала продавать на стоках. За год дошла до 200 евро - отличная подработка. Я на рсновной работе фул-тайм. А если постоянно этим заниматься? Наверняка и больше можно.
Совет бесплатный, автор
вдруг пригодиться
Совет бесплатный, автор
вдруг пригодиться
Ангел-предохранитель
• 04 ноября в 22:10
Ответ дляЖелезобетон
У вас же мабуть лосвід був керівника в 30. Це інша ситуація
Железобетон• 04 ноября в 22:11
Ответ дляАнгел-предохранитель
То ви ще й мову знаєте то взагалі плюс
Бронетапці• 04 ноября в 22:11
Ви прям та качечка з анекдота про лебідя і качечку, отой що ’кааанєшна’. Загугліть, вам сподобається.
Кубик Рубика• 04 ноября в 22:11
Ответ дляАнгел-предохранитель
все что надо знать о дипломированных филологах английского языка)
автор, сам по себе ваш язык даром никому не сдался
Железобетон• 04 ноября в 22:11
Ответ дляАнгел-предохранитель
Ні заступника тільки, а з продавця можна запросто стати заступником
Виннипуховна• 04 ноября в 22:11
автор, спробуйте себе як рієлтора, вкладень не потрібно, лиш ноги
Гірчинка• 04 ноября в 22:12
Ответ дляПочемучка
Совет бесплатный, автор
вдруг пригодиться
Совет бесплатный, автор
вдруг пригодиться
Що продаєте? Вектор, відео, растр, фото? Цікавить це напрямок.
Зі скількох робіт почався хоча б якийсь заробіток?
Ангел-предохранитель
• 04 ноября в 22:12
Ответ дляКубик Рубика
Не всі філологи такі як я. більшість моїх одногрупниць добре знали англ
Курочка• 04 ноября в 22:12
Я сьогодні прийняла на роботу дівчину 37 років, яка 15 років пропрацювала в цнапі в Полтавській області - в банк, на посаду економіста, в центральний офіс, з зп у 2 рази вище від її теперішньої, дистанційний формат.
А знаєте чому? Бо людина на своєму місці показала себе відповідальною та такою, що постійно розвивається, та удосконалюється, вступила на магістратуру за новим напрямком в 36 років, вчиться і шукає варіанти.
І первинна освіта в неї - харчова промисловість взагалі, якщо що
Ответ дляЖелезобетон
Є таке. Зараз важко знайти хорошого консультанта-продавця в магазини одягу, взуття, особливо брендові.
Знайома має магазини італійського взуття та сумок , каже персонал - це її біль(
Ангел-предохранитель
• 04 ноября в 22:13
Ответ дляЖелезобетон
Заступник - це вже дуже хороший рівень, мені керівником ніколи не стати
Янка-угомонись• 04 ноября в 22:13
Ответ дляАнгел-предохранитель
там молодь працює в основному
Ну це капець ..в нас різні люди
Железобетон• 04 ноября в 22:14
Ответ дляMilkis
Я б пішла, а яка зп. Я наприклад хотіла піти директором в такий магазин, а мені сказали треба досвід консультанта-стиліста, а в директора була зп 100 тис
Дівчина Гілмор• 04 ноября в 22:14
Ответ дляАнгел-предохранитель
О-о це знову ви. Ви спочатку переломіть себе і почніть розсилати резюме
Железобетон• 04 ноября в 22:14
Ответ дляАнгел-предохранитель
Чому в нас в мережі не вистачає 5 заступників, єдина вимога вища освіта для продавця
ВерСаСе• 04 ноября в 22:15
Автор, вам всего 30 лет, все границы у вас в голове. Отправляйте резюме и пусть вам повезет.
ДелиВерка• 04 ноября в 22:16
Ответ дляПочемучка
Совет бесплатный, автор
вдруг пригодиться
Совет бесплатный, автор
вдруг пригодиться
А что продавать?
Почемучка• 04 ноября в 22:16
Ответ дляГірчинка
Фотки и видео, можна аишные генерации продавать - но у меня нет времени разбираться.
По второму вопросу - зависит от стока, вот а конце августа Энвато приняли мою заявку наконец - с 3 попытки и он сразу стал продавать с первых десяти фото 🤷♀️ Там штук 400 фоток и 40 видео, 5 баксов весит. Но стгки - тема долгоиграюшая, портфолио надо нарастить, попасть в тренд...
60 метрів сметани• 04 ноября в 22:16
Ответ дляАнгел-предохранитель
Один плюс у вас точно є.
Але мися́ову потрібно доводити на пристойний рівень, це і впевненості додасть, і в житті зайвим не буде, і в роботі може згодитися.
Пробуйте. Все в ваших руках.
Працюйте над впевненістю.
Вам не Вже 30, а Всього 30.
Пробуйте. Все в ваших руках.
Працюйте над впевненістю.
Вам не Вже 30, а Всього 30.
Почемучка• 04 ноября в 22:17
Ответ дляДелиВерка
А что продавать?
Фото и видео, пардон... забыла, что не все в теме.