Швидка Настя• 23 ноября в 12:12

Може дверний дзвінок сам спрацювати?

Добрий день. Вчора в 1.57 ночі дзвінок в двері. Подивились у вічко,нікого не було, тому не відкривали. Чи може бути глюк дзвінка? Дякую
Пригощаю кашею• 23 ноября в 12:14
Чисто теоретически может. А по факту проверяют может есть ли кто дома. Ну или сверхъестественное
автор Швидка Настя • 23 ноября в 12:16
Ответ дляПригощаю кашею
Дякую. Шуму на сходах не чули, але як варіант. Хоч бери камеру в двері став...
БЦАшка• 23 ноября в 12:17
У мене таке було декілька раз, тільки не в квартирі, а будинок. Просто зняли дзвінок, бо в мене вже паранойя почалась.
За ким я буду?• 23 ноября в 12:18
У меня всегда срабатывает, когда дают свет. Я по нему ориентираюсь
Дивне створіння• 23 ноября в 12:21
Сильні стрибки напруги і спрацьовує
А Я Самая Самая• 23 ноября в 12:23
Так
Плету интриги• 23 ноября в 12:25
Если на столько сыро, что его,звонок, коротнуло.
Может тцк за углом спряталось?
Намазюкана нішою• 23 ноября в 12:26
Насекомое залезло в звонок, закоротило собой контакты, сгорело, контакты разъединились
Ждун с Нибиру• 23 ноября в 12:28
Это плохой знак. Так беда приходит в дом. Открывать ни в коем случае нельзя. ни на звонки, ни на стуки, ни на зов по имени.
автор Швидка Настя • 23 ноября в 12:29
Ответ дляБЦАшка
А на інший пробували міняти чи камеру ставити?
автор Швидка Настя • 23 ноября в 12:30
Ответ дляПлету интриги
Может тцк за углом спряталось?
Та ні, немає сильної вологості, і тцк думаю спить в такий час))
автор Швидка Настя • 23 ноября в 12:30
Ответ дляЖдун с Нибиру
Дякую. Не відкривали. Сподіваюсь пройде мимо
Тільки не про гроші• 23 ноября в 12:37
может, у меня так и было - ночью(
Щира українка• 23 ноября в 12:43
А фіг його знає що то було :)
Може коротнуло щось, може таки хтось дзвонив, може (як тут писали) «бабайка» приходив.
У мене був відеодзвоник. Коли хтось кнопку тиснув то його фоткали :) я до дому поверталась і дивилась фотки :) ну і відео показував, якщо зняти слухавку і спитати «що вам треба тут?» :)
Чорнобаївка• 23 ноября в 12:44
У нас так було, коли ліфт приїздив на поверх, бахкав дверима.
Неякісна проводка, трохи перетерлася ізоляція, і від вібрації проводки доторкалися, спрацьовував дзвоник.
Ремонту там на 5 хвилин.
Дивне створіння• 23 ноября в 12:45
Ответ дляЖдун с Нибиру
Але якщо вже дзвінки, стуки і кличуть на імʼя, краще б сходити самим до спеціаліста, до психіатра, здається, можна навіть без направлення сімейного
Безпорадна Кроко• 23 ноября в 13:11
Может. Сняли нафиг. Кому надо, по телефону позвонят. А у кого нет моего номера - тому ко мне не надо.

П.С. У мамы и свекрови есть ключи.
Ждун с Нибиру• 23 ноября в 13:11
Ответ дляДивне створіння
вот и идите.. вернее - бегите! вам пора! немедленно!
БЦАшка• 23 ноября в 13:39
Ответ дляШвидка Настя
Ні, просто зняли і все )
Дивне створіння• 23 ноября в 14:10
Ответ дляЖдун с Нибиру
Не нервуйте так. Оці знаки оклику після кожного слова це таки показово, але не переживайте, сьогодні неділя, нічого критичного до понеділка не має статися, раз по клавіатурі ще попадаєте
автор Швидка Настя • 23 ноября в 14:46
Ответ дляЩира українка
А фіг його знає що то було :)
І я хочу відеодзвоник))
автор Швидка Настя • 23 ноября в 14:46
Ответ дляЧорнобаївка
Ремонту там на 5 хвилин.
Дякую. Скажу чоловіку
автор Швидка Настя • 23 ноября в 14:47
Ответ дляДивне створіння
Та ну, три людини чули цей дзвінок. Який там психіатр.
Бутербродница• 23 ноября в 14:52
В нас часто спрацьовує, коли дощ на вулиці. Приватний будинок. Десь коротить.
Ждун с Нибиру• 23 ноября в 16:13
Ответ дляДивне створіння
Удалено администрацией...
Дивне створіння• 23 ноября в 16:43
Ответ дляШвидка Настя
О це ж не про вашу ситуацію, вам вище - перепад напруги чи інша причина, чому замкнуло. То коментатору, в якого голоси