Чавонадо• Изменено 23 ноября в 15:53

Дитина пофарбувала ламінат. Каляки маляки рожевою ручкою-олівцем

Чим можна виправити? Ноготком не відмивається. Може зафарбувати можна?

Помальовані десь в діаметрі 5 см, круговими рухами
Глаза_в_3_карата• 23 ноября в 15:54
заставить закрасить так весь
Новопоштинская• 23 ноября в 15:54
Фото дайте
Дайте подуться• 23 ноября в 15:54
Попробуйте меламиновой губкой (в Авроре есть). Чуть смочить кончик и потереть. Я с обоев ручку ею убрала
ПуГоФФка• 23 ноября в 16:04
Спиртом попробуйте
Мамзелькіна• 23 ноября в 16:11
Спиртом попробуйте. Если спиртом не возьмет, можно попробовать растворитель типа уайт спирит. Там есть подвид без запаха, я не помню названия.
Ms. Любмая жена• 23 ноября в 16:27
Меламиновая губка снимет покрытие на ламинате, поэтому будьте аккуратны
Обычными моющими средствами не помогает?
Вумна, аж страшно• 23 ноября в 16:29
петушок є ? мене він виручає ,правда на підлозі не пробувала а на одязі виводить
Сирожено_пирожено• 23 ноября в 16:32
Ответ дляМамзелькіна
Навіть рідина для зняття лаку повинна зняти.
Завжди недо...• 23 ноября в 16:41
Петушок и влажные салфетки.
Моль Моллівна• 23 ноября в 18:48
Вибачт, але так мило стало від вашої теми)
Такі собі мирні дрібні неприємності

Я так раніше дітей сварила за це, а зараз думаю - ну яка дура, ну це ж просто вирішується, ніхто не постраждав..
Тракторні війська• 23 ноября в 18:50
Мицелляркой потрите