Одні думки• 23 ноября в 18:55

Дізналася, що молодший брат вживає щось наркотичне. Плакати хочеться

Виявляється моя покійна мама приховувала від мене це, вона ж то все бачила, бо жила з ним. Не думаю, що вона не розуміла, що відбувалося.
Манка Я• 24 ноября в 07:34
Ответ дляОдні думки
Мені вчора чоловік обурювася: жити своє життя, чого ти затягуєш на себе чуже. Чекай, а моя мама мене вчила турботі за рідними... Виходить моя покійна мама через нього жила подвійне життя, це теж мені важко прийняти
Що тут скажеш
Ваш чоловік правий. Це знов таки про співзалежність. Вони затягують в цю прірву всіх павколо. Моя порада - подивіться все ж таки хоча б першу лекцію про співжалежність Іванова, Ви багато чого зрозумієте. З цим потрібно працювати. Або до психолога. Нажаль, батьки роблять величезну помилку покриваючи це... вже як є.
автор Одні думки • 26 ноября в 00:44
Ответ дляМанка Я
Що тут скажеш
Та я б не сказала, що я співзалежна. За співзалежності я знаю. Після смерті матері я допомагала йому так само щиро як іншим родичам. Я знаю себе, що допомагаю я лиш до моменту обману .
Він вже у військовій частині, встиг до подання в сзч черговий раз. Ще не спілкувалася з ним і поки не хочу. За співзалежності перечитаю. Саме протівне, що колись мама просила: ти, головне, брата не покидай, бо пропаде. Тю, думаю, чого б це мій сильний, сміливий брат пропасти повинен ... А справа он в чому виявилася, покійна мама не сказала колись те, що знала... я думала,що між нами повна довіра. Все є як є.
Манка Я• 26 ноября в 07:53
Ответ дляОдні думки
Ну ось і добое, що немає.
В мене теж співзалежності не було, але маму нормально так затягло. Да і через мої нервування злився чоловік, ми сварились. Таке собі. Ця наркота може нормально так життя всім навкруги спаскудити.
Я пару разів сплатила борги брата, бо мені дзвонили наші спільні знайомі. А на третій він попросив і я відмовила. Думаю з якого це дива. В мене дитина, кредит на квартиру, а я буду йому-здоровому бугаю наркоту спонсорувати...

А мамина сестра з чоловіком так і доглядала алкоголика брата до самої смерті. Він вже не ходив. Діти від нього відмовились вже давно. Тут вже той випадок ’а кому ще’.. якби це не співпало б з початком війни, то скинули б це на маму, а так були в різних частинах країни і мама доглядала бабусю. Вони померли майже одночасно.
автор Одні думки • 26 ноября в 08:24
Ответ дляМанка Я
Ну ось і добое, що немає.

То саме два борги платила, бо не знала за залежність. А що буде далі Бог знає. Просто тепер мені зрозумілі дії з його життя. Чому такий класий, красивий, розумний без дівчини, чому на похороні мами він був ні от міра сєго,
мені зовсім тоді не поміг, а десь на ніч зник, чуть не запізнився на відвідування до церкви
не було його і на поминках...казав, що його роздає цвинтар, та не цвинтар його роздражав, якому весною я не дочекалася його в лікарні, де сама лежала, по телефону він просто ні розказував,
що вийшов з маршрутки в селі і там в лісі тікав від злих соьак (міжмісто), справа в тому, що в тому селі немає лісу коло зупинки автобуса...думала його фантазії
Манка Я• 26 ноября в 09:50
Ответ дляОдні думки
О, Ви як про мого пишите.
Всі ті ж самі фантазії, тільки зміст різний.
40 років людині. Я взагалі не вірю жодному слову його. Хоча наче не вживає зараз. Але я не вірю, що бувають ’колишні наркомани’. Може вправлять йому мозок в зсу, хто знає...
автор Одні думки • 26 ноября в 12:40
Ответ дляМанка Я
О, Ви як про мого пишите.
Мого списують через онкологію...

Мій зараз жаліє, що не попрощався з мамою( так розказував психолог), бо мама казала йому, що все буде добре, як останній раз хворіла...кажу: мама майже тиждень перед смертю лежала в лікарні без свідомості, а казала вона, що все буде добре, коли лиш почалися симптоми, а це за місяць до смерті... Я тобі казала: приїдь, зайди попрощатися до 16:00, бо потім відключать маму від системи. ти проігнорив, хоча був в місті . Тобто був він тоді там де хотів бути...
Зможе вибатися з цієї халепи добре, не зможе, то його життєвий шлях.
автор Одні думки • 26 ноября в 12:40
Ответ дляМанка Я
О, Ви як про мого пишите.
Я Вам вдячна за підтримку.
Манка Я• 26 ноября в 13:10
Ответ дляОдні думки
Мого списують через онкологію...

Так, все буде, як буде.
Кожен з нас про щось шкодує, вже нічого не повернути
автор Одні думки • 26 ноября в 13:35
Ответ дляМанка Я
Так, все буде, як буде.
Я прочитала якось в газеті ’Істинне здоров´я’ , що на поїзд який вже пройшов білети не продають.