Суцільна зрада• Изменено 11 ноября в 17:38
Ось і мене зрадили...
8 місяців ігнору. Качелі. То мирились, то сварились... Нарешті сьогодні він все сказав. Огидно те, що засцяв в очі сказати. Інтим був місяць назад. А вона у нього з зими. Тобто спав одночасно з обома( а я ж дура себе колупала, самооцінка впала... думала зі мною щось не так...17 років шлюбу коту під хвіст. Двоє дітей. 15 і 6 років. Ще каже дітей собі заберу. Житло орендоване. Повний капець. Лякає, що моя зарплата медсестри не дозволить забезпечити дітей, тому суд дать йому опіку, а я типу їди куди хочеш... Я в шоці.
Спочатку думала у нього криза середнього віку...але він закохався. Для чого пишу? Не знаю...в собі тримати важко (
Суцільна зрада
• 11 ноября в 17:38
Ответ дляТішуся неперетішуся
Удалено администрацией...
Дякую. Я не ридаю. Але мені погано.
Цветочница• 11 ноября в 17:39
Пусть берет детей! Шалава сама сбежит))
Обычно они хотят только удовольствий, а тут подросток. Пусть развлекаются.
Тішуся неперетішуся• 11 ноября в 17:39
Ответ дляСуцільна зрада
Дякую. Я не ридаю. Але мені погано.
Ви сдіхалісь від нього , треба радіти та бухати від радості
ЭмчЭндЭм• 11 ноября в 17:39
Как мужики любят ругать детьми, а в итоге не появляются потом годами
Суцільна зрада
• 11 ноября в 17:39
Ще сина без мого відома повіз в суботу їх знайомити...для чого? Знайомитм з коханкою.
Смажена полуничка• 11 ноября в 17:40
Боже, любовь его настигла. Писюн встал - вот и вся любовь.
Автор, избавляйтесь от этого козлины и пусть у Вас все сложится наилучшим образом.
За детей не волнуйтесь, он только на словах такой борзый, а в жизни его новой возлюбленной они нафиг не упали.
Суцільна зрада
• 11 ноября в 17:40
Ответ дляТішуся неперетішуся
Марина ти?
Тішуся неперетішуся• 11 ноября в 17:41
Ответ дляСуцільна зрада
))) як дочок звати?
Таня Катруся
Тримаю свічку• 11 ноября в 17:41
Ответ дляСуцільна зрада
Дякую. Я не ридаю. Але мені погано.
Вы хотели бы детей себе оставить, серьёзно?
СкрипяСердцем• 11 ноября в 17:41
Ответ дляСуцільна зрада
Марина ти?
Хто така марина? Лярва його?
Суцільна зрада
• 11 ноября в 17:41
Нехай йде. Там дві дочки 17 і 14 років. Нехай забезпечує.
Тішуся неперетішуся• 11 ноября в 17:41
Ответ дляСкрипяСердцем
Хто така марина? Лярва його?
Це я
Суцільна зрада
• 11 ноября в 17:42
Ответ дляСкрипяСердцем
Хто така марина? Лярва його?
Так
Суцільна зрада
• 11 ноября в 17:42
Ответ дляТримаю свічку
А как ещё?
Ліньки гуглить• 11 ноября в 17:44
Как будто он умирает, вырасти детей, воспитай и т д
Автор потрепите ему нервы, дети общие. Какое то время с вами, какое то с ним. Напишите, что тоже будете устраивать жизнь
Тішуся неперетішуся• 11 ноября в 17:43
Ответ дляСкрипяСердцем
Удалено администрацией...
Так це я
Тримаю свічку• 11 ноября в 17:43
Ответ дляСуцільна зрада
А как ещё?
Ему, естественно, он уже устроил свою жизнь, теперь ваша очередь, будете алименты платить, мужика искать, по выходным детей баловать
Херсон це Україна• 11 ноября в 17:44
Так он и не написал, что детей хочет забрать. Хочет дать образование, вырастить. Вы губу не раскатывайте, что он их заберёт))). Тут хоть бы копейку дал. Зачем он новой пассии с детьми? Так что за это не переживайте.
Поводу расставания. Мне кажется, что вы все прекрасно понимали на протяжении этих 8 месяцев, просто хотели верить, что можно всё вернуть. Больно, обидно. По самооценке бьёт, но здесь сильно не расстраивайтесь, всё-таки много лет были вместе, на многое замыливается глаз. Кажется, что там кто-то лучше, умнее, красивее, моложе. Но это не говорит о том, что вы уродина или глупая, или тупая. Абсолютно. Теперь вам нужно это всё пережить. Найти новую цель в жизни. И сказать: спасибо, что ещё год меня не мучил и сказал правду наконец-то.
Суцільна зрада
• 11 ноября в 17:44
Ответ дляТішуся неперетішуся
Це я
Як звати нашого героя?
Форс мажор• 11 ноября в 17:45
Їй він теж зраджував (з вами), тому так собі він закохався. Просто інфантильний чувак, який не витримав навантаження родиною. Йому б щось по легше.
Тримаю свічку• 11 ноября в 17:44
Ответ дляFashion_besties
Це фейк, чоловік так не може писати. Або це якийсь дрочер
Головне, що державною
Гидроусилитель руля• 11 ноября в 17:48
Так хай забирає дітей))) чого ви?) тиждень він з ними, тиждень ви)) або вихідні діліть і він сам вам їх привезе, бо нова його пасія сама ж їх не захоче ))) та і там все чудово лише поки діти та побут на вас. Їй лише секс дістається, а без побуту у діжку завжди всім добре…. А от потім почнеться справжнє життя…. Вона сама збіжить, повірте