ПесиКот• 23 ноября в 18:58
Уже не хочу на концерт Меловина. Сдаю билеты
Якось так і живу• 23 ноября в 19:12
А что не так? Что ему парень предложение сделал? Чего вы так всполошились по этому поводу? Они какой—то закон нарушили? Они вас трогают? Почему им нельзя демонстрировать свои отношения на публику? Из—за того, что они своей задницей распоряжаются так как им заблагорассудится? И что? Это их право! Если они вас за вашу задницу не трогают вас это и волновать не должно…
Астоновитесь!• 23 ноября в 19:10
Ответ дляМилота
Не суйте свій ніс людині в сраку!
Ця срака зайнята вже чужим членом.
Якось так і живу• 23 ноября в 19:10
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Не готовы наши люди принимать однополую любовь
Это одна из европейских ценностей
Женщинас• 23 ноября в 19:11
Ответ дляАстоновитесь!
Хто сказав, що ми хочемо в Європу ?
Партія , то так треба ?
А, може, перестати кудись хотіти і своє починати плекати і розвивати ?
Партія , то так треба ?
Ну і я не хочу в ЄС, важаю, що у України має бути свій власний шлях; але то не означає що для мене норма сидіти думати а з ким же кохається той чи ніший співак. О Боже, ВОНИ Ж ГЕЇ!!
Пишу вірші, дорого• 23 ноября в 19:11
Интересно кто кого......он девочка походу, его шпилят)
Якось так і живу• 23 ноября в 19:11
Ответ дляАстоновитесь!
Так це геї, лесби, транси і т.д. своє нам нав´язують.
Ви хоть раз бачили парад сімейний ? Хто хоть одна марка одягу , взуття підтримувала місяць сім´ї і виставляла якесь лого на своїм сайтах?
Зато кожної весни більшість тими прапорами веселковими обкладаються.
Потому что традиционные семьи не ущемляют в правах в отличии от гомосексуальных? Это же очевидно. Поэтому существует куча компаний в поддержку темнокожих или осуждающих расизм
Женщинас• 23 ноября в 19:12
Автор, ну давайте хоч покажіть нібито куплений вами квиток на Меловіна)
Женщинас• 23 ноября в 19:13
Ответ дляТреба ось так
И кто то реально отвалит за это 35к?
Я і за більший цнник їздила з цікавими мені людьми
На_оба_рот• 23 ноября в 19:13
Ответ дляПесиКот
И на ретрит не поеду
Если б не советчица, я б и не узнала о его существовании
КокошинЭль• 23 ноября в 19:13
Ответ дляАстоновитесь!
Хто сказав, що ми хочемо в Європу ?
Партія , то так треба ?
Своє в нас вже не вийде, занадто багато Європа в нас вклала, в боргах ми, на жаль... Був період в країні, коли було абагто бажаючих в ЄС, звісно, війна вплинула на цей курс в нашій свідомості. Але краще цю тему не розвивати. Мова не про це...
з усього написаного ви побачили лише слова проо Європу? а суть в тому що треба простіше дивитись на орієнтацію, це особисте діло кожного. Гетеросексуальних теж судять за партнерів
Железобетон• 23 ноября в 19:14
А ви автор і не підозрювали нічого. Прям земля з під ніг пішла? Нащо оці стогони? Давайте фото квитків.
Идууу--уууу блин• 23 ноября в 19:14
Ответ дляСкользкая
Чому заздрити цікаво ?
Попа для какашок, а не для того, щоб туди член пхати.
Вона ж його любила до цього моменту. Невже ніхто не знав що він гей?
В як він замуж виходить, то розлюбила?
На_оба_рот• 23 ноября в 19:14
Ответ дляПродаю витрішки
А зря
Так бы замуж тоже вышли
Он что-то знает
Так бы замуж тоже вышли
Он что-то знает
И связи в ЛГБТ сообществе есть
Хтомолодець? Я!• 23 ноября в 19:15
Это из серии «Даже Меловину сделали предложение, а мне до сих пор нет
»?
Незнакомлюся• 23 ноября в 19:15
Ответ дляФорс мажор
Сдавай, конечно. Но тема же не о билетах?
нет, конечно
отродясь у автора тех билетов не было
Идууу--уууу блин• 23 ноября в 19:15
Ответ дляПесиКот
Говорите за себя. Я не хочу в Евросоюз
Ви що дійсно не знали що він гей?
Любили, любили та розлюбили?
Телячі ніжноСті• 23 ноября в 19:16
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Наши люди вообще мало что умеют принимать.
Телячі ніжноСті• 23 ноября в 19:16
Ответ дляСкользкая
Чому заздрити цікаво ?
Вы и здесь. Той темы вам мало? Фу
Идууу--уууу блин• 23 ноября в 19:17
Ответ дляТелячі ніжноСті
Вы и здесь. Той темы вам мало? Фу
Більше нічого писати їй.
Анютины ласки• 23 ноября в 19:18
Ответ дляЖенщинас
Автор хотіла заміж за Меловіна, а він взяв і вийшов заміж сам
Происходят странные вещи. Ставлю вашему комментарию смайлик смеющийся, а лн превратился в пальчик вниз. Два раза уже.
Та_шо_ж_таке• 23 ноября в 19:18
Ответ дляПесиКот
Говорите за себя. Я не хочу в Евросоюз
Бля, автор, це вже друга ваша тема про меловіна, йдіть їбіться з ким хочете, хоч з хуйлом. Але даю 💯, що ви або нікому непотрібна баба, або просто якесь чмо. Люди роблять те, що хочуть. Це і є свобода! Але вам цього не зрозуміти.
Я б такое не носила, но продаю• 23 ноября в 19:18
Да сколько можно уже тем про этого крысеныша-мелкописечника
Мрію про космос• 23 ноября в 19:18
Ответ дляПесиКот
35 тысяч сэкономлю
Да, пытается он денег выжать из всего, но все мимо.
Где-то говорил, что у него остаётся около 40 тысяч гривен в месяц
Меряю линейкой• 23 ноября в 19:20
Відмовтеся ще й від брендів з DE&I, щоб бути дійсно принциповою, а то сьогодні виступаєте, в завтра будете бігти скуповувати на чорну пʼятницю і хизуватися тут черговою покупкою в сінсей та ін. Подвійні стандарти вони такі.
Мрію про космос• 23 ноября в 19:21
Ответ дляЯкось так і живу
А как темнокожих в правах ущемляют?
Маргарита и Мастер• 23 ноября в 19:23
Ответ дляСкользкая
Чому заздрити цікаво ?
Ну то ж не ваша, то яка вам справа? Хай собі розбираються, що кому куди і нащо