Попа как у Кардашьян• Изменено 23 ноября в 19:41
Вирішують нашу долю
Ось такі хлопці серйозні
Ось такі пункти
Як хочеться миру, неймовірно
❗️24 пункти плану Європи після закінчення війни в Україні
▪️Після завершення конфлікту вводяться заходи для сталого миру та безпеки.
▪️Росія та Україна зобов’язуються дотримуватися припинення вогню на суші, у морі та повітрі.
▪️Сторони починають переговори про міжнародний моніторинг режиму тиші.
▪️Контроль миру забезпечують союзники України під керівництвом США — переважно дистанційно (супутники, БПЛА).
▪️Створюється механізм фіксації порушень та реагування на них.
▪️Росія повертає всіх вивезених українських дітей під міжнародним контролем.
▪️Обмін полоненими за формулою «всіх на всіх», звільнення всіх цивільних.
▪️Територіальні питання обговорюються за поточною лінією фронту.
▪️Після стабільного припинення вогню забезпечується гуманітарний доступ і поїздки сімей через лінію розмежування.
▪️Підтверджується суверенітет України, жодного примусу до «нейтралітету».
▪️Україна отримує юридично гарантовану безпеку, включно з американськими гарантіями, подібними до статті 5 НАТО.
▪️Жодних обмежень на ЗСУ та оборонну промисловість.
▪️Гарантами виступають європейські країни та інші партнери; Україна може розміщувати союзні сили.
▪️Вступ до НАТО можливий за згодою всіх членів.
▪️Україна приєднується до ЄС.
▪️Підтверджується без’ядерний статус України.
▪️Територіальні питання вирішуються після повного припинення вогню; потім сторони не змінюють кордони силою.
▪️Україна відновлює контроль над Запорізькою АЕС і Каховською ГЕС; отримує прохід по Дніпру і контроль над Кінбурнською косою.
▪️Економічне співробітництво України з партнерами не обмежується.
▪️Україна відновлюється і отримує компенсації, зокрема за рахунок російських активів.
▪️Санкції проти Росії можуть пом’якшуватися після сталого миру і відновлюватися у разі порушень.
▪️Починаються переговори з європейської безпеки за участю всіх країн ОБСЄ.
Надіслати новину @novosti_kieva_bot
👉 ПІДПИСАТИСЯ
Ось такі пункти
Як хочеться миру, неймовірно
▪️Україна приєднується до ЄС.
Надіслати новину @novosti_kieva_bot
👉 ПІДПИСАТИСЯ
Оце так цабе• 23 ноября в 20:00
Ответ дляНе зацілована
Тобто мінус крим, луганська, донецька, частини запорізької і херсонської областей навіки вічні амінь. Оце вова дипломат, оце завгосп голова! Які круті переговорники!
Не мінус
Окуповані
Але це територія України
Окуповані
Але це територія України
СКИБИДЫШь• 23 ноября в 20:01
Ответ дляНе зацілована
Они и так не наши были бы так или иначе
Какой Крым, какая луганська? Забудьте навек
Люблю ХОЛОСТЯКА• 23 ноября в 20:01
Ответ дляВетерВполе
Да наплевать уже главное не стреляйте дайте работу чтобы хватало на еду. И то хорошо. И мир во всем мире.
Так зараз є багато людей, яким тільки на їжу і вистачає. Це не повинно бути нормою, бо коли бідні бідніють, то багатії багатіють
Бува і таке• 23 ноября в 20:01
Ответ дляСКИБИДЫШь
В марте ж надо было соглашаться, а не воевать
Утырки
Так . Кацапи ще ті утирки
СКИБИДЫШь• 23 ноября в 20:02
Ответ дляОце так цабе
Мені б вашої дитячості
Та без проблем, кричите дальше,что все пропало и война ещё на пять лет
Оце так цабе• 23 ноября в 20:01
Ответ дляСКИБИДЫШь
Они и так не наши были бы так или иначе
Не забудемо
Юридично це Україна. А через 10, 20 хто зна
Аноним НаВсеГда• 23 ноября в 20:01
Тут все занадто добре для того, що б хуйло погодилось. Я ці списки, що гуляють інтернатами, взагалі серйозно не розглядаю-невідомо, хто їх придумує і для чого
Ленне-Рейма• 23 ноября в 20:01
Ответ дляЧупокабра
Критичне мислення це не ваше.
А на хіба жертва борониться, коли на неї нападають?
Удалено администрацией...
СКИБИДЫШь• 23 ноября в 20:01
Ответ дляБува і таке
Так . Кацапи ще ті утирки
Кто не согласился,тот и утырок
ЯблокоРаздора• 23 ноября в 20:03
Ответ дляАноним НаВсеГда
Щас там ларьочник нарешает …..
Это все равно что секретутка бы поехала подписывать слияние компаний 😂
Вельшановна• 23 ноября в 20:07
Ответ дляСамохвалова
На такой план рашка точно не согласится...
Ну так наши специально туда вносят такие пункты, на которые Рашка не согласится. А потом поросячий визг, что рашка не соглашается. А у нас есть преимущества её принудить согласиться?
Приняли бы нейтральный статус, и всё бы было нормально. Суверенитет мы потеряли уже давно. Продолжать дальше убиваться за мнимую видимость свободы и независимости? Так у нас даже и видимости уже нет.
Попа как у Кардашьян
• 23 ноября в 20:02
Ответ дляЛенне-Рейма
Удалено администрацией...
100%
СКИБИДЫШь• 23 ноября в 20:02
Ответ дляОце так цабе
Не забудемо
Пускай. Только фактически не так и больше не будет
Бува і таке• 23 ноября в 20:02
Ответ дляЛенне-Рейма
Удалено администрацией...
Чупокабра• 23 ноября в 20:02
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Це не завжди адекватно теж.
І це не зовсім так у порівнянні
В окупації люди теж живуть, якось, але живуть
І це не зовсім так у порівнянні
Ну хтось хоче в ній жити, хтось ні. Хтось прогинаєттся і підлаштовується під упирів, стаючи упирем. Комусь такого життя не потрібно в принципі. Колаборанти і пристосуванці - звісно, значний відсоток населення ще не окупованих територій, але не вирішальний.
Бува і таке• 23 ноября в 20:03
Ответ дляСКИБИДЫШь
Кто не согласился,тот и утырок
А той хто напав він хто ?
Оце так цабе• 23 ноября в 20:03
Ответ дляЛенне-Рейма
Удалено администрацией...
Ви зараз принижуєте Зсу, добровольців, волонтерів, людей які чинили опір.
Це кацапстка методика
сахарный комок• 23 ноября в 20:03
Ответ дляБува і таке
А той хто напав він хто ?
Не метайте стрелки
сахарный комок• 23 ноября в 20:06
Ответ дляvecya
Удалено администрацией...
Na kablukah• 23 ноября в 20:07
Ответ дляНе зацілована
Вы так пишите,как будто верили,что эти области вернутся в состав Украины.
сахарный комок• 23 ноября в 20:08
Ответ дляAesonne
Удалено администрацией...
Ответ дляСКИБИДЫШь
Они и так не наши были бы так или иначе
Ну зрозуміло ж, в сраку те міжнародне право, непорушність кордонів і всі ті красиві фінтіфлюшки. Агресор отримає все, а жертва захлопне пасть і мовчатиме. Так що вітаємо нові війни в Європі на горизонті до 5 років. Нема більше куди бігти.
сахарный комок• 23 ноября в 20:08
Ответ дляNa kablukah
Тут сказочниц очень много)
сахарный комок• 23 ноября в 20:09
Ответ дляlus_so
Удалено администрацией...