Попа как у Кардашьян• Изменено 23 ноября в 19:41
Вирішують нашу долю
Ось такі хлопці серйозні
Ось такі пункти
Як хочеться миру, неймовірно
❗️24 пункти плану Європи після закінчення війни в Україні
▪️Після завершення конфлікту вводяться заходи для сталого миру та безпеки.
▪️Росія та Україна зобов’язуються дотримуватися припинення вогню на суші, у морі та повітрі.
▪️Сторони починають переговори про міжнародний моніторинг режиму тиші.
▪️Контроль миру забезпечують союзники України під керівництвом США — переважно дистанційно (супутники, БПЛА).
▪️Створюється механізм фіксації порушень та реагування на них.
▪️Росія повертає всіх вивезених українських дітей під міжнародним контролем.
▪️Обмін полоненими за формулою «всіх на всіх», звільнення всіх цивільних.
▪️Територіальні питання обговорюються за поточною лінією фронту.
▪️Після стабільного припинення вогню забезпечується гуманітарний доступ і поїздки сімей через лінію розмежування.
▪️Підтверджується суверенітет України, жодного примусу до «нейтралітету».
▪️Україна отримує юридично гарантовану безпеку, включно з американськими гарантіями, подібними до статті 5 НАТО.
▪️Жодних обмежень на ЗСУ та оборонну промисловість.
▪️Гарантами виступають європейські країни та інші партнери; Україна може розміщувати союзні сили.
▪️Вступ до НАТО можливий за згодою всіх членів.
▪️Україна приєднується до ЄС.
▪️Підтверджується без’ядерний статус України.
▪️Територіальні питання вирішуються після повного припинення вогню; потім сторони не змінюють кордони силою.
▪️Україна відновлює контроль над Запорізькою АЕС і Каховською ГЕС; отримує прохід по Дніпру і контроль над Кінбурнською косою.
▪️Економічне співробітництво України з партнерами не обмежується.
▪️Україна відновлюється і отримує компенсації, зокрема за рахунок російських активів.
▪️Санкції проти Росії можуть пом’якшуватися після сталого миру і відновлюватися у разі порушень.
▪️Починаються переговори з європейської безпеки за участю всіх країн ОБСЄ.
Надіслати новину @novosti_kieva_bot
👉 ПІДПИСАТИСЯ
Ось такі пункти
Як хочеться миру, неймовірно
▪️Україна приєднується до ЄС.
Надіслати новину @novosti_kieva_bot
👉 ПІДПИСАТИСЯ
Попа как у Кардашьян
• 23 ноября в 19:53
Ответ дляЧупокабра
Як це повʼязано із тим, що той, хто нападає не збирається припиняти?
Я ВПО з 14 і чудесно це розумію.
До чого ваша істерика.
Я ВПО з 14 і чудесно це розумію.
До чого ваша істерика.
До того, що нам мир потрібен зараз, вкрай потрібен
Чупокабра• 23 ноября в 19:53
Ответ дляЛенне-Рейма
Да погодите вы! Вот этот вариант⤴️ всяко лучше ультиматума Зеленскому. А там уже от путина зависит. И если этот план утвердят, то давить уже будут на рашку. Хоть что-то. Лучше чем ничего
Нахіба це Росії? У них економіка на військових рейках - схлопнеться наступного дня після закінчення війни. А разом з нею і ця влада.
Фантазерша• 23 ноября в 19:53
Расслабьтесь Раша приняла бюджет и на войну в 2026 году выделят как и в этом ( рекордно много) никто с нами договариваться не будет. Увидите...
Області пітьми• 23 ноября в 19:56
Пусть уже мой Донецк останется под рашкой но что бы разрешили свободно вьезд и выезд как тут прописано. Я буду рада этому
Попа как у Кардашьян
• 23 ноября в 19:54
Ответ дляЧупокабра
Нахіба тоді нам взагалі з ними воювати?
Ламборджини• 23 ноября в 19:55
Ответ дляSeehund
Вряд ли подпишут, путлер будет против.
Разве, что чтоб НАТО не размещали своих на нашей территрии
Без ядерный статус Украины им зайдет
Попа как у Кардашьян
• 23 ноября в 19:55
Ответ дляФантазерша
Удалено администрацией...
Ленне-Рейма• 23 ноября в 19:56
Ответ дляЧупокабра
Зачем вы лайкаете собственные посты?😁 Типа если сама себя не похвалишь- никто не похвалит😁
Соседушка• 23 ноября в 19:56
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Та ідіть ви далеко і надовго
Мені все одно хто що пропонує, хай заминають, притискають, примушують, вимагають. Все одно
Так он на это не согласится. И никто его не заставит
Чупокабра• 23 ноября в 19:56
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Нахіба тоді нам взагалі з ними воювати?
Критичне мислення це не ваше.
А на хіба жертва борониться, коли на неї нападають?
Бува і таке• 23 ноября в 19:57
Ответ дляВетерВполе
Да наплевать уже главное не стреляйте дайте работу чтобы хватало на еду. И то хорошо. И мир во всем мире.
Іди ти зі своїм рускім міром за кораблем .
Ответ дляЛамборджини
Без ядерный статус Украины им зайдет
Рашка хочет ограничить численность украинской армии и не для того она Шереметьево вводила, чтобы все свободно позже настали через линию разграничения. Ну и АЭС никто не отдаст.
Оце так цабе• 23 ноября в 19:57
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Прийдеться все одно іти на поступки
Заморозка по лінії
Але Зсу лишаються, оборонка, кошти на відновлення
СКИБИДЫШь• 23 ноября в 19:58
Ответ дляЧупокабра
Удалено администрацией...
А ниче тот факт, что с ним согласовали и он как минимум ознакомлен?
Попа как у Кардашьян
• 23 ноября в 19:58
Ответ дляЧупокабра
Критичне мислення це не ваше.
Це не завжди адекватно теж.
І це не зовсім так у порівнянні
В окупації люди теж живуть, якось, але живуть
І це не зовсім так у порівнянні
Бува і таке• 23 ноября в 19:58
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Удалено администрацией...
Бабо , заспокойся.
Чупокабра• 23 ноября в 19:59
Ответ дляСКИБИДЫШь
Так. З березня 22 року грають в перемовини. І?
Не зацілована• 23 ноября в 19:59
Тобто мінус крим, луганська, донецька, частини запорізької і херсонської областей навіки вічні амінь. Оце вова дипломат, оце завгосп голова! Які круті переговорники!
Попа как у Кардашьян
• 23 ноября в 19:59
Ответ дляОце так цабе
Заморозка по лінії
Значить буде час звалити звідси і вивчити нову мову, бо війна з такими розкладами буде років через 10 знову
Вельшановна• 23 ноября в 20:00
Ответ дляЛамборджини
Раздел досуг, развлечения.
Ну и что не так? Большинство тем тут создаётся под анонимом, потому что людям так комфортнее.
Бува і таке• 23 ноября в 20:00
Ответ дляОбласті пітьми
І скільки хлопців життя віддали на тій землі 🥲🥲🥲
Оце так цабе• 23 ноября в 20:00
Ответ дляСКИБИДЫШь
Клоуны. Судьбу уже решил Трамп, а не эти шавки
Мені б вашої дитячості
СКИБИДЫШь• 23 ноября в 20:00
Ответ дляЧупокабра
В марте ж надо было соглашаться, а не воевать
Утырки