Попа как у Кардашьян• Изменено 23 ноября 2025

Вирішують нашу долю

Ось такі хлопці серйозні
Ось такі пункти
Як хочеться миру, неймовірно

❗️24 пункти плану Європи після закінчення війни в Україні

▪️Після завершення конфлікту вводяться заходи для сталого миру та безпеки.
▪️Росія та Україна зобов’язуються дотримуватися припинення вогню на суші, у морі та повітрі.
▪️Сторони починають переговори про міжнародний моніторинг режиму тиші.
▪️Контроль миру забезпечують союзники України під керівництвом США — переважно дистанційно (супутники, БПЛА).
▪️Створюється механізм фіксації порушень та реагування на них.
▪️Росія повертає всіх вивезених українських дітей під міжнародним контролем.
▪️Обмін полоненими за формулою «всіх на всіх», звільнення всіх цивільних.
▪️Територіальні питання обговорюються за поточною лінією фронту.
▪️Після стабільного припинення вогню забезпечується гуманітарний доступ і поїздки сімей через лінію розмежування.
▪️Підтверджується суверенітет України, жодного примусу до «нейтралітету».
▪️Україна отримує юридично гарантовану безпеку, включно з американськими гарантіями, подібними до статті 5 НАТО.
▪️Жодних обмежень на ЗСУ та оборонну промисловість.
▪️Гарантами виступають європейські країни та інші партнери; Україна може розміщувати союзні сили.
▪️Вступ до НАТО можливий за згодою всіх членів.
▪️Україна приєднується до ЄС.
▪️Підтверджується без’ядерний статус України.
▪️Територіальні питання вирішуються після повного припинення вогню; потім сторони не змінюють кордони силою.
▪️Україна відновлює контроль над Запорізькою АЕС і Каховською ГЕС; отримує прохід по Дніпру і контроль над Кінбурнською косою.
▪️Економічне співробітництво України з партнерами не обмежується.
▪️Україна відновлюється і отримує компенсації, зокрема за рахунок російських активів.
▪️Санкції проти Росії можуть пом’якшуватися після сталого миру і відновлюватися у разі порушень.
▪️Починаються переговори з європейської безпеки за участю всіх країн ОБСЄ.

Надіслати новину @novosti_kieva_bot
👉 ПІДПИСАТИСЯ
автор Попа как у Кардашьян • 23 ноября 2025
Ответ дляЧупокабра
Як це повʼязано із тим, що той, хто нападає не збирається припиняти?
Я ВПО з 14 і чудесно це розумію.
До чого ваша істерика.
До того, що нам мир потрібен зараз, вкрай потрібен
Парова машина• 23 ноября 2025
Ответ дляЛамборджини
Я реалист
Та что то непохоже))
Чупокабра• 23 ноября 2025
Ответ дляЛенне-Рейма
Да погодите вы! Вот этот вариант⤴️ всяко лучше ультиматума Зеленскому. А там уже от путина зависит. И если этот план утвердят, то давить уже будут на рашку. Хоть что-то. Лучше чем ничего
Нахіба це Росії? У них економіка на військових рейках - схлопнеться наступного дня після закінчення війни. А разом з нею і ця влада.
Фантазерша• 23 ноября 2025
Расслабьтесь Раша приняла бюджет и на войну в 2026 году выделят как и в этом ( рекордно много) никто с нами договариваться не будет. Увидите...
Області пітьми• 23 ноября 2025
Пусть уже мой Донецк останется под рашкой но что бы разрешили свободно вьезд и выезд как тут прописано. Я буду рада этому
Seehund• 23 ноября 2025
Вряд ли подпишут, путлер будет против.
УжеВотДа• 23 ноября 2025
Поговорять у Швейцарії, та й на тому все. Вже ж весною говорили
Ответ дляЧупокабра
Нахіба тоді нам взагалі з ними воювати?
Ламборджини• 23 ноября 2025
Ответ дляSeehund
Вряд ли подпишут, путлер будет против.
Разве, что чтоб НАТО не размещали своих на нашей территрии
Без ядерный статус Украины им зайдет
Ответ дляФантазерша
Удалено администрацией...
Ленне-Рейма• 23 ноября 2025
Ответ дляЧупокабра
Зачем вы лайкаете собственные посты?😁 Типа если сама себя не похвалишь- никто не похвалит😁
Соседушка• 23 ноября 2025
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Та ідіть ви далеко і надовго
Мені все одно хто що пропонує, хай заминають, притискають, примушують, вимагають. Все одно
Так он на это не согласится. И никто его не заставит
Чупокабра• 23 ноября 2025
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Нахіба тоді нам взагалі з ними воювати?
Критичне мислення це не ваше.
А на хіба жертва борониться, коли на неї нападають?
Бува і таке• 23 ноября 2025
Ответ дляВетерВполе
Да наплевать уже главное не стреляйте дайте работу чтобы хватало на еду. И то хорошо. И мир во всем мире.
Іди ти зі своїм рускім міром за кораблем .
Seehund• 23 ноября 2025
Ответ дляЛамборджини
Без ядерный статус Украины им зайдет
Рашка хочет ограничить численность украинской армии и не для того она Шереметьево вводила, чтобы все свободно позже настали через линию разграничения. Ну и АЭС никто не отдаст.
Оце так цабе• 23 ноября 2025
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Прийдеться все одно іти на поступки
Заморозка по лінії
Але Зсу лишаються, оборонка, кошти на відновлення
СКИБИДЫШь• 23 ноября 2025
Клоуны. Судьбу уже решил Трамп, а не эти шавки
Ламборджини• 23 ноября 2025
Выборов , через 100 дней не будет
Щебетушка• 23 ноября 2025
хочу конец войны
СКИБИДЫШь• 23 ноября 2025
Ответ дляЧупокабра
Удалено администрацией...
А ниче тот факт, что с ним согласовали и он как минимум ознакомлен?
Ответ дляЧупокабра
Критичне мислення це не ваше.
Це не завжди адекватно теж.
І це не зовсім так у порівнянні
В окупації люди теж живуть, якось, але живуть
Додаю напруги• 23 ноября 2025
Вы в телеграме скопировали или в теме ниже?
Бува і таке• 23 ноября 2025
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Удалено администрацией...
Бабо , заспокойся.
Чупокабра• 23 ноября 2025
Ответ дляСКИБИДЫШь
Так. З березня 22 року грають в перемовини. І?
Не зацілована• 23 ноября 2025
Тобто мінус крим, луганська, донецька, частини запорізької і херсонської областей навіки вічні амінь. Оце вова дипломат, оце завгосп голова! Які круті переговорники!
Ответ дляОце так цабе
Заморозка по лінії
Значить буде час звалити звідси і вивчити нову мову, бо війна з такими розкладами буде років через 10 знову
Вельшановна• 23 ноября 2025
Ответ дляЛамборджини
Раздел досуг, развлечения.
Ну и что не так? Большинство тем тут создаётся под анонимом, потому что людям так комфортнее.
Бува і таке• 23 ноября 2025
Ответ дляОбласті пітьми
І скільки хлопців життя віддали на тій землі 🥲🥲🥲
Оце так цабе• 23 ноября 2025
Ответ дляСКИБИДЫШь
Мені б вашої дитячості
СКИБИДЫШь• 23 ноября 2025
Ответ дляЧупокабра
В марте ж надо было соглашаться, а не воевать
Утырки