Анчо Ус• Изменено 24 ноября в 00:03
Прочла сегодня две ветки - США и Европейскую
И что я вам скажу - страну нужно было выбирать с умом в 2022.
Если я правильно поняла из этих веток обсуждения - Германия и Швейцария - оставили беженцев и дали им возможность сменить статус и получить гражданство.
США - сами видите что происходит.
Все-таки нужно было хорошо подумать перед тем, как страну выбирать. Поздравляю европеек с удачным выбором, украинки в США - держитесь или переезжайте пока не поздно.
США - сами видите что происходит.
Послушная• 24 ноября в 19:37
Ответ дляБорисфенка
Ми з чоловіком антиваксери, ніякі щеплення не робили. Відповідно ніякі подорожі не передбачалися.
За кордоном були давно, паспорти закінчилися, нові не бачили потреби робити.
Мы тоже никто в семье не делали прививки. Летали по купленным в агентстве пцр тестам
Царевна в уггах• 24 ноября в 23:53
Ответ дляАнчо Ус
Разница стоимости жизни. В Австрии они снимали крохотную квартирку, чтобы у них был местный адрес, но не жили там постоянно, а в Венгрии у них был дом. На выплаты в Австрии (у обоих было австрийское гражданство) они могли себе позволить хорошо жить только в недорогой стране, еще и внукам получалось помогать.
Я не знаю подробностей, но догадываюсь, что они периодически ездили в Австрию, платили какие-то небольшие коммунальные. Возможно даже дом не на них был оформлен. В любом случае так как там нет границ и наверное сложно проверить перемещения - они так жили последние годы (лет 15 точно).
Благодарю Вас!
Ответ дляПлатье Длинное бальное
По данным с банковских карт. Там выписки надо предоставить за все годы и месяцы с февраля 22 по сегодня. А на выписках четко видно локация где деньги тратились. И еще кучу всяких доказательств , где ты жил в Украине. Там целый список существует, что им нужно предъявить. И телефон имеют право проверять
UNHCR офіційно підтвердив: ВСЯ Україна є небезпечною. Що це означає для українців, яким відмовили у гуманітарному захисті?
20 листопада 2025 року Управління Верховного комісара ООН у справах біженців (UNHCR) опублікувало критично важливу заяву: масовані удари по Тернополю, Львову та Івано-Франківську демонструють, що жодна частина України не є безпечною для повернення.
Це не просто черговий звіт. Це документ, що має прямий юридичний вплив на практику розгляду справ у британських трибуналах та на політику держав. UNHCR офіційно визнає: в Україні відсутні безпечні регіони і закликає переглянути позицію різних держав.
У заяві UNHCR зазначено:
атаки по Заходу України стали одними з наймасштабніших з 2022 року;
загинули десятки людей, понад сотня поранена;
постраждали цивільні об’єкти, інфраструктура, енергетика;
зима 2025–2026 буде найскладнішою через масовані обстріли енергосистеми.
UNHCR прямо каже: ’Жодна частина України не може вважатися безпечною’
І окремо звертається до урядів країн, які вважають окремі регіони України “безпечними” або “придатними для внутрішньої релокації”.
Це прямий удар по аргументації Home Office, який у 2024-2025 роках почав масово визнавати, що Західна Україна є “безпечною зоною” (CPIN: country policy). А також, це беззаперечний аргумент для трибуналу у справах про відмови українцям.
UNHCR є найбільш авторитетним органом у сфері міжнародного захисту. Його позиція часто є ключовим доказом у трибуналах, навіть якщо Home Office її ігнорує.
У британській практиці існує правило: суди повинні приділяти “значну вагу” оцінкам UNHCR. Тому, якщо Home Office відмовив, посилаючись на “безпечність” Львова, Тернополя чи Івано-Франківська, ця нова заява UNHCR фактично руйнує основу їхнього рішення.
Це особливо важливо, бо рівень надання гуманітарної протекції українцям у Британії впав з 89% (2024) до 19% (перша половина 2025), через масові відмови Home Office, посилаючись на CPIN: country policy, можливість переїхати на Захід України, але UNHCR офіційно зазначає, що CPIN: country policy для українців НЕПРИПУСТИМА через характер війни.
Для трибуналу це означає однозначне:
✔ відмова Home Office ґрунтується на неправильній оцінці ситуації;
✔ рішення є незаконним, бо суперечить міжнародним стандартам;
✔ апелянт має високі шанси на успіх.
Що таке UNHCR і чому його думка має таку вагу?
UNHCR - це глобальний орган ООН, відповідальний за захист біженців; це орган, на якого спирається вся міжнародна система притулку, а також це головний консультант держав у питаннях захисту та повернень.
UNHCR визначає стандарти:
• коли повернення до країни є можливим,
• коли повернення є небезпечним або передчасним,
• за яких умов країна має надавати притулок
Стосуватися
не тільки Великобританії
У заяві UNHCR зазначено:
Для трибуналу це означає однозначне:
✔ апелянт має високі шанси на успіх.
UNHCR визначає стандарти:
• коли повернення до країни є можливим,
Стосуватися
не тільки Великобританії
Язикувата Хвеська• 28 ноября в 14:50
Ответ дляБорисфенка
Десятки знайомих з Польщі писали мені, яка я дурна, сижу в тих німців, а у Польщі і мова зрозуміла, і менталітет однаковий, і за житло платять, і гроші дають.
Потім в Польщі стало 5 мільйонів біженців і вона захлинулася, все почали скасовувати.
Але все одно дякуємо полякам за безцінну допомогу в перші місяці.
ну вот мова зрозумила и все наверное
Не видела никого кто не мечтал бы о выплатах Германии и квартирах бесплатных
Я-то поехала потому что близко, а мне ездить каждые 2 мес, потому что тут есть какой-никакой филиал моей работы, потому что язык уже знала на В1 и потому что могла по корням податься на ПМЖ-гражданство.
И то я во многом проиграла за эти 3 года...почти 4. Дорого жить за свои очень. Родственники и друзья в Германии все эти годы на изи прожили.