Маргарита и Мастер• 24 ноября 2025

У кого є машинка пральна для трусів

Оце хочу. Мене зводить з розуму, що постійно нема куди приткнути труси. Наші, дитячі. Руками прати я не буду. Як думаєте, корисна річ буде? Може хтось уже купив?
ПрипоРошенная• 24 ноября 2025
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Нормально він виглядає. Просто пральна машина з трьома барабанами.
офигеть! сверху маленькие барабанчики для мужских носков-трусов, для женских, а внизу джинсы-свитера?
Вільний митець• 24 ноября 2025
Ответ дляМрію про пончик
А постирать трусы в машинке не судьба ?
Судьба звісно. Але труси всієї моєї сім´ї валяються в корзинці для білизни тижнями, поки очікують собі компаньйонів для прання. Бо крутити таку малу кількість білизни в барабані недоцільно. Ви зараз спитаєте, то чому ж я їх усі не виперу зразу? А тому що вони різного кольору і перуться окремо. А ще багато з них, які мереживні, потребують делікатного прання
Вільний митець• 24 ноября 2025
Ответ дляНовопоштинская
На дачі нормально.
В вдома? Нафіга вам окрема додаткова фігня щоб прати труси?
На всіх пральних машинах зараз є чудова програма 15 хвилин.
Ця чудова програма погано виполіскує білизну, бо зливає воду після прання і не віджимає, а відразу набирає воду для полоскання. А для гігієни це не дуже
Вільний митець• 24 ноября 2025
Ответ дляАнонім Завгосп
Постирайте с другими вещами. Мне кажется стирка всегда есть.
Я наприклад, дуже заморочуюсь з пранням. Труси ніколи не перу з шкарпетками чи кухонними рушниками. Зі звичайними рушниками теж не перу, бо рушники я на максимальній температурі перу, а труси ні. Можу прати труси з постільним або тільки з футболками і це все.
автор Маргарита и Мастер • 24 ноября 2025
Ответ дляПрипоРошенная
А после минета чем рот моете и сколько раз? Есть техника мытья рук хирургом по Спасокукоцкому. Там регламентировано количество намыливаний и смываний рук. А вы как?
Не знаю чия техніка, але близько 20 секунд, по різному тру руки, і так, і сяк. Як на «інструкції» в добробуті, наприклад
Ответ дляПрипоРошенная
Мінет сюди я взагалі не відношу. І в цілому не вважаю її брудною чи огидною. Дану частину тіла я маю на увазі в рамках стосунків у щлюбі так точно
Ответ дляПрипоРошенная
так інтимна гігєна - це підмитися перед сном та після ночі! А так рушник, безумна кількість хімії при пранні - тут з вами згодна.
Знодна
Ответ дляПрипоРошенная
Згодна
ГонУрова дівка• 24 ноября 2025
Ответ дляМаргарита и Мастер
Хм.в мене 30 і то я не знаю що це за програма. Чи полоще потім, яка температура..
то почитайте інструкцію
Зам. зав. Анонима• 24 ноября 2025
Ответ дляПи Пи Пилюля
А носки, а тряпки для пыли, а для обуви?
Тю, у Вас что до сих пор нет для всего этого по отдельной машинке? Капец, как Вы живете так
Зам. зав. Анонима• 24 ноября 2025
Ответ дляНовопоштинская
На дачі нормально.
Ну и шутница. Эти трусы даже с другой одеждой не кладут, как они за 15 минут отстираются? Минимум 3 часа на 90 градусах
Зам. зав. Анонима• 24 ноября 2025
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Автор, спеціально ддя вас вже зробили такі пральні машини) міняйте свою)
Вот это мойдодыр блин
Зам. зав. Анонима• 24 ноября 2025
Ответ дляАнонім Завгосп
Мне интересно как эти люди моются🤣🤣❣️
Кипятком видимо
Зам. зав. Анонима• 24 ноября 2025
Ответ дляПи Пи Пилюля
А мне как вытираются, когда-то Фреймут не могла вытереть лицо после душа общим полотенцем, отдельно для тела, для рук и для лица, для ног само собой.
Я наверное помню эту передачу. Там в отеле было штук 20 полотенец на семью из трех человек, она начала считать, типа для левой ноги, для правой руки... и в конце такая ´Дитині нічим личко витерти´
Бутербродница• 24 ноября 2025
Прикольна штука, але я тільки по кольорам білизну сортую, не маю часу для прання окремо трусів, мені все разом, окрім верхнього одягу, ок
Не кую, не мелю• 24 ноября 2025
Ответ дляМаргарита и Мастер
З якими? С носками? Штанами? Я не перу так.
Перу з постіллю і рушниками. Але буває таке, що цього немає, а трусів гора.
Так и постирайте гору трусов.

Я стираю трусы с бюстиками, майками, пижамами.
УраганнаЯ• 24 ноября 2025
Автор, купіть собі Либідь. То звір перевірений роками.
когдадеЦкие• 24 ноября 2025
Ответ дляМаргарита и Мастер
Раз на три чотири дні по одному полотенцю для кожного це вже три банних, плюс полетенце для лиця, плюс майки і футболки під светри худі плюс якась світла простінь ось вам стірка з трусами.
Знову Я• 24 ноября 2025
Я трусы стираю вместе с другими вещами - футболками, кофтами, шортами.
Я сортирую по цветам. Отдельно стираю джинсы, полотенца, постельное, кухонные полотенца.
Кукарикуууууу• 25 ноября 2025
Ответ дляМаргарита и Мастер
Так спробуйте, щоб узнати, що це за режим.
автор Маргарита и Мастер • 25 ноября 2025
Ответ дляКукарикуууууу
Мені всі пишуть за шкарпетки. Дозвольте поцікавитися, до чого вони тут? Ну бо ясно що шкарпетки ти можеш попрати із самими нестіраними джинсами, із курткою..да з чим хочеш. В чому порівняння?
Кукарикуууууу• 25 ноября 2025
Ответ дляМаргарита и Мастер
Я вже перечитала ваших декілька повідомлень, тому виправила.
Як шкарпетки з джинсами перете, так саме труси з футболками можна, топами, чи що ви носите, я ж не знаю, в мене ніколи такої проблеми не виникало, я сортую по кольорах, і білизну постільну, скатертини окремо на 90 градусів. Міняйте своє відношення до прання, так легше жити. Без образ.
Ответ дляКукарикуууууу
Боо
А я з чим перу. Мені 34 роки. Так і перу. Просто одна справа знати як треба, і стрімитися до цього. Побачила таку машинку, спитала вашу думку. Все. Яке ще відношення міняти😂 ну спасибі хоч не даєте направлення до психітра, як 40% що відповідали.
Кукарикуууууу• 25 ноября 2025
Ответ дляМаргарита и Мастер
Боо
Прошу.)