Маргарита и Мастер• 24 ноября в 10:34

У кого є машинка пральна для трусів

Оце хочу. Мене зводить з розуму, що постійно нема куди приткнути труси. Наші, дитячі. Руками прати я не буду. Як думаєте, корисна річ буде? Може хтось уже купив?
ДваДваВісім• 24 ноября в 11:04
Ответ дляМиловидна леді
Ночью и всраться можно от испуга, увидев такое, зато будет, что постирать
Мікі-маус
Чудовий каламбур• 24 ноября в 11:04
Ответ дляМаргарита и Мастер
Я буває ношу одні, тю
І це я вдома! Декрет
А якщо люди на роботі, ясно що носять одні. Що тут дивного-то?)) а Ви коли змінюєте і при якому режимі дня - дом чи працюєте?
Обычно люди меняют трусы утром после сна и душа, и вечером, после душа перед сном.
То есть уже дважды в сутки.
Какой конкретно режим дня и работы может этому помешать?
Броніки для Моніки• 24 ноября в 11:05
Ответ дляМиловидна леді
То нафига накапливать гору трусов ? Вы что полотенца, домашние футболки раз в год стираете ? С ними не судьба стирать имеющиеся трусы, обязательно гору накапливать ?
Я так и делаю , накапливаю гору , мне удобно , за выходные перестирала все сложила и неделю не вспоминаю , ну если нужно что то то конечно достираю , Но у меня подвал , все свой хлам снесли грязный и он там валяется, в квартире когда жили то чаще стирала , просто не было места для грязных шмоток , а сейчас еще у меня три подростка то вообще караул сколько стирки
ДваДваВісім• 24 ноября в 11:06
Ответ дляМаргарита и Мастер
А вот фіг там
Що значить фіг там?
У вас пралка підключена до труби гарячої води?
пАлАвинкА• 24 ноября в 11:06
Ответ дляМаргарита и Мастер
Хм.в мене 30 і то я не знаю що це за програма. Чи полоще потім, яка температура..
Це програма що пре, видаляє піт і не складні виділення, вбиває більшість мікробів в разі використання прального порошку що розчиняється у воді 30 градусів.
Мerida• 24 ноября в 11:07
Автор, может вам стиралку заменить? Если вы белья после трусов боитесь ПОСЛЕ стирки. Значит не стирает достаточно хорошо? Трусы остаются грязными, раз вы переживаете.
автор Маргарита и Мастер • 24 ноября в 11:07
Ответ дляУх яка ж Я
Автор,потратьте 50 евро разумно- посетите доктора.
Господи,запекалась на провокационно- тупые темы не реагировать...
Нет, влезла..
4 часа стирки Карл!!
Дивіться: я задала просте питання. Чи це стояща річ, чи хрінь якась. І все. Ми вияснили, що це «полоскачка»(для тряпок коли пил протер чи калюжу на підлозі витер). Отжн вона вдома - непотрібна.

Одразу: ооой а для носків що; ооой купіть 10 пралок; у вас особисто - надміру емоційне повідрмл - карл, пунктуація, «зареклася»…»провокативні..»…То кому до лікаря треба?

Моє питання просте. Фігня чи хороше повноцінне прання буде. Наразі - перу одежу з однжею, домашнє із домашнім. Труси в ідеалі - з рушникамт і постіллю перу, а якщо нема, то перу із самим чистим домашнім - дитячі труси. А дорослі - ждуть далі в корзині, вистачає запасних. У мене дівчинка, і я не збираюся її білизну прати із носками. Або із трусами дорослих. І цеине потребує «лікувань».
ДваДваВісім• 24 ноября в 11:08
Ответ дляМаргарита и Мастер
Ну буває ще прасують просто. Нашо вам пів-дня крутить їх, прогладить ж не так довго
Астанавітєсь і покажіть нам ще праску, якою прасуєте труси.
автор Маргарита и Мастер • 24 ноября в 11:09
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Ходіть до адекватних лікарів. Де ви знаходите таких, як ви?
Я щось казала про своїх лікарів? Вас глючить і може Вам треба було б десь проконсультуватися на предмет галюцінацій? Бо я у лікарів, особисто, не запитувала, як прати
Пи Пи Пилюля• 24 ноября в 11:09
Ответ дляМаргарита и Мастер

І цеине потребує «лікувань». -нуждается в лечении, а то про стиралку вы мнению доверяете, а про лечение нет. Будьте последовательны, верить так уже всему.
Бо я у лікарів, особисто, не запитувала, як прати -а вы спросите.)
Дую на вітер• 24 ноября в 11:09
Ответ дляМаргарита и Мастер
З якими? С носками? Штанами? Я не перу так.
Перу з постіллю і рушниками. Але буває таке, що цього немає, а трусів гора.
я всю білизну перу окремо, окремо свої, чоловіка і дітей.
Є різні цикли, є короткі. Але при наявнсоті нормальної пральної машини купувати щось незрозуміле - який сенс?
Якщо ви перете всі труси разом, то невже за тиждень не назбираєте з усіх на нормальний цикл прання?
Ответ дляФайна цьоця
Покупайте. Очевидно же, что для вас эта вещь будет нужной.
В моем городе, когда только дали свет (до этого его не было очень долго) и воду, то напор воды был очень слабый и машинка стиральная не запускалась. У нашей соседки была вот такая мини машинка. Она ее очень выручала. И отстирывает отлично.
Саме так. У мене ця проблема виникла лише коли світло мало дають
Мрію про пончик• 24 ноября в 11:10
Ответ дляМаргарита и Мастер
Блін. Як завжди. Що не спитаєш, будь що - починається хамство це. Вам нема що робити? Ну чесно
Какое хамство не понимаю в чем отличия стирать трусы или полотенца для это нужны разные машинки ?
ДваДваВісім• 24 ноября в 11:10
Ответ дляБроніки для Моніки
Крутить машинка а прасувать буду я , ні дякую
Тссс!
Ще ще автор не знає, що в пралках є легке прасування і окремі прасувальні шафи.
Ку-кусик• 24 ноября в 11:11
Ответ дляМаргарита и Мастер
Трусів нема. Що ви побачили? Штани і колготки, і рушник один яким я при фарбуванні волосся користуюся. Ви об чьом?
Рушник зі штанами?
Я б так не робила.
автор Маргарита и Мастер • 24 ноября в 11:11
Ответ дляГуби до вух
чомусь автор думає, шо інший брудний одяг набагато ’небезпечніший’, чим брудні труси
У мене зараз дах поїде. Ну чи я якось формулюю по ранульному. Чи всі якісь ідіоти. Брудні труси - у моєму розумінні це сама чиста річ, яку я тільки зроблю бруднішою, якщо кину із джинсами після маршруток😳😳😳 які ще «небезпечні труси» боже святий!!! Я в шоці після вашого повідомл.
Ку-кусик• 24 ноября в 11:11
Ответ дляМаргарита и Мастер
У мене щодня🤷‍♀️
Тоді у чому проблема кинути труси до футболок?
пАлАвинкА• 24 ноября в 11:12
Ответ дляЧудовий каламбур
То есть уже дважды в сутки.
Яка у вас кількість полотенець? Взагалі? скількі штук на одну людину і як часто пранете?
ДваДваВісім• 24 ноября в 11:13
Ответ дляЧудовий каламбур
То есть уже дважды в сутки.
Це так роболять ті, хто труси не прасує.
Автор труси прасує, тому вони в неї напрасовані і чисті всю дому, а може і довше.
автор Маргарита и Мастер • 24 ноября в 11:13
Ответ дляГуби до вух
ну так тим більше! щодня перете і не находите ’компанію’ трусам?)))
Світла три год на день було. Ви що, не розумієте, що є три год, і я тикаюся, що із чим попрати. Коротше. Закінчуєм
Якщо люди подумали що я труси хочу окремо - бо вони самі брудні, і я НИМИ боюся зарачкати джинси чи кофти, то про шо взагалі говорити
автор Маргарита и Мастер • 24 ноября в 11:15
Ответ дляАнонім Завгосп
Ну ночью как бы человек потеет и прочее. И трусы после ночи меняю и в душ иду. И вся семья так.
Хм..це цікаво..
Я встаю, душ не приймаю. Вдягаюся в тих же трусах, що сплю. Но у мене ранок на ушах - чоловіка на роботу відправ (їжу скласти допомагаю поки збирається); вдягаю дитину, вдягаємося і ідемо в спдок.
А потім кава вже, тєлік, хатні справи і прання це довбане
Бойцовская• 24 ноября в 11:15
Ответ дляМаргарита и Мастер
У моего ребенка по 3 футболки а день меняется, еще 1-2 колготок, или лосин , плюс моя домашняя. Ну пусть за 2 дня насобирать, и с трусами.
автор Маргарита и Мастер • 24 ноября в 11:17
Ответ дляOlga_72
Це був анекдот? Можна сміятись? Бо в мене сьогодні гумор відсутній.
Що Вам сказати..
Не знаю
Деякі пишуть що джинси після маршруток і тд - брудніші, ніж труси. (Що очевидно).
Тобто люди думають що мені страшно трусами забруднити верхній одяг.
Тож ні. Не анекдот. А саоріше театр абсурду
Ответ дляЗалізний занавіс
Не, сейчас вот постельное стоит на 90 градусов ( я постельное и полотенца всегда на 90 ставлю), 2:24. Не полдня точно. Все режимы стирки до 3 часов. И это с предварительной стиркой! Если только основная стирка было бы еще меньше.
Ну 2:50 є. Але там злається 60, не 90
90 точно понад три год
Кофр для ноги• 24 ноября в 11:18
Ответ дляпАлАвинкА
Навіщо стільки прати ті бактерії що пройшли через наш організм і вже потенційно безпечні для нас?
Подмываетесь без мыла точно
автор Маргарита и Мастер • 24 ноября в 11:18
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Автор, спеціально ддя вас вже зробили такі пральні машини) міняйте свою)
Ну ці знаю
Но у нас відносно нова.
Я обдумую цей варік
автор Маргарита и Мастер • 24 ноября в 11:19
Ответ дляМиловидна леді
То откуда гора трусов ?
Ви наче не бачете які були проблеми із світлом
Люблю_смаколики• 24 ноября в 11:20
Прочитала всю тему, но вопрос остался. А почему, собственно, нельзя стирать трусы с остальным? Мы оскверняем трусы или остальное?
автор Маргарита и Мастер • 24 ноября в 11:22
Ответ дляПи Пи Пилюля
А мне как вытираются, когда-то Фреймут не могла вытереть лицо после душа общим полотенцем, отдельно для тела, для рук и для лица, для ног само собой.
А що поганого?
Доя інтимних місць потрібне прання засобами , скажімо так, якісними. І подвійне полоскання.
Доя одежі - можна саму галіму капсулу, і не виполаскувать особо, ще й кондиціонер додати. Якщо Ви для себе і родини не паритеся, будь ласка. Для мене інтимна гігієна і все що з цим пов‘язано, компромісу не терпить. Це - чисті труси, це - маленький НОВИЙ рушник після кожного душу/підмивання для інтимної. Ви можете хоч тряпкою витирати собі і дитині. Я нікого не переконую, упаси господь
автор Маргарита и Мастер • 24 ноября в 11:24
Ответ дляпАлАвинкА
Вот імєнно
Наші - безпечні
А мені всі доводчть що ок - кинути труси із одягом(джинсами , якими ти сидиш на роботі/кафе/марштрутці).