Маргарита и Мастер• 24 ноября 2025

У кого є машинка пральна для трусів

Оце хочу. Мене зводить з розуму, що постійно нема куди приткнути труси. Наші, дитячі. Руками прати я не буду. Як думаєте, корисна річ буде? Може хтось уже купив?
ДваДваВісім• 24 ноября 2025
Ответ дляМиловидна леді
Ночью и всраться можно от испуга, увидев такое, зато будет, что постирать
Мікі-маус
Чудовий каламбур• 24 ноября 2025
Ответ дляМаргарита и Мастер
Я буває ношу одні, тю
І це я вдома! Декрет
А якщо люди на роботі, ясно що носять одні. Що тут дивного-то?)) а Ви коли змінюєте і при якому режимі дня - дом чи працюєте?
Обычно люди меняют трусы утром после сна и душа, и вечером, после душа перед сном.
То есть уже дважды в сутки.
Какой конкретно режим дня и работы может этому помешать?
Броніки для Моніки• 24 ноября 2025
Ответ дляМиловидна леді
То нафига накапливать гору трусов ? Вы что полотенца, домашние футболки раз в год стираете ? С ними не судьба стирать имеющиеся трусы, обязательно гору накапливать ?
Я так и делаю , накапливаю гору , мне удобно , за выходные перестирала все сложила и неделю не вспоминаю , ну если нужно что то то конечно достираю , Но у меня подвал , все свой хлам снесли грязный и он там валяется, в квартире когда жили то чаще стирала , просто не было места для грязных шмоток , а сейчас еще у меня три подростка то вообще караул сколько стирки
ДваДваВісім• 24 ноября 2025
Ответ дляМаргарита и Мастер
А вот фіг там
Що значить фіг там?
У вас пралка підключена до труби гарячої води?
пАлАвинкА• 24 ноября 2025
Ответ дляМаргарита и Мастер
Хм.в мене 30 і то я не знаю що це за програма. Чи полоще потім, яка температура..
Це програма що пре, видаляє піт і не складні виділення, вбиває більшість мікробів в разі використання прального порошку що розчиняється у воді 30 градусів.
Мerida• 24 ноября 2025
Автор, может вам стиралку заменить? Если вы белья после трусов боитесь ПОСЛЕ стирки. Значит не стирает достаточно хорошо? Трусы остаются грязными, раз вы переживаете.
автор Маргарита и Мастер • 24 ноября 2025
Ответ дляУх яка ж Я
Автор,потратьте 50 евро разумно- посетите доктора.
Господи,запекалась на провокационно- тупые темы не реагировать...
Нет, влезла..
4 часа стирки Карл!!
Дивіться: я задала просте питання. Чи це стояща річ, чи хрінь якась. І все. Ми вияснили, що це «полоскачка»(для тряпок коли пил протер чи калюжу на підлозі витер). Отжн вона вдома - непотрібна.

Одразу: ооой а для носків що; ооой купіть 10 пралок; у вас особисто - надміру емоційне повідрмл - карл, пунктуація, «зареклася»…»провокативні..»…То кому до лікаря треба?

Моє питання просте. Фігня чи хороше повноцінне прання буде. Наразі - перу одежу з однжею, домашнє із домашнім. Труси в ідеалі - з рушникамт і постіллю перу, а якщо нема, то перу із самим чистим домашнім - дитячі труси. А дорослі - ждуть далі в корзині, вистачає запасних. У мене дівчинка, і я не збираюся її білизну прати із носками. Або із трусами дорослих. І цеине потребує «лікувань».
ДваДваВісім• 24 ноября 2025
Ответ дляМаргарита и Мастер
Ну буває ще прасують просто. Нашо вам пів-дня крутить їх, прогладить ж не так довго
Астанавітєсь і покажіть нам ще праску, якою прасуєте труси.
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Ходіть до адекватних лікарів. Де ви знаходите таких, як ви?
Я щось казала про своїх лікарів? Вас глючить і може Вам треба було б десь проконсультуватися на предмет галюцінацій? Бо я у лікарів, особисто, не запитувала, як прати
Пи Пи Пилюля• 24 ноября 2025
Ответ дляМаргарита и Мастер

І цеине потребує «лікувань». -нуждается в лечении, а то про стиралку вы мнению доверяете, а про лечение нет. Будьте последовательны, верить так уже всему.
Бо я у лікарів, особисто, не запитувала, як прати -а вы спросите.)
Дую на вітер• 24 ноября 2025
Ответ дляМаргарита и Мастер
З якими? С носками? Штанами? Я не перу так.
Перу з постіллю і рушниками. Але буває таке, що цього немає, а трусів гора.
я всю білизну перу окремо, окремо свої, чоловіка і дітей.
Є різні цикли, є короткі. Але при наявнсоті нормальної пральної машини купувати щось незрозуміле - який сенс?
Якщо ви перете всі труси разом, то невже за тиждень не назбираєте з усіх на нормальний цикл прання?
Ответ дляФайна цьоця
Покупайте. Очевидно же, что для вас эта вещь будет нужной.
В моем городе, когда только дали свет (до этого его не было очень долго) и воду, то напор воды был очень слабый и машинка стиральная не запускалась. У нашей соседки была вот такая мини машинка. Она ее очень выручала. И отстирывает отлично.
Саме так. У мене ця проблема виникла лише коли світло мало дають
Мрію про пончик• 24 ноября 2025
Ответ дляМаргарита и Мастер
Блін. Як завжди. Що не спитаєш, будь що - починається хамство це. Вам нема що робити? Ну чесно
Какое хамство не понимаю в чем отличия стирать трусы или полотенца для это нужны разные машинки ?
ДваДваВісім• 24 ноября 2025
Ответ дляБроніки для Моніки
Крутить машинка а прасувать буду я , ні дякую
Тссс!
Ще ще автор не знає, що в пралках є легке прасування і окремі прасувальні шафи.
Ку-кусик• 24 ноября 2025
Ответ дляМаргарита и Мастер
Трусів нема. Що ви побачили? Штани і колготки, і рушник один яким я при фарбуванні волосся користуюся. Ви об чьом?
Рушник зі штанами?
Я б так не робила.
Ответ дляГуби до вух
чомусь автор думає, шо інший брудний одяг набагато ’небезпечніший’, чим брудні труси
У мене зараз дах поїде. Ну чи я якось формулюю по ранульному. Чи всі якісь ідіоти. Брудні труси - у моєму розумінні це сама чиста річ, яку я тільки зроблю бруднішою, якщо кину із джинсами після маршруток😳😳😳 які ще «небезпечні труси» боже святий!!! Я в шоці після вашого повідомл.
Ку-кусик• 24 ноября 2025
Ответ дляМаргарита и Мастер
У мене щодня🤷‍♀️
Тоді у чому проблема кинути труси до футболок?
пАлАвинкА• 24 ноября 2025
Ответ дляЧудовий каламбур
То есть уже дважды в сутки.
Яка у вас кількість полотенець? Взагалі? скількі штук на одну людину і як часто пранете?
ДваДваВісім• 24 ноября 2025
Ответ дляЧудовий каламбур
То есть уже дважды в сутки.
Це так роболять ті, хто труси не прасує.
Автор труси прасує, тому вони в неї напрасовані і чисті всю дому, а може і довше.
Ответ дляГуби до вух
ну так тим більше! щодня перете і не находите ’компанію’ трусам?)))
Світла три год на день було. Ви що, не розумієте, що є три год, і я тикаюся, що із чим попрати. Коротше. Закінчуєм
Якщо люди подумали що я труси хочу окремо - бо вони самі брудні, і я НИМИ боюся зарачкати джинси чи кофти, то про шо взагалі говорити
Ответ дляАнонім Завгосп
Ну ночью как бы человек потеет и прочее. И трусы после ночи меняю и в душ иду. И вся семья так.
Хм..це цікаво..
Я встаю, душ не приймаю. Вдягаюся в тих же трусах, що сплю. Но у мене ранок на ушах - чоловіка на роботу відправ (їжу скласти допомагаю поки збирається); вдягаю дитину, вдягаємося і ідемо в спдок.
А потім кава вже, тєлік, хатні справи і прання це довбане
Бойцовская• 24 ноября 2025
Ответ дляМаргарита и Мастер
У моего ребенка по 3 футболки а день меняется, еще 1-2 колготок, или лосин , плюс моя домашняя. Ну пусть за 2 дня насобирать, и с трусами.
Ответ дляOlga_72
Це був анекдот? Можна сміятись? Бо в мене сьогодні гумор відсутній.
Що Вам сказати..
Не знаю
Деякі пишуть що джинси після маршруток і тд - брудніші, ніж труси. (Що очевидно).
Тобто люди думають що мені страшно трусами забруднити верхній одяг.
Тож ні. Не анекдот. А саоріше театр абсурду
Ответ дляЗалізний занавіс
Не, сейчас вот постельное стоит на 90 градусов ( я постельное и полотенца всегда на 90 ставлю), 2:24. Не полдня точно. Все режимы стирки до 3 часов. И это с предварительной стиркой! Если только основная стирка было бы еще меньше.
Ну 2:50 є. Але там злається 60, не 90
90 точно понад три год
Кофр для ноги• 24 ноября 2025
Ответ дляпАлАвинкА
Навіщо стільки прати ті бактерії що пройшли через наш організм і вже потенційно безпечні для нас?
Подмываетесь без мыла точно
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Автор, спеціально ддя вас вже зробили такі пральні машини) міняйте свою)
Ну ці знаю
Но у нас відносно нова.
Я обдумую цей варік
Ответ дляМиловидна леді
То откуда гора трусов ?
Ви наче не бачете які були проблеми із світлом
Люблю_смаколики• 24 ноября 2025
Прочитала всю тему, но вопрос остался. А почему, собственно, нельзя стирать трусы с остальным? Мы оскверняем трусы или остальное?
Ответ дляПи Пи Пилюля
А мне как вытираются, когда-то Фреймут не могла вытереть лицо после душа общим полотенцем, отдельно для тела, для рук и для лица, для ног само собой.
А що поганого?
Доя інтимних місць потрібне прання засобами , скажімо так, якісними. І подвійне полоскання.
Доя одежі - можна саму галіму капсулу, і не виполаскувать особо, ще й кондиціонер додати. Якщо Ви для себе і родини не паритеся, будь ласка. Для мене інтимна гігієна і все що з цим пов‘язано, компромісу не терпить. Це - чисті труси, це - маленький НОВИЙ рушник після кожного душу/підмивання для інтимної. Ви можете хоч тряпкою витирати собі і дитині. Я нікого не переконую, упаси господь
Ответ дляпАлАвинкА
Вот імєнно
Наші - безпечні
А мені всі доводчть що ок - кинути труси із одягом(джинсами , якими ти сидиш на роботі/кафе/марштрутці).