Маргарита и Мастер• 24 ноября в 10:34

У кого є машинка пральна для трусів

Оце хочу. Мене зводить з розуму, що постійно нема куди приткнути труси. Наші, дитячі. Руками прати я не буду. Як думаєте, корисна річ буде? Може хтось уже купив?
пАлАвинкА• 24 ноября в 11:25
Ответ дляЛюблю_смаколики
Прочитала всю тему, но вопрос остался. А почему, собственно, нельзя стирать трусы с остальным? Мы оскверняем трусы или остальное?
’Оскверняем труси’ за логікою авторки.
Залізна тьотя• 24 ноября в 11:25
Ответ дляМаргарита и Мастер
Блін. Як завжди. Що не спитаєш, будь що - починається хамство це. Вам нема що робити? Ну чесно
автор, я вас поддерживаю. Если бы у меня был маленький ребенок , купила бы. Она не так дорого стоит.
автор Маргарита и Мастер • 24 ноября в 11:25
Ответ дляПи Пи Пилюля
А детские трусы ядовиты?
У вас , вибачте, що з звилинами! Ну ясно що НАВПАКИ. Ядрвите, як ви кажете, - все інше! Я кажу що не хочу «чисті» труси змішувати із одягом. А не труси , кажу, що все забруднять! Чим??? Блін я в ахєрі
Королева Сарказма• 24 ноября в 11:25
Я стираю детские трусы отдельно от взрослых с детской постелью. Постель стираю раз в неделю. Трусы на каждого ребёнка купила много с расчётом смены раз в день+ запасные у сына их 14 шт, у дочери ещё больше. По- моему это идеально. Если ваш ребёнок тратит ещё больше, просто купите их ещё. Это же лучше чем приобретать отдельную машинку для трусов.
ЛюбимаЯНЬ• 24 ноября в 11:26
Ответ дляБроніки для Моніки
Ну назбираю за тиждень своі , дітей , закинула і вже ціла машинка і перуться там три години , тоді в сушку , тепленькі чистенькі , думаю за три години в мильній воді всі мікроби подохли 😄
А чоловікові?
пАлАвинкА• 24 ноября в 11:26
Ответ дляМаргарита и Мастер
Вот імєнно
Наші - безпечні
А мені всі доводчть що ок - кинути труси із одягом(джинсами , якими ти сидиш на роботі/кафе/марштрутці).
А що не так із джинсами у маршрутці, що прались 30 хвилин при 30 градусах в мильній рідині з порошком?
Пи Пи Пилюля• 24 ноября в 11:29
Ответ дляМаргарита и Мастер
Да не нервничайте, вам и так сложно жить, еще тут на ємоции віходите.)
Анонім-ка• 24 ноября в 11:29
Ответ дляпАлАвинкА
при температуре 30 бактерии не убиваются
Ку-кусик• 24 ноября в 11:34
Ответ для66сезон666серия
Религия не позволяет трусы стирать с другими вещами
У мене такий бзик зі шкарпетками.
Їх можу прати або окремо, або зі спортивними штанами.
Не можу кинути шкарпетки до футболок чи рушників, рука не піднімається.
І для шкарпеток брудних окреме відро.
Коли відро наповнюється, я спочатку зі шкарпеток витрушую пісок, і лише потім кидаю їх у пралку.
Куколка-мяуколка• 24 ноября в 11:35
Ответ дляМаргарита и Мастер
Какого ответа вы ждете?
Такой фигни ни у кого нет
ЛюбимаЯНЬ• 24 ноября в 11:35
Ответ дляпАлАвинкА
’Оскверняем труси’ за логікою авторки.
І на думку лікарів, до яких вона зверталась
пАлАвинкА• 24 ноября в 11:36
Ответ дляАнонім-ка
Але вимиваються і гинуть після того як річ повністю висохла. Дотого ж щоб зашкодити людині, ті речі після прання треба облизати, чи обмотати ними відкриту рану.
Тюрюнь_Тюнь• 24 ноября в 11:36
Ответ дляЗалізний занавіс
У меня в машинке программа на 15 минут стирает только при 30 градусах, этого для трусов недостаточно. Собираю белье и стираю все вместе. Но такие мысли, автор, тоже были) Но понимаю, что этот гаджет будет стоять большую часть времени, проще стирать все вместе.
А что такого вы делаете с трусами, что их нужно стирать при больше 30? На болшинстве трусов сейчас бирка ’стирать при температуре 30 градусов’, если их утром надели а вечером кинули в стирку, этого вполне достаточно.
Xвостокрутелка• 24 ноября в 11:38
Ответ дляДваДваВісім
Миска, вода і палиця. Мішаєте і прете.
Я всі труси перу в мішку у пралці.
Пардон! *перете.
А зачем в мешку,
Шпондєр• 24 ноября в 11:38
Ответ дляНовопоштинская
На дачі нормально.
В вдома? Нафіга вам окрема додаткова фігня щоб прати труси?
На всіх пральних машинах зараз є чудова програма 15 хвилин.
Не у всех наверное такие новые. У меня машинка не сильно старая, но меньше 30 минут нет стирки
Миловидна леді• 24 ноября в 11:39
Ответ дляМаргарита и Мастер
Ви наче не бачете які були проблеми із світлом
В смысле ? У вас в сутки не было и час света что ли ?
Анонім-ка• 24 ноября в 11:39
Ответ дляпАлАвинкА
ага, вымываются) а у вас между ног не слизова оболонка, только во рту?
стирайте джинсы с трусами, кто ж вам запрещает
Шпондєр• 24 ноября в 11:42
Ответ дляГуби до вух
я не перу нижню білизну лише разом зі взуттям або робою чоловіка. все інше - переться разом з труханами аж бігом. в чому проблема взагалі не розумію.
И я не понимаю
Барбітта• 24 ноября в 11:44
Ответ дляМаргарита и Мастер
Хм.в мене 30 і то я не знаю що це за програма. Чи полоще потім, яка температура..
Відкрийте інструкцію до Вашої машини в інтернеті і почитайте про режими.
У менк для трусів окремий кошик і я перу їх окремо на делікатному режимі. Шкарпетки теж перу окремо, завантажую ними повністю машину (але у нас родина на 5 чоловік).
Xвостокрутелка• 24 ноября в 11:49
Ответ дляЧудовий каламбур
Обычно люди меняют трусы утром после сна и душа, и вечером, после душа перед сном.
То есть уже дважды в сутки.
Какой конкретно режим дня и работы может этому помешать?
Обычно нормальные люди спят ночью без трусов,тело должно отдыхать
пАлАвинкА• 24 ноября в 11:50
Ответ дляАнонім-ка
Слизова, захищена слизом. Слиз це шар що має дезінфекційну дію.
Анонім-ка• 24 ноября в 11:54
Ответ дляпАлАвинкА
ржу. расскажите это тем у кого гарднереллез
Броніки для Моніки• 24 ноября в 11:58
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
А чоловікові?
Він сам собі пере 😂, по своєму смаку
Чудовий каламбур• 24 ноября в 12:00
Ответ дляДваДваВісім
Це так роболять ті, хто труси не прасує.
Автор труси прасує, тому вони в неї напрасовані і чисті всю дому, а може і довше.
Ну, если ещё и накрахмалит, то можно и неделю ходить.
Залізний занавіс• 24 ноября в 12:00
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
При 30 градусах микробы не убьёшь, да и при 40 тоже, но так спокойнее) Да и из опыта - 30 градусов ни о чем. Можно только тюль постирать, в лучшем случае.
Залізний занавіс• 24 ноября в 12:01
Ответ дляМаргарита и Мастер
Ну 2:50 є. Але там злається 60, не 90
90 точно понад три год
Фрикаделька• 24 ноября в 12:06
Ответ дляМаргарита и Мастер
З якими? С носками? Штанами? Я не перу так.
Перу з постіллю і рушниками. Але буває таке, що цього немає, а трусів гора.
аяк може у такої чистюлі не бути гори рушників щодня?
Анонім Завгосп• 24 ноября в 12:06
Ответ дляМаргарита и Мастер
Хм..це цікаво..
Я встаю, душ не приймаю. Вдягаюся в тих же трусах, що сплю. Но у мене ранок на ушах - чоловіка на роботу відправ (їжу скласти допомагаю поки збирається); вдягаю дитину, вдягаємося і ідемо в спдок.
А потім кава вже, тєлік, хатні справи і прання це довбане
Утро у все ппц. Поэтому я встаю в 5:30.. иногда в 6:00. Но я работаю.
Ладомира• 24 ноября в 12:09
Ответ дляМаргарита и Мастер
От гору і періть. Я збираю окремо доньки, окремо наші з чоловіком / плюс окремо
Техпаспорт на медузу• 24 ноября в 12:09
Ответ дляМаргарита и Мастер
І дитина може запісяти, не встигне, і однжу з трусами прати не можу. А жменьку трусів крутити півтори години, пустий барабан..тнж так собі
У вас не має швидкого прання?))