Маргарита и Мастер• 24 ноября 2025

У кого є машинка пральна для трусів

Оце хочу. Мене зводить з розуму, що постійно нема куди приткнути труси. Наші, дитячі. Руками прати я не буду. Як думаєте, корисна річ буде? Може хтось уже купив?
пАлАвинкА• 24 ноября 2025
Ответ дляДушка-свекрушка)))
А чому? Ви не пробували і вже вважаєте дурнею) Коли ми руками перемо, ми скільки тремо ті труси руками? 2 хвилини? А тут аж 30хв теліпає
Уточнення, 2 хвилини при температурі 35-45 градусів, бо 60 руки не витримують.
ЛюбимаЯНЬ• 24 ноября 2025
Ответ дляБроніки для Моніки
Він сам собі пере 😂, по своєму смаку
В окремій машинці , звісно
Мerida• 24 ноября 2025
Ответ дляніколи такого не було
Интересно что делать с машинкой после каждой стирки? Новую покупать или хлорку туда заливать
Не знаю. Это ж к автору. Она боится, что машинка не выстирает. И все останется грязным. Микробы на трусы и с трусов перебегут
Сусановна• 24 ноября 2025
йомайо, оце нарешті в свої 42 дізналася що труси прати з іншим одягом не ок..... ну ладно з куртками та джинсами, але з рушниками, домашнім одягом, піжамами, натільною білизною? І блін, не розумію навіщо кожного тижня прати постіль на 90 градусів, вона ж не брудна, ви ж туди чисті лягаєте, після душу, в чистому одязі. Що там такого страшного за тиждень накопичиться що не змиється при 40? Я на 90 перу тільки з кисневим порошком біле, що пожовтіло. Все.
автор Маргарита и Мастер • 24 ноября 2025
Ответ дляПоказушница
купите большге трусов, раз в неделю меняете постели и стираете со своими драгоценными трусами. у Вас что две пары трусов?? купите 3 пачки по 10 штук
Да викручуся
Не про це було ж питання
Ответ дляніколи такого не було
Тобто зміст повідомлення, на яке Ви відповіли, Вас не смущає😂😂😂 нічого не помічаєте?
Показушница• 24 ноября 2025
Ответ дляМаргарита и Мастер
Да викручуся
Не про це було ж питання
если бы вопрос был не в этом, то он был бы задан по-другому.
Вы бы спросили только про девайс, пользовался ли кто таким. Без привязки к трусам
Біток чи ефір?• 24 ноября 2025
Ответ дляМаргарита и Мастер
З якими? С носками? Штанами? Я не перу так.
Перу з постіллю і рушниками. Але буває таке, що цього немає, а трусів гора.
с пижамами, футболками
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Ну то я й кажу: брудне робоче перу окремо, а все інше в мене не має аж такого бруду навіть візуально, шоб я гидувала просвіжити футболки з трусами разом, наприклад. Ясне діло, шо мова не про штани з налипшою глиною чи травою після косіння)
Ну і я наразі часто так само. Але ж не вуличний одяг, як деякі незаморочливі
Біток чи ефір?• 24 ноября 2025
на советчице столько нового узнаешь, то пижамы надо стирать после каждой ночи, то трусы с полотенцами
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Просто дійсно цікаво, чому прання на 30 хв - це маячня по-вашому, якщо руками ми перемо всього кілька хвилин і це вважається нормою)
Удалено администрацией...
Показушница• 24 ноября 2025
Ответ дляМаргарита и Мастер
Удалено администрацией...
кроме навычки включить машинку больше ничего знать и не надо. За 40 лет никто не умер от трусов с носками постиранных
Ответ дляПоказушница
Ну, варто прагнути якось кращого
Душка-свекрушка)))• 24 ноября 2025
Ответ дляМаргарита и Мастер
Удалено администрацией...
Так, але ви назвали її фігнею, то я і поцікавилася, чому, в чому фігня? Виходить, я теж спитала про прилад, а ви конкретної відповіді не дали, а оцінку дали) От і люди так само свої оцінки понаписували на ваше питання про прилад. Дзеркальна ситуація.
А взагалі, ви так до серця сприймаєте все, шо тут пишуть - так не можна. Хоча ви самі теж дозволяєте собі і курицями обзивати, і недолугими, і з себе виходите теж нормально так. Сприймайте це простіше, це просто тріпання під анонімом на тему, яка не варта виїденого яйця)
Ответ дляПоказушница
Принаймні я люблю речі прати з ополіскувачем. Вони м‘якші, пахучі. Тому трусам там не місце (як на мене, звісно). Хімію ані собі не хочу. Ані, тим бвльше, доньці.
Показушница• 24 ноября 2025
Ответ дляМаргарита и Мастер
я не пользуюсь ополаскивателем у меня аллергия на химию как раз
Показушница• 24 ноября 2025
Ответ дляМаргарита и Мастер
Ну, варто прагнути якось кращого
у меня 60 трусов, я могу неделю не стирать
ПесиКот• 24 ноября 2025
У основі тої пралки, що на фото автора, стоїть ультразвукова така штука. Я колись хотіла таку пралку як у автора, але купила міні. Ставиш у тазик чи у ванну, наливаєш воду, додаєш пральний засіб і підключаєш. Там є режими - просто крутить по колу, вібрує, пускає ультразвуком бульбашки або програма, яка включає всі ці режими по кілька секунд по черзі. Якість прання - для не дуже забруднених речей, типу як ручне прання. Дехто таку штуку використовує для миття овочів і фруктів.
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Ну дивлячися яка програма є в машині для тих 30 хвилин. Просто у мене чомусь єдиний варіант, це холодна вода 30 гр. Моя думка така, що прання не в теплій воді - однозначно гірше ніж в теплій. Отже я виберу 40-60 гр і виперу із «домашнім» або рушниками. А не соло, зате самі труси.
Взагалі в нормальному житті мені було ок. Це коли електрика по 3-4 год на день, і у тебе гора прання - то я хочу попрати якось побільше (а можна встигнути 1, можливо дві). І чисто на практиці (тобто з неясних причин) я по факту бачу цю незручність.
Мая твая не панимать• 24 ноября 2025
це просто маленька пральна машина, а не машинка для трусів)))
Ответ дляПоказушница
Ну а в мене штук 15.
А у дитини 30, но вона може 4 штуки за годину перевдягти. То через відому причину, то облилася водою, то компотом.
Ответ дляПесиКот
І чим таке «не дуже підійде» для трусів (чому погано випере?)
ПесиКот• 24 ноября 2025
Ответ дляМаргарита и Мастер
Я труси цією штукою прати не пробувала. Думаю, що для ’умовно чистих’ трусів підійде.
Ответ дляПесиКот
Не втстачає чого? Температури води? Чи слабо крутить? Чому просто умовно?
варюшка андрюшкина• 24 ноября 2025
Автор, дякую за тему! Так прониклась, відволіклась, аж забула про прильоти дронів сьогодні 100 м від дому...
По темі я так само як і ви, перу! Таку машинку б теж купила б, якби підійшла
ПесиКот• 24 ноября 2025
Ответ дляМаргарита и Мастер
Слабо крутить, маленька потужність. Це ніби ви руками у тазику теліпали речами
Ответ дляварюшка андрюшкина
Так а що спасибі, балаган вийшов якийсь((( ще більше суму, як на мене🥺😬
ПрипоРошенная• 24 ноября 2025
Ответ дляМаргарита и Мастер
А после минета чем рот моете и сколько раз? Есть техника мытья рук хирургом по Спасокукоцкому. Там регламентировано количество намыливаний и смываний рук. А вы как?
ПрипоРошенная• 24 ноября 2025
Ответ дляМаргарита и Мастер
Ну Ви мене здивували…тобто я вірно зрозуміла - труси перети с чим хочеш, а зато піжами - щодня свіжі у Вас??? Ну просто ти ж помився, вдягнув чисту, поспав спокійно - ніде не шастав , не пітнів…і в стірку?😳😳😳
перети - це що?
ПрипоРошенная• 24 ноября 2025
Ответ дляМаргарита и Мастер
А що поганого?
Доя інтимних місць потрібне прання засобами , скажімо так, якісними. І подвійне полоскання.
Доя одежі - можна саму галіму капсулу, і не виполаскувать особо, ще й кондиціонер додати. Якщо Ви для себе і родини не паритеся, будь ласка. Для мене інтимна гігієна і все що з цим пов‘язано, компромісу не терпить. Це - чисті труси, це - маленький НОВИЙ рушник після кожного душу/підмивання для інтимної. Ви можете хоч тряпкою витирати собі і дитині. Я нікого не переконую, упаси господь
так інтимна гігєна - це підмитися перед сном та після ночі! А так рушник, безумна кількість хімії при пранні - тут з вами згодна.