КошкинДом• 24 ноября в 10:49

Рушники Юск

Розгубилась від асортименту, які гарної якості? Цікавить великий розмір. Дякую.
Начальник Анонимов• 24 ноября в 10:54
Мне они не нравятся вообще.
МатьЧасть• 24 ноября в 10:54
Беріть ті то подорожче. Рушники абсолютно нормальні. У мене багато років. Перу і сушу у сушці
дама_из_декрета• 24 ноября в 10:55
Ежегодной темы про гномов ещё не было?
12 галюцинаций• 24 ноября в 10:55
Нравятся поплотнее. Кронеберг нора серия
Ms. Iphone• 24 ноября в 10:58
Не понравились полотенца , летом покупала и пожалела .
Своего не предлагать• 24 ноября в 10:59
Я купила, але вони такі собі. Там є дуже гарні товари, а є посередні, як рушники
12 галюцинаций• 24 ноября в 11:04
Ответ дляМатьЧасть
Согласна, со скидками вообще хорошо
Поліцейський патруль• 24 ноября в 11:04
У мене Кроненберг Голд, гарні рушники. Користуюсь 6 років. Купувала інші серії, дешевші і тонкіші, то вони в мене для кухні.
МатьЧасть• 24 ноября в 11:06
Ответ для12 галюцинаций
Согласна, со скидками вообще хорошо
дамаАмстердама• 24 ноября в 11:10
Отличные полотенца, сносу нет. Те, которые дороже
Забагаловка• 24 ноября в 11:11
Там акція є на рушники два за ціною одного. Ті що дорожче класні. Чоловік додому ось новенькі приніс
Закусенец• 24 ноября в 11:30
У мене карлстад, чи якось так. Купувала по акції, спочатку трохи сипались, чи то линяли, через декілька прань перестали. Не скажу, що відмінні, але за ту ціну цілком норм, не жалкую, що купила.
В рот не ложи• 24 ноября в 12:25
Ответ дляНачальник Анонимов
Мне они не нравятся вообще.
Согласна . Гавно конкретное . Турецкие лучше.