Свисток ля-минор• 24 ноября 2025
Посоветуйте, пожалуйста, влажные салфетки для уборки
Которыми также можно протирать мойку из нержавейки и смесители.
Какие ваши любимые и полезные любые ВЛАЖНЫЕ салфетки для уборки, которые вы покупаете в Украине?
Видела Purfix в магазинах, Файний бонус, Премія для прибирання. Что можете сказать о них, какие лучше?
Ванна Тазиковна• 24 ноября 2025
Почали боротись з полієтиленом, так набирають обороти вологі серветки. Знаю, що не по темі, але дуже сумно, що люди з-за своєї ліні так засмічують планету.
Святатабожа• 24 ноября 2025
Purfix жовті великі найкращі, ті що в аврорі, всі інші або маленькі, або швидко пересихають
Свисток ля-минор
• 24 ноября 2025
Ответ дляВанна Тазиковна
Варіант, що людина, яка все життя не засмічувала планету, тепер захворіла, та шукає тимчасовий легкий варіант прибирання, не приходив на думку?
Свисток ля-минор
• 24 ноября 2025
Ответ дляСвятатабожа
Дякую! Ними можна протирати нержавійку?
Святатабожа• 24 ноября 2025
Ответ дляВанна Тазиковна
Не всі через лінь, у когось умов наприклад немає. Зараз багато людей без квартир залишились і заселяються в села у старі будинки, де нема води. От я так наприклад живу, воду треба брати в криниці, і вона не у дворі, а аж на спільній вулиці. Тож серветки дуже виручають, хоч по прибирати можна. Але звичайно якщо є кран з водою у хаті, то простіше ганчірку замочити.
Святатабожа• 24 ноября 2025
Ответ дляСвисток ля-минор
Дякую! Ними можна протирати нержавійку?
Я витираю поверхні з нержавійки, то наче все ок. Також дзеркало і вікно пробувала, теж непогано. І жир добре відмиває.
Свисток ля-минор
• 24 ноября 2025
Ответ дляМавка
Для чего тратится на влажные салфетки ?
2 универсальные тряпочки
Разные причины бывают. Выше писала, и облегчение уборки при болезни, и уборки съемных квартир, где условия не позволяют носить воду, etc.
Бавовнятий Пупс• 24 ноября 2025
Я підпрацьовую прибиральницею.
Purfix жовті- універсальні, мають великий розмір, що зручно. Чорні не так сподобалися як жовті
Для кухні, нержавійка - Vortex саме для кухні.
Різниця серветок в тому, що унівесальні або для кухні просочені різними миючими засобами
Свисток ля-минор
• 24 ноября 2025
Ответ дляБавовнятий Пупс
Я підпрацьовую прибиральницею.
Дякую, знайшла Vortex для кухні у Епіцентрі.
У Єві в 2 рази дешевше
Ванна Тазиковна• 24 ноября 2025
Ответ дляСвисток ля-минор
Не бачу такої хвороби, при якій є сили на прибирання, але немає сил сполоснути багаторазову ганчірку.
Бавовнятий Пупс• 24 ноября 2025
Ответ дляСвисток ля-минор
У Єві в 2 рази дешевше
Якщо вам треба аж в епіцентр за ними їхати, то підкажу, що я купую їх в сільпо.
Свисток ля-минор
• 24 ноября 2025
Ответ дляБавовнятий Пупс
Я вже виправилася, у Єві вони набагато дешевші (зараз 64 грн.), у Сільпо теж гляну, дякую.
Аліса-90ae• 24 ноября 2025
Ответ дляВанна Тазиковна
Ставте питання виробникам