Моя улюблена страшко• 24 ноября 2025

Прання трусів 2

Я діко вибачаюся
Щось занадто багато відповідей, напишу всім хто у бронепоїзді.
НЕ ТРУСИ «ядовиті», що їх, такі брудні і обосрані - не можна ні до чого «підкинути», бо вони все забруднять.
А навпаки: труси чисті, і я не хочу їх робити бруднішими від прання з умовними джинсами.
Бо ми - люди - не забруднюємо нижню білизну сильніше, ніж забруднюються джинси. Навіть чисті випрані джинси - брудніші вдягнених трусів. Сподіваюся це зрозуміло.

Запитувала я чи хороші такі пралки. Вияснили: ф і г н я (годяться щоб тряпки після уборки прополоскать від пилу).

Всі хто пере все в кучі - будь ласка. Це нормально, психіатр не треба; розкажу як роблю я: я ввпжаю що труси треба і прати (причому от тільки труси, ну максимум ліфчік ще або піжама), і треба прасувати (але я не прасую). Я перу труси якісними засобами (дорогі. Не хочу прати ними ВСЕ. Тому потребую окреме прання; також одяг перу з простими засобами (вплоть до самої галімої капсули Персіл) та кондиціонером, що для трусів - не можна); також у мене є 10-15 малюсіньких рушників з тонкої бавовни - я ними користуюся ОДИН раз, і в стірку. Відомо доя яких місць. Я не витираю ноги , тіло і інтимну зону - одним. Це не важко - обтерся, виліз з душа - промокнула свіжим рушничком і в стірку його. Велике - розвісив, ще день-два можна користуватися. І це теж нормально. Інтимні зони взагалі не місце для компромісу.
Тож хто не заморочується, молодці. Хто хоче хоч тряпкою витиратися і дитину так привчає, будь ласка, абсолютно не хвилює. Але висміювати якось, і тим більше питати про носки, - ну не знаю…не знаю.
Тундиринда• 24 ноября 2025
Ответ дляМоя улюблена страшко
Вот. Хотите полюбопытствуйте.

Псрадокс. В тій темі в і прали все в кучі, і я - якийсь самородок.
А тут - вже всі окремо😂
В тий темі всі прали в одній пральній машині, не обов`язково в кучі.
Тундиринда• 24 ноября 2025
Ответ дляМоя улюблена страшко
Мені все одно
Але дивує, чого такі люди мене висміюють, ітд. Не хочуть типу морочитися, нехай. Нашо висміювати нормальних людей, які розділяють жопу і лице/ труси і джинси
Бо усім чистюлям вистачає пралки. А у вас якісь забобони.
Тундиринда• 24 ноября 2025
Ответ дляМальчун-задирун
30 градусов, 600 оборотов, 30 минут
Авторка не знає, що це в неї за режим на пральній машинці.
Миззери• 24 ноября 2025
Прям поняла какого уважения хочу к себе как у вас к вашей вагине )
У меня как-то все части тела равны , может не правильно это
Банан-барабан• 24 ноября 2025
Ответ дляХома з пастою
Даю 200 грн на то, что эта тема будет длиннее темы с фото новогодних ёлок!
давайте 200 гривен
карту скинуть?
автор Моя улюблена страшко • 24 ноября 2025
Ответ дляТундиринда
Ну мені наразі теж, у мене ж немає тої малої. Запитати чи гарна вона, - забобон. Оки
Тундиринда• 24 ноября 2025
Ответ дляМоя улюблена страшко
Нам не зрозуміла ваша логіка. Тому стільки стьобу. більшості і в голову б не прийшло цікавитись недопралкою, маючи повноцінну, класну пралку.
Ответ дляМиззери
Рівні але ж різні
І не до вагіни, а скоріш до вульви, якщо я не помиляюся🤷‍♀️😂😂😂😂
Ответ дляТундиринда
Ну то ж я і питала - це пралка чи недопралка. По суті весь балаган - мені просто нав‘язали ж.
Тундиринда• 24 ноября 2025
Ответ дляМоя улюблена страшко
Щоб то не було, дякую вам за ці дві теми. Давно у нас таких срачельників тем не було. Ви переплюнули новини від Трампа. Хочеться вже повернутись в болото буденності та обговорювати прання трусів, а не новий світовий порядок.
Карапулька• 24 ноября 2025
Ответ дляКоплю на груди
В смысле, не преувеличивать? Вы же сами написали - для каждого члена семьи. Минимальная семья - 3-4 человека. Вот я и любопытствую про 9-12 полотенец. А тут вдруг оказывается, что вы одна. Когда семьёй обзаведётесь, пересмотрите свои правила или сушильную комнату пристроите?
Минимальная семья - это два человека, если уж на то пошло.
Миззери• 24 ноября 2025
Ответ дляМоя улюблена страшко
Рівні але ж різні
Так если вульва чище чем что угодно (я согласна ) то почему для нее отдельное полотенце это что б ее полотенцем для сисек не испачкать ?