ЛолитаНеРазлита• 24 ноября в 15:08
Порадьте подарунок на Таємного Санту
Ліміт +-1000грн. Подарунок жінці колезі. Тільки не сертифікат і не свічки. В мене дуже туго з фантазією на подарунки(
Сито для думок• 24 ноября в 15:15
Я люблю поїсти, тому була б рада делікатесній їжі та напоям.)
Не цілуюсь з бодуна• 24 ноября в 15:17
Гірлянда, алкоголь та делікатеси, книга (якщо знаєте вподобання)
Жерица ночи• 24 ноября в 20:03
Поднос-раскладной столик икеа, дарила несколько раз, всегда всем нравится, можно добавить бутылку игристого по акции и большую шоколадку