Капуста Маша• Изменено 24 ноября в 15:39
Тут нещодавно тема була про чудо
Типу розкажіть про якесь чудо , що сталось.
Зараз сиджу в магазині, зайшов військовий і я згадала один випадок.
Просто хочу поділитися .
Сиджу я біля вікна, п´ю каву, роздивляюсь перехожих. Йде військовий, з жінкою під руку, в іншій руці палиця. І так повільно, ледь ледь. На зустріч йому чоловік, підходить до них, щось балакає. Роздивився його, спереду щось понатискав, сзаду щось ледь понатискав, віддав дружині палицю і показує - типу йди. І він тупо пішов, прям зашагав впевнено. Жінка почала плакати, обнімати того. Щось ще поговорили, пожали руки і він так і пішов далі, без підтримки.
Чудо, не інакше
Просто хочу поділитися .
Чудо, не інакше
Капуста Маша
• 24 ноября в 15:39
А кому це смішно, я не можу зрозуміти?
Просто остеопат гарний попався, справжній лікар
СкиниУскачи!• 24 ноября в 15:40
Ответ дляКапуста Маша
Удалено администрацией...
так, ми кончені, а ви кАнхвета.
СКИБИДЫШь• 24 ноября в 15:40
У мужа побратим тоже с травмой ноги, он может и без палки ходить, но долго устает и начинает ногу тянуть и без опоры трудно
В свете войны тема дерьмо
Тётя Хрюша• 24 ноября в 15:41
Сразу вспомнила чумака который воду заряжал через телевизор, и кашпировский который операции на расстоянии проводил
Кусман Сиру• 24 ноября в 15:42
Ответ дляСКИБИДЫШь
В свете войны тема дерьмо
Почему дерьмо? Нормальная тема
Пушка заряджена• 24 ноября в 15:46
Ответ дляТётя Хрюша
Сейчас в тик-токе в Инстаграм таких Чумаков с кашпировскими с норы по 8.
Пушка заряджена• 24 ноября в 15:47
Ответ дляСКИБИДЫШь
В свете войны тема дерьмо
В чем дерьмо?
Красота неземная• 24 ноября в 16:24
Ответ дляКапуста Маша
А кому це смішно, я не можу зрозуміти?
Кацапским портянкам смешно это . Относитесь как к неизбежному злу , они все равно в Ад попадут
Красота неземная• 24 ноября в 16:25
Ответ дляКусман Сиру
Почему дерьмо? Нормальная тема
Речь на про тему а про травмы