Цукрові вишні• 24 ноября в 21:31

Навчіть економити, будь ласка...

Я не вмію організувати свій бюджет так, щоб на все вистачало - залатаєш одні дірки, вилазять інші проблеми, і так по колу. Я не лінива, не чекаю з моря погоди. Постійно в пошуку, де додатково заробити можна. Але не виходить назбирати на ту фінансову кляту подушку. Я розумію, що життя таке, що повинна бути відкладена певна сума про всяк випадок, але ніяк не виходить(( Працюю розумово, фізично, багато чого вмію руками робити, але гроші сиплються крізь пальці і щезають невідомо куди...
Поумничка• 24 ноября в 21:32
Яка зп?
західний_діалект• 24 ноября в 21:33
Неможна навчити. Можна спробувати розібратися куди ви витрачаєте кошти і тоді можливо знайти де можливо скоротити витрати
Напишіть суму доходу за останній місяць та на що ви її витратили
Наизнанку• 24 ноября в 21:33
Вам мій метод не підійде, але спробуйте. До недавнього я витрачала в день не більше 200 грн. Туди мало ввійти все що хочу на вечір- ранок- обід. Зараз це 300 грн на день, бо цигарки та корм котам додався
автор Цукрові вишні • 24 ноября в 21:33
Ответ дляПоумничка
Яка зп?
ХтоЯкщоНеЯ• 24 ноября в 21:33
Есть додатки в телефоне, записывайте все туда.
Я матуся, мені можно• 24 ноября в 21:34
Так может у вас там минималка...с чего тогда? Мне бы и 100 штук не хватило, фиг бы что отложила
Поумничка• 24 ноября в 21:34
Ответ дляЦукрові вишні
Мала зп,тут будуть дірки в бюджеті.
Комуналка більша і свята
західний_діалект• 24 ноября в 21:34
Ответ дляЦукрові вишні
Нема там з чого відкладати подушку. Добре що ви ще зуби на поличку не відклали
На паровозе• 24 ноября в 21:35
Ответ дляЦукрові вишні
Як можна щось відкласти з такої зарплати? Ну хіба що 500 грн… це не у вас не виходить відкладати - то життя таке собаче шо зарплати такі малі шо плакати хочеться..
Замріяна• 24 ноября в 21:35
Ответ дляЦукрові вишні
Якщо Ви без боргів- то Ви вже молодець і вмієте економити
Говорю-балакаю• 24 ноября в 21:37
Ответ дляЦукрові вишні
С такой зарплатой , если живы и не голодаете, то это уже вы экономная
ЖонДуан• 24 ноября в 21:39
Ответ дляЦукрові вишні
ну із такою зарплатой це просто ФІЗИЧНО не можливо щось відкласти чи зекономити, цеж майже мінімальний прожитковий мінімум на одного при умові наявності житла та відсутності серйозних хвороб та витрат на ліки.
ГоловнаЯ• 24 ноября в 21:39
Ответ дляЦукрові вишні
Я стільки за день - два- три витрачаю
Ви ще молодець ..що вам вистачає жити за ті кошти
Мрію про пончик• 24 ноября в 21:39
фінансову кляту подушку - не кажіть таких слів
.
як це невідомо? - треба все фіксувати, сідати і писати в зошиті, рукою написане мозок краще сприймає і аналізує, будете бачити, що де треба, а що ні.
.
акції - ніколи не купувати без акції нічого, крім хліба і свіжих овочів-фруктів,, це мене друзі-словаки навчили, це реально працює.
автор Цукрові вишні • 24 ноября в 21:40
Ответ длязахідний_діалект
Комуналка 3800.00
Сумка 700.00
Ботинки зимові 2800.00
3 пари шкарпеток 100.00
3 чашки 300.00
2 настільні акумуляторні лампи 700.00
Продукти 4600.00
автор Цукрові вишні • 24 ноября в 21:41
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Пробувала. Не допомогло.
ЖонДуан• 24 ноября в 21:41
Ответ дляЦукрові вишні
Комуналка 3800.00
Сумка 700.00
Ботинки зимові 2800.00
3 пари шкарпеток 100.00
3 чашки 300.00
2 настільні акумуляторні лампи 700.00
Продукти 4600.00
нащо аж три чашки і дві лампи? сумок що інших нема що треба було купувати в той же місяць що і сезонні ботинки? ось вам вже необов´язкові витрати.
Мрію про пончик• 24 ноября в 21:42
Ответ дляЦукрові вишні
Комуналка 3800.00
Сумка 700.00
Ботинки зимові 2800.00
3 пари шкарпеток 100.00
3 чашки 300.00
2 настільні акумуляторні лампи 700.00
Продукти 4600.00
Сумка 700.00 - навіщо?
3 чашки 300.00 - ось вже тисяча.
але дуже мало грошей, тому так складно((
Поумничка• 24 ноября в 21:42
Ответ дляЖонДуан
Погодьтесь,мала зп
А ще немає проїзду,поповнення моб,інтернету,косметики чи аптеки
На паровозе• 24 ноября в 21:43
Ответ дляЦукрові вишні
Комуналка 3800.00
Сумка 700.00
Ботинки зимові 2800.00
3 пари шкарпеток 100.00
3 чашки 300.00
2 настільні акумуляторні лампи 700.00
Продукти 4600.00
Ви дуже економна жінка. Я щиро бажаю вам більшого доходу - можливо не прямо тут і зараз (хоча чого б і ні?) але з часом - будь ласка хай здійсниться 🙏🏻 Ніхто хто нормально працює не повинен отримувати так мало , 13 тис.. це вкрай мало по сьогоднішнім цінам:(
автор Цукрові вишні • 24 ноября в 21:44
Ответ дляЖонДуан
Ботинки зносила. Сумка ’скінчилася’, інших сумок - так, немає.
автор Цукрові вишні • 24 ноября в 21:46
Ответ дляЖонДуан
Дві лампи, бо світла немає по 15 годин. Одна на кухні, інша в коридорі.
автор Цукрові вишні • 24 ноября в 21:47
Ответ дляМрію про пончик
Сумка 700.00 - навіщо?
3 чашки 300.00 - ось вже тисяча.
Сумка порвалася
Мрію про пончик• 24 ноября в 21:47
Ответ дляЦукрові вишні
Сумка порвалася
тоді це була необхідна і дуже недорога покупка
Поумничка• 24 ноября в 21:48
Ответ дляЦукрові вишні
Сумка порвалася
Головне реально не хворіти.
Так,життя зараз дороге
автор Цукрові вишні • 24 ноября в 21:49
Ответ дляПоумничка
Погодьтесь,мала зп
Мені немає, куди їздити, транспорт міський відсутній. Телефон місяць тому поповнила. Косметику не купую. На ліки коштів не вистачило((
автор Цукрові вишні • 24 ноября в 21:50
Ответ дляМрію про пончик
Ну, на шкіряну я не заробляю. Купила недорогу.
Поумничка• 24 ноября в 21:51
Ответ дляЦукрові вишні
Бажаю збільшити дохід мінімум удвічі.
Все буде добре,у Вас є бажання
автор Цукрові вишні • 24 ноября в 21:51
Ответ дляПоумничка
Головне реально не хворіти.
Так,життя зараз дороге
Хворію, але дві бризгалки для носу - це тисяча майже.
Борщичок• 24 ноября в 21:52
Ответ дляЦукрові вишні
Комуналка 3800.00
Сумка 700.00
Ботинки зимові 2800.00
3 пари шкарпеток 100.00
3 чашки 300.00
2 настільні акумуляторні лампи 700.00
Продукти 4600.00
Нащо вам 3 чашки?