#Пойду_кгадалке• 25 ноября в 06:58
А що в Україні відбувається
Київ обстрілюють як останній день живуть. У росіян понос почався??? Коли вже їм дадуть прививку від дифтерії? Сруть і сруть.
АБВГДейка• 25 ноября в 07:12
Ответ для#Пойду_кгадалке
Удалено администрацией...
Иди на йух, курва!!
Аноним с кешбеком• 25 ноября в 07:12
Ответ для#Пойду_кгадалке
Непонятно, что опят, когда уже им это надоест, я смотрела одного гадуна, то никогда, следующие поколения будут такие же долбанутые, но можно было бы уже наше поколение и пожалеть, надо совесть иметь на одни плечи столько, тяжело нести это все, а им по барабану. Они в карму не верят...
Так если вы верите в карму, должны понимать что все не просто так.
Чарівна патика• 25 ноября в 07:13
Ответ для#Пойду_кгадалке
Страшно уявити .... А вам смішно.. я не розумію це на фоні істерики чи злорадства... Ви ж уявіть, що якщо ви злорадствуєте, то психіка вона не безмежна і прийде час збирати каміння усім від усіх навколо...
Бля.ь...ідіть спать...порадниця
Чарівна патика• 25 ноября в 07:13
Ответ дляНевловимий Джо
Ранок у Києві зараз. Діти сплять, бо вночі путлерівці не давали.
А ракети вас не лякають?
Залізний занавіс• 25 ноября в 07:14
Ответ для#Пойду_кгадалке
Ви там лікуйте свою кукуху в тій Польщі. Бо в українців в Києві вона в кращому стані
Показушница• 25 ноября в 07:14
Авторе, для чого тема? Цілий вечір провокативні теми від людей, які нібито виїхали. Лиш би українці ср*лися між собою
#Пойду_кгадалке
• 25 ноября в 07:14
Ответ дляАноним с кешбеком
Не просто так, а як??? Ми їх голодом морили у 33 році чи вони у нас зерно крали?))))))) ану скажіть як правильно жити??)))) бо ми не навчилися...
АБВГДейка• 25 ноября в 07:14
Ответ для#Пойду_кгадалке
И??
Ты в Польше обосралась?
Смотрю с утра понос с тебя льёт
Ты в Польше обосралась?
Смотрю с утра понос с тебя льёт
#Пойду_кгадалке
• 25 ноября в 07:15
Ответ дляЧарівна патика
А ракети вас не лякають?
То троль.
Медсестричка• 25 ноября в 07:15
Ответ дляЧарівна патика
Бля.ь...ідіть спать...порадниця
Які спать? Вона ще камні не зібрала.
Залізний занавіс• 25 ноября в 07:15
Ответ для#Пойду_кгадалке
Удалено администрацией...
Ти отаке як написало
Мамаша в бигудях• 25 ноября в 07:15
Ответ дляГлубоководная селедка
Скоро еще переляканки с США подтянутся нас жалеть.
Та це пі*дєц,скільки сміття на форумі
Сиджу тихенько• 25 ноября в 07:16
Автор, тепер ви знаєте, що не треба створювати тут теми в момент обстрілів. Я розумію що ви не троль, бо сама зараз приблизно в такому ж стані як ви. Але ви ж бачите, у когось кукуха відлетіла на четвертий рік війни, хтось і до війни кидався на всіх, хто типу не страждає як він. Цей обстріл ще й зверху на надію що війна закінчиться...
Спілий баклажан• 25 ноября в 07:16
Ответ для#Пойду_кгадалке
Удалено администрацией...
Мы о как раз вижим, но откуда вам шо знать
Мамаша в бигудях• 25 ноября в 07:16
Ответ для#Пойду_кгадалке
Та я 4 роки в Києві була, у Польщі недавно.
То сиди там тихо і не пиши свої умозаключєнія,не показуй свій розум
#Пойду_кгадалке
• 25 ноября в 07:16
Ответ дляМамаша в бигудях
Та це пі*дєц,скільки сміття на форумі
Не знаю скільки на форумі, головне щоб в живу у нього не перетворитись, ви в карму вірите??? Людей просто так ображати не варто...
Дама_с_коготками• 25 ноября в 07:16
Ответ для#Пойду_кгадалке
Удалено администрацией...
Мне весело? Вы чокнутая совсем?
Сиджу тихенько• 25 ноября в 07:17
Ответ дляПоказушница
А що провокативного в цій темі? Коментарі тих хто в Києві?
#Пойду_кгадалке
• 25 ноября в 07:17
Ответ дляСиджу тихенько
Це точно.
Я такая - жду трамвая• 25 ноября в 07:17
Ответ дляПотринділиця
Щось автора стиль видає...Схоже, на неадекватну Аліну
Алина ниже уже про 11 щенков писала, ее любимая тема.
Поторописька• 25 ноября в 07:17
Ответ для#Пойду_кгадалке
Удалено администрацией...
Больше всего за Украину переживают те, кто не в Украине. Вам-то чего страшно? Спите спокойно.
Чекаю завтра• 25 ноября в 07:17
#Пойду_кгадалке
• 25 ноября в 07:18
Ответ дляПоторописька
Беремо приклад з колишнього міністра закордонних справ. Він теж пише, а нам не можна???
Дама_с_коготками• 25 ноября в 07:19
Ответ дляСиджу тихенько
А в смысле? А как же при первом срабатывании ПВО не написать тему в стиле ’Это прилет был или птица?’.
Поторописька• 25 ноября в 07:19
Ответ для#Пойду_кгадалке
Хто спить? В зараз що? Це фейковий канал???
Я спала, например. Проснулась от будильника, на работу пора.
Аноним с кешбеком• 25 ноября в 07:19
Ответ для#Пойду_кгадалке
Вы почитайте что такое карма для начала.
И как и прчему случился голодомор ...куда и когда зачем и кому зерно ...
Я не зная как правильно жить.
Медсестричка• 25 ноября в 07:19
Ответ дляСиджу тихенько
В житті все просто: знай своє місце. Сидиш в польщі- сиди. А не лізь в душу тим, кому і без тебе тошно.