#Пойду_кгадалке• 25 ноября в 06:58
А що в Україні відбувається
Київ обстрілюють як останній день живуть. У росіян понос почався??? Коли вже їм дадуть прививку від дифтерії? Сруть і сруть.
Бокс-орун• 25 ноября в 07:29
Ничего, пэрэмога, колыван сказал вчера Крым будет только украинским, скачем дальше.
Я такая - жду трамвая• 25 ноября в 07:29
Ответ дляСиджу тихенько
А в чому випад виїхавших? скажіть а чого ви не рвете в інтернетах на форумах кацапів з усією ненавистю? В 22 так же всі і робили. Чого тепер у вас ворог номер один той кому страшно за рідних і близьких, за своє місто і країну в Польщі чи в Німеччині?
Скажите, что в голове у человека, который пишет в теме о прилетах в Киеве, что сидя в Германии ему страшно варить кофе, читать новости и возвращаться к своей нормальной жизни?
Спілий баклажан• 25 ноября в 07:32
Ответ дляСиджу тихенько
А коментарі в цій темі не сутність? Сутність не місцем сидіння вищначається
Что не так с коментариями?
Сидит какое то аля переживательное чудо за бугром и строчит темы, нарушая правила, под анонимом. На какие ответы она надеется?
Чупокабра• 25 ноября в 07:31
Ответ для#Пойду_кгадалке
Удалено администрацией...
А чого не радієте як цілу ніч то під Москвою жарко було, то Краснодарський край фігачили. До речі чому коли в Геленджику ракета в будинок прилетіла, то виключно рашківське ПВО, а коли в нас, то знову ж таки рашківська ракета?
Спілий баклажан• 25 ноября в 07:31
Ответ для#Пойду_кгадалке
Удалено администрацией...
Свою пику поберегите
Задолбулька• 25 ноября в 07:31
Ответ для#Пойду_кгадалке
Удалено администрацией...
Что за маразм?
Пульт от линолеума• 25 ноября в 07:31
Ответ дляСиджу тихенько
Близких и родных не родных не кидают
Показушница• 25 ноября в 07:32
Ответ для#Пойду_кгадалке
Удалено администрацией...
Головне аби у вас все було добре
Пульт от линолеума• 25 ноября в 07:32
Ответ для#Пойду_кгадалке
Удалено администрацией...
Не в ваших сообщения пожалела?
Пульт от линолеума• 25 ноября в 07:33
Ответ для#Пойду_кгадалке
Удалено администрацией...
Так и вашим родным размажут пику
Дама_с_коготками• 25 ноября в 07:33
Ответ для#Пойду_кгадалке
Удалено администрацией...
А зачем жалеть?
Сиджу тихенько• 25 ноября в 07:34
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Я ж вам написала що. Хвилююся за рідних, за місто рідне, взагалі це якийсь сюр коли ти тут серед спокійного життя в режимі реального часу читаєш про вибухи. Розриває від не нормальності цієї ситуації, ти наче навпіл розірваний. Те, що я це відчуваю ніяк не применшує ваших переживать, я з вами не змагаюся хто більше страждає, не проводкою. Я пишу про свої прчуття
Я такая - жду трамвая• 25 ноября в 07:35
Ответ дляСиджу тихенько
Зачем эти почуття в теме про обстрел города? Какую циничность нужно иметь, чтоб выпячивать свои п##дострадания в такой теме?
Сиджу тихенько• 25 ноября в 07:35
Ответ дляПульт от линолеума
Близких и родных не родных не кидают
Я визначила свій круг відповідальності і врятувала від війни тих, кого могла і хто хотів. Ви можете розуміти свою відповідальність перед тими, хто від вас залежить по своєму
Не гавкаю- но охраняю• 25 ноября в 07:36
Ответ дляНевловимий Джо
Ранок у Києві зараз. Діти сплять, бо вночі путлерівці не давали.
Кто спит? В школу собираются, вечно отбой до 8.30
Пульт от линолеума• 25 ноября в 07:36
Ответ дляСиджу тихенько
Так вы сидели здесь 4 года и только сейчас выехали, где ваша ответственность была все эти годы?
Сиджу тихенько• 25 ноября в 07:37
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Ви намагаєтесь довести що вас хтось спровокував на ці огидні коментарі? Я так не думаю
Весела пiсенька• 25 ноября в 07:37
Ответ для#Пойду_кгадалке
Удалено администрацией...
Пожалела, или позлорадствовала?
Сиджу тихенько• 25 ноября в 07:37
Ответ дляПульт от линолеума
Я не автор теми, я виїхала на другий день війни з києва
Пульт от линолеума• 25 ноября в 07:38
Ответ дляСиджу тихенько
Ну не все бздливые такие
Невловимий Джо• 25 ноября в 07:39
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
У моїх на 9:00 навчання, їхати до школи 40 хвилин. Виходять о 8.
Якби не тривога, розбудила б о 7:20. А так навіщо будити?
Я такая - жду трамвая• 25 ноября в 07:40
Ответ дляСиджу тихенько
Да в принципе с думанием как-то не сложилось. Бывает
Спілий баклажан• 25 ноября в 07:41
Ответ дляСиджу тихенько
Ото родным и пишите, здесь ваши чуства нахер не впали никому
Сиджу тихенько• 25 ноября в 07:41
Ответ дляПульт от линолеума
Ну не все бздливые такие
Ну бачите як добре що ви смілива і нікого не кинули. Я не оцінюю чужий вибір в такій страшній ситуації
Пульт от линолеума• 25 ноября в 07:42
Ответ дляСиджу тихенько
А шо муж,рад,что вы на 4 года его кинули?
Сиджу тихенько• 25 ноября в 07:42
Ответ дляСпілий баклажан
Удалено администрацией...
Залізний занавіс• 25 ноября в 07:42
Ответ для#Пойду_кгадалке
Удалено администрацией...
Себе пожалій
Сиджу тихенько• 25 ноября в 07:43
Ответ дляПульт от линолеума
Муж рад що я вивезла і вилікувала його хворого на онкологію батька з прифронтового міста. Рад що його діти не бачили війни. У кожного свої радості