Марафетчица• 17 ноября в 08:14

У кого аварійний будинок (після обстрілу) на якому етапі

відновлення ви зараз? Цікавить саме Київ.
Дикая Роза• 17 ноября в 08:15
3 годв назад прилетело в феврале, починили, вроде, в октябре
Українська Мрія• 17 ноября в 08:19
А це живуть виселені з будинку люди?
Дама_с_коготками• 17 ноября в 08:25
Не в дом, в школу ребёнка в прошлом году прилетело. В октябре прилёт, в январе после каникул пошли в школу.
автор Марафетчица • 17 ноября в 08:26
Ответ дляУкраїнська Мрія
А це живуть виселені з будинку люди?
Хто де влаштувався.
Дама_с_коготками• 17 ноября в 08:29
Ответ дляУкраїнська Мрія
А це живуть виселені з будинку люди?
Если у них нет своих вариантов жилья, то селят в общаги, гостиницы. В городе есть специальный такой жилищний фонд, для подобных ситуаций. Условия проживания разные, бывает даже в хорошие квартиры селят, кому как повезёт. Сейчас внедряют просто выплаты около 20 тыс в месяц на аренду жилья, что б человек сам мог снять себе квартиру, пока дом в ремонте. В общем на улице под мостом никто не живёт, худо- бедно расселяют
автор Марафетчица • 17 ноября в 08:31
Ответ дляДама_с_коготками
Не зовсім так.
Допомога йде тільки рік. А далі все. І нема пропозицій про квартиру, готель тощо.
Дама_с_коготками• 17 ноября в 08:33
Ответ дляМарафетчица
Не зовсім так.
Значит сейчас вот начали давать только помощь. Ещё весной селили в гостиницы. У кумы прилетело конкретно, то я в курсе.
ПП-шница• 17 ноября в 08:34
Ответ дляУкраїнська Мрія
А це живуть виселені з будинку люди?
Кому не було куди подітися - міська адміністрація надала місце в гуртожитку.
Але більшість розмістилася у родичів.
автор Марафетчица • 17 ноября в 08:35
Ответ дляДама_с_коготками
В нас це був гуртожиток НАУ. Тільки до вересня. Бо мали повернутися діти.
На привозе• 17 ноября в 08:40
Ответ дляДама_с_коготками
Навіщо ви пишете ці нісенітниці
Глаголиця• 17 ноября в 08:40
Ответ дляУкраїнська Мрія
А це живуть виселені з будинку люди?
Знайома отримала кімнату в квартирі до відновлення їхнього будинка. Місто сплачує аренду. Київ.
Дама_с_коготками• 17 ноября в 08:41
Ответ дляНа привозе
Навіщо ви пишете ці нісенітниці
Что б вам было где желчь сцедить.
Пс можете не благодарить
автор Марафетчица • 17 ноября в 08:42
Питання теми в іншому.
Глаголиця• 17 ноября в 08:43
Ответ дляДама_с_коготками
Знайома дійсно живе зараз в кімнаті гарного нового будинку. В іншій кімнаті їхні сусіди. Але це тимчасово, то можна і перетерпіти. Місто сплачує аренду.
Дама_с_коготками• 17 ноября в 08:43
Ответ дляМарафетчица
Питання теми в іншому.
Вы как первый день на Советчице
Когда это такое было, что отвечали только по теме
автор Марафетчица • 17 ноября в 08:44
Ответ дляДама_с_коготками
Вы как первый день на Советчице
Дама_с_коготками• 17 ноября в 08:45
Ответ дляГлаголиця
Та я знаю. Но сейчас же начнётся...нас всех бросили, власти пофиг где ты будешь жить...пора здаваться, иначе все под мостом жить будете
автор Марафетчица • 17 ноября в 08:45
Ответ дляДама_с_коготками
А давайте тоді відповідати по темі. Може і не почнеться.
Дама_с_коготками• 17 ноября в 08:47
Ответ дляМарафетчица
По теме ответила уже. Школу отстроили быстро, кума уже 6 месяцев на съеме живет( город оплачивает)
автор Марафетчица • 17 ноября в 08:47
Ответ дляДама_с_коготками
Дуже вам вдячна!
Дама_с_коготками• 17 ноября в 08:48
Ответ дляМарафетчица
Дуже вам вдячна!
Удачи и терпения вам. Всё отремонтируют, вопрос времени.
короткопамятна• 17 ноября в 08:50
Страшно подумати, які теми для розмов стали для нас тепер повсякденними ( Не маю, що відповісти власне за темою. Але, по-перше, вітаю з тим, що янгол-охоронець зміг вебергти ваше життя в такій небезпечній ситуації! Хоч може слово ’вітаю’ тут і не зовсім доречне. А по-друге, хочу побажати, щоб ваше житло пошвидше відновили і стало навіть краще, ніж було
автор Марафетчица • 17 ноября в 08:55
Ответ длякороткопамятна
Дякую!
Латвийские_Номера• 17 ноября в 08:56
Якщо житло не підлягає відновленню через не можливість цього зробити?
автор Марафетчица • 17 ноября в 09:01
Ответ дляЛатвийские_Номера
Ні, якщо підлягає.
Виправлялочка• 17 ноября в 09:03
У соседей по даче был прилет летом, дом признан аварийным и на этом всё ( соседи на даче живут теперь)
Кракадэ• 17 ноября в 09:18
Харьков, 3 попадания. Первое в марте 22. Никто не чешется.
Пиу!Пиу!• 17 ноября в 11:14
Ответ дляМарафетчица
Питання теми в іншому.
Прильот був у липні, дах почали накривати лише на тому тижні. Дім валиться на очах, що там зібралися капітально відновлювати нерозумію, вода стоїть, гриби ростуть, стіни відвалюються.... ну і рахунок за опалення за жовтень прислали