Божа кульбабка• 25 ноября в 12:17

На святкуй 8 березня! Це день кацапки!

8 березня: коротка історія свята
Міжнародний день боротьби за права жінок було встановлено на згадку про культурні, політичні, соціально-економічні досягнення жінок.

Ідея свята належить німецькій соціалістці та журналістці Кларі Цеткін, вона запропонувала визнати 8 березня Міжнародним жіночим днем на честь пам´яті демонстрацій робітничих жінок в Америці.

В Україні 8 березня є вихідним днем. Однак на час воєнного стану всі вихідні через свята в Україні скасовано.

Чи можуть в Україні скасувати свято 8 березня
Група народних депутатів подала до парламенту законопроєкт, яким пропонувалося змінити Кодекс законів про працю для "встановлення істинно українських свят".

Пропонувалося, зокрема, відмовитися від так званого Міжнародного жіночого дня (8 березня), встановленого "окупаційним московським режимом з метою популяризації власного погляду на роль і місце жінок".

"Нині українська нація переживає період відродження. Відбулася Революція Гідності та ведеться запекла війна з агресором - РФ. Саме зараз відновлюється український погляд на світ і формуються нові традиції нації-переможця, що потребує закріплення і на символічному рівні державного календаря, покінчивши з нав´язаними традиціями минулої спадщини", - йдеться в пояснювальній записці.

У чому суть законопроєкту про 8 березня
Ідея законопроєкту полягала в тому, щоб змінити перелік святкових і неробочих днів. Пропонувалося внести такі правки:

25 лютого - День української жінки (День українки) - День народження Лесі Українки;
9 березня - Шевченків день - День народження Тараса Шевченка;
друга неділя травня - День матері.
Замість такого варіанту:

8 березня - Міжнародний жіночий день;
1 травня - День праці;
8 травня - День пам´яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років.
У травні того ж року було подано кілька альтернативних законопроєктів:

№9009-1 - пропонує визначити 8 березня як "Міжнародний день захисту прав жінок";
№9009-2 - пропонує зафіксувати на законодавчому рівні відмову від "радянської традиції святкування 8 березня, як державного свята і неробочого дня" (шляхом вилучення відповідних положень із Кодексу законів про працю);
№9009-3 - пропонує визначити 8 березня як святковий неробочий день - "День весни" (з огляду на мету світової спільноти щодо гендерної рівності).
Чи ухвалили закон про 8 березня
Під час розгляду основного та альтернативних законопроєктів на комітеті, майже всі народні депутати висловили думку, що, "з огляду на численну кількість пропозицій та високий суспільний інтерес до питання встановлення неробочих святкових днів в Україні, слід напрацювати на базі всіх законодавчих ініціатив єдиний проєкт закону, який би врахував пропозиції зацікавлених сторін з цього питання".

За підсумками обговорення всіх вищезазначених законопроєктів, комітет рекомендував Верховній Раді включити їх до порядку денного дев´ятої сесії ВРУ дев´ятого скликання.

Водночас комітет створив робочу групу з напрацювання єдиного законопроєкту з питань відзначення та відзначення вихідних святкових днів в Україні (під співголовуванням членів комітету, народних депутатів Тетяни Циби та Ірини Нікорак).

Голова комітету Галина Третьякова під час розгляду вищезазначених ініціатив нагадала, що в Україні вихідними днями є не лише субота та неділя, а й ще 12 неробочих святкових днів на рік, визначених у Кодексі законів про працю.

Крім того, вона зазначила, що Кодекс законів про працю України не скасовує і не призначає свята - лише визначає святкові неробочі дні.

"Разом ми можемо визначити, які дати, згідно з новітньою історією України та цінностями нашого суспільства, ми прагнемо зробити вихідними днями", - підкреслила нардеп.

Отже, скасувати свято 8 березня - зробити його простим робочим днем - в Україні можуть за умови схвалення Верховною Радою відповідної законодавчої ініціативи та підписання такого законопроєкту президентом.
Результат:
вже голосів: 55
50 (90.91%) Святкую 8 березня
5 (9.09%) Не святкую 8 березня
Жена аллигатора• 25 ноября в 12:31
Ответ дляЖінка з перцем
а війна яким дивом закінчиться?
А кто не дает ей закончится? Нацики у власти.
ХуАнита• 25 ноября в 12:31
Ответ дляЖінка з перцем
а ви дурнуватий кацапський провокатор. мізків не вистачило аргументи продумати?
Хто?
Жінка з перцем• 25 ноября в 12:32
Ответ дляЖена аллигатора
Ну так ви хочете сказати що болотяні нацики перестануть обстрілювати Україну, щойно Зе приберуть від влади?
Щось не пригадую я такої вимоги в їхньому ’мирному плані’
woman Warrior• 25 ноября в 12:32
Пришла волшебная автор с волшебными приказами.
Заблудилась в больнице,видимо
ОйЙой• 25 ноября в 12:33
Ответ дляБожа кульбабка
8 марта , как и 23 февраля это праздники агрессора , которые должны быть запрещены в Украине
Яке 8 березня, нам ще зиму пережити якось треба. Ви мабуть не в Україні така розумна.
ХуАнита• 25 ноября в 12:32
Ответ дляwoman Warrior
Заблудилась в больнице,видимо
І зловила там вайфай
woman Warrior• 25 ноября в 12:33
Ответ дляБожа кульбабка
Угу,и это стране сразу поможет.
woman Warrior• 25 ноября в 12:33
Ответ дляХуАнита
І зловила там вайфай
Белку,скорее
СкиниУскачи!• 25 ноября в 12:33
Ответ дляОябунчик
Та подождите вы, тут ещё срача не было к кому кто приходит: дед Мороз, Санта или Миколай
Пусть все вместе приходят
Заикальница• 25 ноября в 12:34
Удалено администрацией...
Мизимец• 25 ноября в 12:36
Ответ дляБожа кульбабка
Група народних депутатів подала до парламенту законопроєкт, яким пропонувалося змінити Кодекс законів про працю для ’встановлення істинно українських свят’.
Нам всем давно на ваши группы и весь тот бред который вы городите. Жалко только, что все это мракобесие происходит в рабочее время и за деньги налогоплательщиков.
Пока, тролик. Протрезвей и внимательно просмотри методичку - ты кажется пропустила пару страниц, 8 марта еще не скоро
Жінка з перцем• 25 ноября в 12:36
Ответ дляБожа кульбабка
Удалено администрацией...
Ласунка• 25 ноября в 12:37
Та, зачекайте! Ви ж пропустили сварку за день Св.Миколая і Різдво. Трохи рано стартанули.
Плекаю думи• 25 ноября в 12:38
Идите вы автор проветритесь
пу_пугренчик• 25 ноября в 12:39
Ответ дляБожа кульбабка
Николай это тоже как Новый год , праздник кацапни.
У нас свой Католический новый год.
У вас каша в голові.
маминаБубочка• 25 ноября в 12:41
в Польщі святкують
ЗновЗдоров• 25 ноября в 12:41
Ответ дляБожа кульбабка
На это только из слабый мозг и способен,они истинные украинцы,в вышиванках ,но без совести
Рожки-да-ножки• 25 ноября в 12:42
В Австрии 8 марта Женский день, но не выходной. Вряд ли они на рашу ориентируются, когда своих женщин поздравляют.
ОйЙой• 25 ноября в 12:43
Ответ дляЗаикальница
Удалено администрацией...
пу_пугренчик• 25 ноября в 12:43
Ответ дляЗновЗдоров
Які вони українці ? Ви гляньте по національностям. Просто треба створити видимість, що вони працюють, а не тільки бабло пилять.
Оябунчик• 25 ноября в 12:43
Удалено администрацией...
АгатаХристя• 25 ноября в 12:44
Ответ дляdulenok
Абббажите, мы иСчо Новый год с Дед морозом не отпраздновали
Не подсказывайте! Успеют запретить!
Обнемашечка• 25 ноября в 12:44
Ответ дляБожа кульбабка
Поэтому его и надо отменять в Украине, как 23 февраля
У нас давно немає 23 лютого, бо це день радянської армії, тата і дідуся я вітаю, бо вони служили ще у радянській армії. Звісно, що чоловіки мого віку вже таке не святкують.
8 березня не радянське, а міжнародне свято. Підписана на деяких закордоних блогерок, так вони святкують, правда, у них це більше дівоче свято, квіти їм чоловіки не дарують (для того Валентин у них), але можуть в кафе дівочою компанією піти.
автор Божа кульбабка • 25 ноября в 12:45
Ответ дляОбнемашечка
Праздновать 23 это чтить фашистов, и не важно кого вы поздравляете.
Творог для розжига• 25 ноября в 12:46
правильно, украинцам не нужны вообще праздники - и 31 декабря, и 1 января, и 8 марта и 24 августа - рабочие дни. А у депутатов в новогодние праздники - каникулы...
АгатаХристя• 25 ноября в 12:47
Ответ дляБожа кульбабка
У нас свой Католический новый год.
Я не католичка. По моему какому праву меньшинство гадит на голову большинству? По какому праву вы решаете что праздновать?
🍿
АгатаХристя• 25 ноября в 12:48
Ответ дляХуАнита
Приплили.
Докурились- корректнее.
Обнемашечка• 25 ноября в 12:48
Ответ дляБожа кульбабка
А ми і не святкуємо. Просто на словах вітаємо, дід правда може випити чарку.
Ло Шарик• 25 ноября в 12:48
Ответ дляАгатаХристя
🍿
Удалено администрацией...
АгатаХристя• 25 ноября в 12:49
Ответ дляБожа кульбабка
А давайте вас запретим?