Луковая• 25 ноября 2025

Маскування сітки

Чи є смисл далі їх плести?
автор Луковая • 25 ноября 2025
Спробую пояснити. Школа. Попросили батьків , по можливості, прийти . Відмовилися практично всі:бо нема смислу в тому.
Ходжу я. І ше дві ненормальні мами
Сиреневая цапля• 25 ноября 2025
Вот написали вам, что есть смысл - вы поскакали их плести? Или написали, сто вы занимаетесь ерундой, вы сразу бросили?
автор Луковая • 25 ноября 2025
Ответ дляСиреневая цапля
Пояснила. В пості 1
Сиреневая цапля• 25 ноября 2025
Ответ дляЛуковая
Ходжу я. І ше дві ненормальні мами
Ну так это ваш выбор. Я не хожу. Я это время проведу с семьёй. Достаточно того, что я доначу на эти сетки людям, которые их плетут. Но это мой выбор не ходить и донатить. А ваш выбор ходить и зависеть от чужих мнений.
Контрольница• 25 ноября 2025
Чому нема смислу? Моя подруга плете, там черга від військових на місяці
автор Луковая • 25 ноября 2025
Ответ дляСиреневая цапля
Так плетуть їх не за гроші. Ви помиляєтеся, шо донатите ,наприклад, мені
А що таке?• 25 ноября 2025
Ответ дляЛуковая
Ходжу я. І ше дві ненормальні мами
Не ходіть, якщо не хочете. Все просто.
Контрольница• 25 ноября 2025
Ответ дляЛуковая
Донатять на матеріал, на оренду, на комуналку. Таке враження, що ви тих сіток в очі не бачили і просто тролите.
Краля-Галя• 25 ноября 2025
Є смисл. Вони потрібні. А чи плести чи ні, то ваш вибір
автор Луковая • 25 ноября 2025
Плетіння сіток- потреьує уйми часу. За який не наразовужттся зарплата
Сиреневая цапля• 25 ноября 2025
Ответ дляЛуковая
Я не вам доначу это раз. И я не написала, что доначу за работу. Я написала что доначу людям на сетки. С этих денег они покупают материал.
автор Луковая • 25 ноября 2025
Ответ дляКонтрольница
На яку оренду?
Школа.
Ярмарок благодійний.
Закупили матеріалу на то для сіток.

Не язвіть, ок?
Контрольница• 25 ноября 2025
Ответ дляЛуковая
На яку оренду?
Школа.
Ярмарок благодійний.
Закупили матеріалу на то для сіток.

Не язвіть, ок?
Ви або троль, або тупа.
автор Луковая • 25 ноября 2025
Шок. Тобто, люди тут вважають , що я винна ше їм щось. Бо вони задонатили
Контрольница• 25 ноября 2025
Ответ дляЛуковая
Ясно. Тупа.
автор Луковая • 25 ноября 2025
А мій час ніхто не рахує. І ніхто не питає, скільки я доначу
автор Луковая • 25 ноября 2025
Ответ дляКонтрольница
Ясно. Тупа.
Навзаєм
ЗабежАЛОЧКА• 25 ноября 2025
Ответ дляЛуковая
Вас кто-то заставляет? Это исключительно ваш выбор.
Сиреневая цапля• 25 ноября 2025
Ответ дляЛуковая
На яку оренду?
Школа.
Ярмарок благодійний.
Закупили матеріалу на то для сіток.

Не язвіть, ок?
Вы бы за собой смотрели, как вы отвечаете другим. Не все сетки плетут в школах. Не во всех школах проводились ярмарки для закупки материалов на сетки. В нашей гимназии деньги собранные на ярмарке, отправились на помощь школьникам, у которых пострадали квартиры во время последних прилётов. Там даже стен больше нет.
Сиреневая цапля• 25 ноября 2025
Ответ дляЛуковая
Снимите меховую ушанку и не ходите плести сетки. У вас аура негатива так и прёт.
автор Луковая • 25 ноября 2025
Шок. Я людина, яка дійсно дуже зайнята. Вириваю оті півгодини- годину. І в кожний заплетений квадратик вкладаю душу. Бо хочу мирного неба для наших діток
автор Луковая • 25 ноября 2025
Мда. І не тре нам ворогів
Сиреневая цапля• 25 ноября 2025
Ответ дляЛуковая
Если бы вы были сильно занятой дамой, как вы тут о себе строчите, у вас бы не было времени строчить тему про сетки.
автор Луковая • 25 ноября 2025
Ответ дляСиреневая цапля
Шо ж так деяких трясе від від сіток і миру в Україні
Контрольница• 25 ноября 2025
Ответ дляЛуковая
Ви єдина, кого тут трясе від сіток
автор Луковая • 25 ноября 2025
Ответ дляКонтрольница
Ви єдина, кого тут трясе від сіток
Йдіть краще поприбирайте на кухні
Контрольница• 25 ноября 2025
Ответ дляЛуковая
Йдіть краще поприбирайте на кухні
Комент рівня першокласника. Таки тупа....
Сиреневая цапля• 25 ноября 2025
Ответ дляЛуковая
Йдіть краще поприбирайте на кухні
Вы уже сегодня свою норму сеток сплели? Или отвлеклись на полировку нимба?
автор Луковая • 25 ноября 2025
Ответ дляКонтрольница
Може і тупа. Але живу своїм життям. І щаслива. А не вішаю ярлики іншим’ тупа’ , бо іншої радості нема. Співчуття щирі
автор Луковая • 25 ноября 2025
Дай Бог нам миру. Ніхто не поверне рідніх, яких забрала ця нікому не потрібна війна.
Але хай будуть живі всі інші.
І не серіть в душу своїм же українцям. Бо в кожного, майже, пече душа