Луковая• 25 ноября в 18:43
Маскування сітки
Чи є смисл далі їх плести?
Крижана бурулька• 25 ноября в 19:22
Ответ дляЛуковая
Спробую пояснити. Школа. Попросили батьків , по можливості, прийти . Відмовилися практично всі:бо нема смислу в тому.
Ходжу я. І ше дві ненормальні мами
Есть смысл. Сейчас бои стали сильнее. Это только тыл уже в мирном плане живет
заварний look• 25 ноября в 19:45
автор, каждая ваша сетка кому-то может жизнь спасла. а вы спрашиваете- чи е сенс ? так. однозначно вин е. я купую пряжу и шкарпетки плету. це наш з вами вибир и наша часточка до наближення миру.
Луковая
• 25 ноября в 22:30
Де поділися оті відьми?великі і всесильні
Якими туу були переповнені теми в 2022?
Залишилися лише звичайні українки
Якими туу були переповнені теми в 2022?
Залишилися лише звичайні українки