ЕлькиПальки• 26 ноября в 09:01

Перукар колорист на лівому березі Києва

Доброго дня. Хочу зробити аіртач на довге волосся. Підкажіть колориста на лівому березі (ще краще на Лісовому масиві) у Києві. Яка +- ціна? Дякую
Цукрові вишні• 26 ноября в 09:08
Позняки https://www.instagram.com/vishnevskaia_kate?igsh=
автор ЕлькиПальки • 26 ноября в 09:11
Ответ дляЦукрові вишні
дякую
Джавеліна• 26 ноября в 09:37
я маю в району Вокзалу, на Фучіка...Гарний колорист.але вам лівий. особисто я їду з лівого.бо до гарного майстра варто їхати і на правий з лівого
автор ЕлькиПальки • 26 ноября в 09:42
Ответ дляДжавеліна
Підкажіть і там будь ласка. Якщо не знайду то і там подивлюся. Дякую
Джавеліна• 26 ноября в 10:10
Ответ дляЕлькиПальки
шукайте в інсті Марина Михальчевська. Але в неї,до грудня включно все забито,хіба хто відмовиться,чи захворіє.. я вже на наст рік до кінця квітня (на суботи) все розписала собі. до неї потрапити то квест. моє фарбування 13 грудня,на яке я записувалась в липні. як гарний майстер - то всі йдуть
автор ЕлькиПальки • 26 ноября в 10:32
Ответ дляДжавеліна
Дякую
Поторописька• 26 ноября в 13:37
Ответ дляЕлькиПальки
Дякую
Доброго дня. Колорист Юля, рекомендую. Салон недалеко от м. Черниговская https://www.instagram.com/ml.beautyspace?igsh=
автор ЕлькиПальки • 26 ноября в 15:17
Ответ дляПоторописька
Дякую