Редисочка• 26 ноября в 12:13
Чайник на газову плиту порадьте нормальний.
Щоби не відпало дно, іржа не з´являлася за місяць
Аннуитет• 26 ноября в 12:16
Ответ дляНе виправдовуюсь
У меня Сяоми стоит прямо рядом с газовой плитой.
А чего прям на плиту не ставите?)
Моторошні троянди• 26 ноября в 12:17
Ми коли жили в квартирі з газовою плитою, то я купляла чайники BergHOFF. Дорогі, але якість гарна, працювали по 5 років і далі б напевно можна було користуватись, але просто хотілось новий. До речі сами перший, якому вже 20+ років досі у батьків чоловіка на дачі
Аннуитет• 26 ноября в 12:20
У меня вот такой чайник.
До этого был подобный бергоф, только полностью нержавейка, лет 18 отслужил.
Вообще не понимаю о какой ржавчине и отпадании дна вы говорите
Последний вагон• 26 ноября в 12:19
Ответ дляАннуитет
А чего прям на плиту не ставите?)
Запачкается еще)
Его ведь не до этого купили
Пупс• 26 ноября в 12:38
Ответ дляКнягиня пітьми
Звичайний емальований вже немодно?
Для моїх чоловіка і сина звичайний не підійде :)) бо буду постійно купувати новий
Треба що б свистів на всю хату
Або електричний, що б сам вимикався :)
Треба що б свистів на всю хату
Або електричний, що б сам вимикався :)
Пупс• 26 ноября в 12:39
У мене такий поки кілька місяців, то норм ) сподіваюсь що і далі норм буде :)
ВсеПроВсехЗнаю• 26 ноября в 12:43
Самый вечный гипфел, а втором месте крауф. Остальное перепробовала, металл дерьмо и запах у воды меняется . Подруга в Австрии советовала свою фирму, у нас они тоже есть, но цена кусается конечно .
Не виправдовуюсь• 26 ноября в 13:11
Ответ дляАннуитет
У меня вот такой чайник.
У родителей чайник Бергофф поржавел и дно отпало на сковороде Бергофф. Наверное именно о таком говорят.
я Кукарача• 26 ноября в 13:13
В мене ось такий, тільки не смійтеся. Купила давно після страшилок що може прийдеться на кострі кипятити (як наші люди і робили при оточенні). Він чавунний, дуже довго тримає тепло, як термос. Зовні страшний, я знаю😃