Свекруня• 03 ноября в 22:11

Порадьте дієвий засіб від плісняви

Фото не для слабкодухих. Отаке в кухні наросло. Кухня з ремонтом з порушенням вентиляції, типу обʼєднана з балконом. Оця шафа в куті на «балконі». Насправді проблема вилізла скрізь, поки не було опалення плюс ще довго хворіла і не могла це все драїти. А тепер доведеться. Порадьте, будь ласка, дієвий засіб.
...аяприкольная• 03 ноября в 22:11
Savo
...аяприкольная• 03 ноября в 22:12
Мити не потрібно
Просто розпилюєте і пліснява зникає на очах
очки_ннадо• 03 ноября в 22:13
Доместос
Все буде• 03 ноября в 22:13
Саво
Брюльтик• 03 ноября в 22:14
В ватсонсе из фирменное. Название не помню.
Но они все на основе хлорки, только запах замаскирован.
Так что можете просто хлоркой протирать
автор Свекруня • 03 ноября в 22:14
Ответ для...аяприкольная
Мити не потрібно
Клас! Дякую! Те, що треба!
ХуАнита• 03 ноября в 22:15
хлорка. Белизна.
Заела_пластинка• 03 ноября в 22:21
Ответ дляСвекруня
Клас! Дякую! Те, що треба!
Покупайте много. Она вернётся
Видна міленіалка• 03 ноября в 22:23
Думаю об осушителе из-за такой проблемы
Играю у края• 03 ноября в 22:25
Хлоркою приберете.
Щоб не вернулась потрібна вентиляція. У мене в кухні і в ванній кватирка цілодобово привідкрита. Термостат на 15 градусів, опалення у нас дороге, а клімат вологий.
Ростки жимолости• 03 ноября в 22:28
Только надевайте респиратор при работе, он едучий и одежду такую, чтоб не жалко, попадёт капля и остаются пятна обесцвеченные
Як міряти?• 03 ноября в 22:32
Домол
Спішу - перекидаюсь• 03 ноября в 22:39
А я вот подписалась на женщину из клининга.
И вот она советует убирать плесень не просто так, а сначала забрызгать и чтоб оно не стекло все вниз- наложить салфетки сверху, потом пакеты прозрачные и на сутки забыть
И лишь после уже другим средством ( не Саво) доделывать. И осушителем пару дней высушить до этого всего действия, это у кого влага сильная и из за этого плесень.
БеллаДонна• 03 ноября в 22:46
Я однажды в старом доме убрала плесень на несколько лет - сначала белизной протёрла и забрызгала, а потом хоз мыло жидкое + Нистатин таблетки + перекись. Намазала этим добром стены, высохло, сверху грунтовку и покрасила и плесени больше не было несколько лет. Хотя до этого постоянно заводилась
автор Свекруня • 03 ноября в 22:53
Ответ дляЗаела_пластинка
Покупайте много. Она вернётся
Тобто це не надовго? Уже дві штуки замовила…
автор Свекруня • 03 ноября в 22:54
Ответ дляБеллаДонна
Ністатін шкода для цього, його ж багато треба
БеллаДонна• 03 ноября в 22:55
Ответ дляСвекруня
Он недорогой. Я пару пачек таблеток насыпала на литр мыла
КликОЛЬКА• 03 ноября в 22:56
Не пам´ятаю який в мене, але ттт здихалася. Бо От 5 днів побачила в спальні на шпалерах біля вікна її (((. Там з вікна тече то таке. Я витерла, висушила, провітрила і рясно нанесла. Через півгодини змила великою кількістю води і знову провітрила, потім на день включила обігрівач і аисушила. Все. Тепер регулярно провітрюю і сушу обігрівачем. Двері не лишаю відчиненими в іншу кімнату бо в різниці температур була проблема
Опалення в нас так і не включили
Апофиозная• 03 ноября в 23:01
Бавовнятий Пупс• 03 ноября в 23:06
Послушаю.
Карамбулкул• 03 ноября в 23:32
Кардинально допомогає тільки нормальна вентиляція з рекуператом
Все інше - то тимчасово
автор Свекруня • 04 ноября в 00:04
Ответ дляКарамбулкул
Все інше - то тимчасово
Або гарне і вчасно включене опалення.
Карамбулкул• 04 ноября в 07:24
Ответ дляСвекруня
Або гарне і вчасно включене опалення.
Опалення не включала ще, воно в мене є, але не треба