Мати тріля• Изменено 26 ноября в 19:23

Чоловік зник, дізнавшись вік

Познайомилися в ФБ, сам мені написав, звертався ’девушка’, я не вказувала рік народження. Я і не мріяла ні з ким вже знайомитися, але ж вирішила поспілкуватися. До того ж, я пишу картини, він поцікавився, бо у ФБ також є приклади моїх робот, та я і дала посилання на сторінку ресурса, де картини викладені та вказана коротенька біографія. І він зник. Я так гадаю, що його злякав мій вік. Мені вже 44 роки, а йому 52, я в курсі, що чоловіки шукають жінок, які молодші на 15 та більше років, але не вже я для нього застара?
Я ще не в клімаксі, може він вважає, що я вже не така жінка, як треба. Я все розумію, що наближаюсь до клімаксу, чоловіки відчувають гидоту до таких.
Прикро дещо.
Зробила висновок, що не треба більше відповідати чоловікам на їх повідомлення щодо поспілкуватися та познайомитися.
Работать надо• 26 ноября в 19:57
Ответ дляМати тріля
Він в самий раз мені, я не по віку його оцінювала. Зачепив. У переписці він ставив наголос на тому, що він вже старий, а я ’девушка’, нібито його заводив той факт, що я його набагато молодша. А виявилося, що я вже вийшла у тираж.
Ну и? Вышли и вышли. Честно говоря, для меня в 44 52х летний старый, а вы так убиваетесь..
автор Мати тріля • 26 ноября в 19:57
Ответ дляРаботать надо
Автор, поменьше думайте о том, кто и что подумал) Ясно одно - не ваш пассажир, значит. Он мог раствориться после секса и было бы лучше? Что он там себе придумал это его дело, свалил в туман и фиг с ним.
Ви праві.
автор Мати тріля • 26 ноября в 19:57
Ответ дляФайно Замало
Всегда давайте шанс,так у вас больше шансов найти нормального
Дякую за підтримку. Але досить плекати надії.
Пасти Ла• 26 ноября в 19:58
Автор, этот мужик старый для вас, обратите внимание на более молодых, зачем вам старые пердуны.
Пиранька• 26 ноября в 19:58
Ответ дляМати тріля
Я напевно дуже вразлива. Жалкую, що дала собі шанс, та вирішила розвинути знайомство(
терпіти не можу цей вираз, але ’ у вашому віці’ ви вже повинні подорослішати та навчитися отакий балласт навіть не згадувати, не то шо на форум тащити, та паритися.
Лгин• 26 ноября в 19:59
А він в 52 роки прям герой коханець, шукає активну самку для спарювання тричі на день? Йому думаєте спішать 37 річні ноги розставляти? Для них він вже дідо а не кавалер. Як він такий перестрашений то хай йде лісом.
автор Мати тріля • 26 ноября в 20:01
Ответ дляЛгин
Різні жінки бувають, йому купу компліментів пишуть під фото на сайті. Та н тількі вже літні жінки, але й молоді також. І 37-річні є. Нормальні жіночки, Не всі шукають 20-30-річних парубків у віці 40+. Це смішно, лізти до молодого. Я і до нього не лізла. Чомусь дала слабину.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 26 ноября в 20:02
Ответ дляМати тріля
мені молодші за мене (в розумній мірі) подобаються, того я вас не розумію
автор Мати тріля • 26 ноября в 20:04
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Я беру до уваги свій вік. Що я можу дати молодшому чоловіку? Через рік, може п´ять не буде місячних, навіщо така треба чоловіку?
Файно Замало• 26 ноября в 20:07
Ответ дляМати тріля
Зачем ему ваши месячные?
Госпожа Белладонна• 26 ноября в 20:07
а вам зачем такой старый? жесть
автор Мати тріля • 26 ноября в 20:08
Ответ дляГоспожа Белладонна
а вам зачем такой старый? жесть
Ось і він вирішив, що я напевно стара, навіщо потрібна.
Язвочка• 26 ноября в 20:09
’Гидота до тих, хто наближається до клімаксу’
Коли мовчу- приємна жінка• 26 ноября в 20:11
Лікуйте голову.
Пешеходик• 26 ноября в 20:13
Давайте і нам посилання, подивимося картини
Кузякин• 26 ноября в 20:16
Ответ дляПи Пи Пилюля
То есть вы жалеете, что исчез дед 52 лет ? Серьезно?
Так может он как раз решил, что вы слишком молодая для него, у него хрен уже на пол шестого, а вам ещё секс нужен)
У вас реально очень низкая самооценка, если сразу ищете изъяны и причину в себе
Ну низкая, дальше что? Расскажите сразу автору как ее поднять, а не пишите шаблонные фразы про низкую самооценку
Чарівне зіллячко• 26 ноября в 20:20
Ответ дляМати тріля
Я не тріль. Я н знаю таких пар, де вона старша за чоловіка. Або однолітки, та вже багато років разом, або зрілий чоловік знаходить молоду.
Сейчас молодые не смотрят на пидстаркуватых, даже разницу в 8-10 лет не хотят.
автор Мати тріля • 26 ноября в 20:23
Ответ дляКузякин
Нічого, повірьте я не підійму ту самооцінку, я дійсно вважаю, що це не доцільно, вже зайве. Таким як я жодна рада не допоможе. Мені це не заважає жити, працювати. А це головне. А вже особисте життя, чесно кажучі, не для мене. Якось так ризикнула, дала собі шанс, хоча знала, що це марно)
автор Мати тріля • 26 ноября в 20:22
Ответ дляЧарівне зіллячко
Я згодна з вами, що дівчинка у 25-30 років в жодному разі не має бути у відносинах з татком) Лише з однолітком. Але бувають різні випадки.
Саме головне в тому, що чоловіки не бажають бути з жінками за 40, а тим паче 44 років. Вони усі розумні зараз, знають що таке клімакс, менопауза. Вони нехтують такими пані.
Чарівне зіллячко• 26 ноября в 20:25
Ответ дляМати тріля
Разве что те, кто еще ребенка хотят. Остальным все равно, или даже лучше
Ну и мысли у вас. Мне 51, два года климакс уже, но и мысли нет, что мужчинам в моей возрастной категории это важно
автор Мати тріля • 26 ноября в 20:26
Ответ дляЧарівне зіллячко
Вагітнюють буває у 45 років. Можливо це міфи, та жінки брешуть, але такі випадки є.
тіло старе вже чоловікам не треба. Шкіра не така пружня, що там говорити. Хоча я ще нічого, не така вже і стара на вигляд, але вік лякає. Добре, нічого не зробиш.
дамаБезСобачки• 26 ноября в 20:26
Ответ дляПи Пи Пилюля
Если вы не тролль ( а очень похоже), то вам стоит посетить психиатра. У меня в окружении сейчас больше пар, где женщины на несколько лет старше мужчин, чем наоборот, а у вас отношение к себе как хламу из мусорника
Так.
У мене сусідка вийшла заміж у 42, народила у 44.
Чоловік на 7 років молодший.
І це ще вона заміж не планувала і не хотіла, він вмовив.
Чарівне зіллячко• 26 ноября в 20:28
Ответ дляМати тріля
Так у него старее кожа, чем у вас.
Вы странно рассуждаете.
автор Мати тріля • 26 ноября в 20:29
Ответ дляЧарівне зіллячко
Так у него старее кожа, чем у вас.
Вы странно рассуждаете.
Я не заперечую, але жінка повинна виглядати більш привабливою, а не чоловік, інакше він її не схоче.
Файно Замало• 26 ноября в 20:30
Ответ дляМати тріля
Моя родственница забеременела в 45,непланово)и ?
автор Мати тріля • 26 ноября в 20:30
Ответ дляФайно Замало
Це дуже добре! Я тількі радію таким випадкам.
Чарівне зіллячко• 26 ноября в 20:31
Ответ дляМати тріля
А она его схоче?)) Мужикам без денег в любом возрасте сейчас не так легко кого-то найти)
автор Мати тріля • 26 ноября в 20:35
Ответ дляЧарівне зіллячко
Він не бідний, він має дохід. Але ж мільйонерів на усіх гарнюнь не вистачить, тож планку десь знизять панянки.
Стебель березы• 26 ноября в 21:13
выше нос!
не всё так печально.
люди имеют право искать то,что хочется и о ком мечтается.
у меня климакс случился в 55.
так что: любите себя и на всех плевать.
автор Мати тріля • 26 ноября в 21:18
Ответ дляСтебель березы
выше нос!
не всё так печально.
у меня климакс случился в 55.
так что: любите себя и на всех плевать.
Дякую вам дуже.
Я не шукаю вже навіть нікого. Чомусь так повірила, що когось зацікавила( дурненька. Я вже давно сама, та прийняла це.