Простоваля• Изменено 26 ноября 2025

У кожної людини є той, з ким у його житті був самий пристрасний і в той же час

самий ніжний, а також самий щирий секс. Той, з ким оголилося не лише тіло, а і душа. Як склалися ваші стосунки? Ви одружені чи розбіглися і лише в спогадах залишили все
автор Простоваля • 26 ноября 2025
Ответ дляАлиса Куклачёва
Кота зовёт. Токсик,токсик, идижрать
Кішку))
автор Простоваля • 26 ноября 2025
Ответ дляШикаю і викаю
Знаєте, що я вам хочу сказати. Не кожна жінка може відчути те, що ви описали. І не через те, що не зустріла свого чоловіка. А просто через свою статеву конституцію
Оце точно, деяким жінкам по своїй природі не властиво відчувати такі емоціі, проживати їх
автор Простоваля • 26 ноября 2025
Ответ дляДжинци на Флісі
Был такой человек,не муж.Муж был далеко.
Пол года были вместе,не любовь,а просто классный секс !Часто вспоминаю.
Самое страшное,что с мужем сейчас нет секса уже 1 год,он импотент,но и я не хочу его,живём как соседи,сына нужно растить,короче печаль..и уйти хочется да некуда,так и живём.
Жах… у нього емоційного бажання теж немає? Можна ж при бажанні задовільнити жінку різними способами… Він же має розуміти, що ви жінка, що вам треба.
автор Простоваля • 26 ноября 2025
Ответ дляБершкомангоЗар
Как долго вы встречаетесь?
Достатньо. Щоб або розбігтися, або відчути почуття і почати розвивати … Ось і у нас починалося з одного, а тепер обоє бачимо, що переростає в більше. І мені це так в кайф )
Джинци на Флісі• 26 ноября 2025
Ответ дляПростоваля
Там уже все алкоголь заменил,ему ничего не надо.
Я бы ушла,но некуда,мы переселенцы,все жилье и его и мое на оккупированной территории.
Стресс сильно поменял его,да и меня,короче не до секса,как то так.
автор Простоваля • 26 ноября 2025
Ответ дляДжинци на Флісі
Ну що ж, вам видніше…
долой_лама• 26 ноября 2025
Ответ дляКиця-бриця
Був секс нереальний, найкращий в житті. Такий коханець! Бог! Але людина мерзотна скотина. Якийсь час трималась заради такого сексу. Але припинила, бо абьюзер жахливий був. Секс той згадую постійно. Тепер то для мене рівень, по якому всіх міряю )
Знайшли партнера , щоб дотягнув до такої планки?
БершкомангоЗар• 26 ноября 2025
Ответ дляПростоваля
Время покажет, часто вся любовь разбивается о быт
автор Простоваля • 26 ноября 2025
Ответ дляБершкомангоЗар
У вас мабуть був негативний досвід в цьому плані?
БершкомангоЗар• 26 ноября 2025
Ответ дляПростоваля
Не угадали)
Просто много историй вокруг
автор Простоваля • 26 ноября 2025
Ответ дляБершкомангоЗар
Не угадали)
Просто много историй вокруг
Ааа) зрозуміла
Бабуся мороз• 26 ноября 2025
Спілкуємося час від часу , але кожен залишилися в своїй сім´ї
Киця-бриця• 26 ноября 2025
Ответ длядолой_лама
Нет. Такого именно любовника не встретила... пока еще ) Очень хочу встретить такой уровень не просто физической, но и духовной близости. Это был бы дар небес, никак не меньше )
Поторописька• 26 ноября 2025
Ответ дляМеняАЖтрусит
Не
Самый- самый секс у меня был с элементами бдсм
Три месяца
Отпускало два года

После него от нежного хочется зевать
Почему отпускало. Вы больше не практикуете или не нашли того,кто это любит и может? Мне самой от нежного тошнит. Оказывается много любят ваниль. Ну или ничего другого не умеют. Последний подходящий вариант меня бросил. Ну шо ж, теперь пусть развлекается со старыми тётками