Я б такое не носила, но продаю• 26 ноября в 22:25
Куда девать ненужные лекарства? Мусорка?
Я б такое не носила, но продаю
• 26 ноября в 22:28
Ответ дляГендиреХтор
В вайбере есть группа продажи
Где? Как называется
Блондинка в Законе• 26 ноября в 22:28
Дивлячись що. Багато людей зараз не можуть собі дозволити.
Або ще як варіант віддати в групах вашого міста для лікування тварин, якщо вони універсальні
Я б такое не носила, но продаю
• 26 ноября в 22:29
Ответ дляБлондинка в Законе
Вряд ли животных адами поят
ГендиреХтор• 26 ноября в 22:29
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Где? Как называется
Блин, было 2 группы, их заблокировали, буквально на неделе этой(((
Блондинка в Законе• 26 ноября в 22:35
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Вряд ли животных адами поят
Про ад не знаю, а от прегабалін тваринкам дівчата часто шукають, бо ветеринарні рецепти не катять, а сімейник не дає.
Я б такое не носила, но продаю
• 26 ноября в 22:54
Ответ дляДелиВерка
Вам бесплатно их выдали? По Доступним лікам?
Да
Смажена полуничка• 26 ноября в 22:58
Запостите в группах своего города, что отдаёте бесплатно и отправите Укрпочтой за счёт отправителя в любую точку.
Я б такое не носила, но продаю
• 26 ноября в 22:58
Ответ дляСмажена полуничка
Я вот думаю, может коробку взять и на почтовые ящики поставить?
Знаю бакси• 26 ноября в 23:54
А чату будинку немає? Ми завжди так віддаємо. В мене брат як помер, то я на наступний день після поховання роздала всі ліки (бо вони дороговартісні були, шкода викидати)
Я б такое не носила, но продаю
• 26 ноября в 23:53
Ответ дляЗнаю бакси
Неа.
Знаю бакси• 26 ноября в 23:56
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Неа.
А ще можна в аптеку спробувати - в нас біля дому в аптеці була коробка (не знаю чи зараз є, а ось як війна почалася - точно довго стояла) - і туди дозволяли залишати ліки, якщо не вскриті флакони і не прострочені
ЯспАкойнаЯ• 27 ноября в 08:40
Ответ дляЗнаю бакси
ви серйозно? Вони ж їх потім продають! Аптека мається на увазі ))