Хи хи, ну ну• 10 ноября 2025
Куми і день народження
А ваша дитина поздоровляє хрещених , якщо вони не святкують день народження ? Просто від себе , а не тому що запросили ? Є у нас куми , за 8 років хресний не привітав мого чоловіка ( зрозуміло бажання повинно йти від батьків ) , а з їхньої сторони постійно якісь очікування від мого чоловіка .
Хи хи, ну ну
• 10 ноября 2025
Моя донька завжди поздоровляє хрещених , якщо вони не святкують . Просто від себе . Зрозуміло ми вважаємо так за потрібно , а не тільки, щоб хрещена носила одні подарунки . Ніхто нам столів не накриває , посиділи трошки і розійшлись . Просто від себе . Просто увага .
Леплю из пластилина• 10 ноября 2025
Крестных выбрали родители из своих интересов. Если крёстный с крестником не близки, то с чего крестнику хотеть поздравлять крёстного?
Хи хи, ну ну
• 10 ноября 2025
Ответ дляЛеплю из пластилина
Дитині 8 років і тут все залежить від батьків, а не від дитини .
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 10 ноября 2025
Ответ дляХи хи, ну ну
А ребенка спросили, хочет он иметь такого крестного, как ваш муж?
Хи хи, ну ну
• 10 ноября 2025
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
🤦♀️🤦♀️🤦♀️
Воленс-неволенс• 10 ноября 2025
Моя похресниця виїхала в ´22 і забула про мене. Я її вітала ,а потім забила. Вони обрали мене знати, а були подругами.
Хи хи, ну ну
• 10 ноября 2025
Ответ дляВоленс-неволенс
Так вона вже доросла , тут не бачу нічого такого. Питання в тому що мій чоловік повинен кожне день народження поздоровляти, а вони за 8 років ні разу 🤷♀️ а пару разів так вийшло , що ми захворіли потім були обідки , що ми не прийшли . Хоча коли одужували , чоловік поздоровляв .
Воленс-неволенс• 10 ноября 2025
Ответ дляХи хи, ну ну
То такі люди.
Моєму хрещеному 67 ,але я його завжди вітаю і люблю.
Не розумію тих обідок
Кинг-Конгша• 10 ноября 2025
Ответ дляХи хи, ну ну
Помимо дня рождения, муж с крестником общается?
Леплю из пластилина• 10 ноября 2025
Ответ дляХи хи, ну ну
Вот пусть родители и поздравляют. Ожидать, чтоб 8-милетка поздравлял чужого дядю как-то глупо. Он может и не понимает, кто ваш муж ему вообще, особенно если он в жизни ребенка появляется только раз в год. Но если вам это так важно, что мешает обсудить это с родителями крестника? Так и сказать, что крёстному было бы приятно.
Хи хи, ну ну
• 10 ноября 2025
Ответ дляЛеплю из пластилина
І так зрозуміло , що дитина не при чому . Моя донька теж ще маленька і не розуміє , тому ми як батьки купуємо подарунок і їдемо разом з донькою поздоровляти хрещених її .
Хи хи, ну ну
• 10 ноября 2025
Ответ дляКинг-Конгша
Ожидания с чьей стороны, родителей или ребёнка?
Батьків
Не зацілована• 10 ноября 2025
Ответ дляХи хи, ну ну
А вы в курсе, что ваш муж НЕ обязан каждый день рождения поздравлять и дарить. Ваш муж ОБЯЗАН делать совершен другое. Но, если он этого не делал все прошедшие 8 лет, то можно уже и не начинать.
Отношения, завязанные на подарках на ДР, все равно никакого отношения к крещению не имеют. И их можно совершенно безо всякой жалости закончить в любой момент.
Леплю из пластилина• 10 ноября 2025
Ответ дляХи хи, ну ну
Как ваш муж участвует в жизни крестника кроме подарков на ДР раз в год? Родители крестника ему кто?
Кинг-Конгша• 10 ноября 2025
Ответ дляХи хи, ну ну
Батьків
Зачем вообще все эти формальности со стороны мужа перед кумовьями. Завязывайте. Думаю, что ребенок даже не понимает, что за незнакомый дяденька приходит один раз в год в гости.
Хи хи, ну ну
• 10 ноября 2025
Ответ дляЛеплю из пластилина
Наприклад в моєму житті хрещені теж не приймали участі , але на день народження мене поздоровляли і я їх . Просто взаємна увага . Як ви думаєте , у кожного свої проблеми , життя ….тому не розумію такого питання .
Кинг-Конгша• 10 ноября 2025
Ответ дляХи хи, ну ну
Для чего, формальность - не равно уважение.
Хи хи, ну ну
• 10 ноября 2025
Ответ дляКинг-Конгша
Все дитина розуміє і знає .
І мені наприклад в дитинстві було приємно , що до мене приходили хрещені на день народження . Я теж йшла із задоволенням до них і вітала . Ну якось так .
Байрактарна• 10 ноября 2025
Ответ дляХи хи, ну ну
Все дитина розуміє і знає .
я не люблю гостей, хрещеники для мене не настількі близькі, щоб від них щось чекати. Вони просто діти. Обмін подарунками то таке. Ви для себе вибрали вітати, то не чекайте подарунків у відповідь
Леплю из пластилина• 10 ноября 2025
Ответ дляХи хи, ну ну
Т.е. никак не участвует. А вы говорите взаимное внимание. Вы не ответили, кем мужу приходятся кумовья, это друзья или случайные люди? Они поздравляют его с днем рождения?
Десь так, але...• 10 ноября 2025
когда ж этот бред с кумовством закончится
...сначала непонятно зачем это делают, а потом ждут друг от друга поздравления, подарки и т.д...скоро рождество. надо запасаться попкорном, будет очередное шоу
Лупаю цю скелю• 10 ноября 2025
Ответ дляВоленс-неволенс
Колись знайомі чоловіка без мила в сраку лізли, щоб покумуватися. Неможливо відбитися було.
Перед ковідом виїхали до Чехії. І з 24.02.22 вони не те шо не запропонували допомоги, вони за чотири роки не сподобились смс написати, чи ми живі. А ви кажете, з др не вітають)))
Статус Ква• 10 ноября 2025
Да, со всеми праздниками поздравляем все друг друга и детей, и дети всех поздравляют. Но моя кума моя родная сестра, она крестила мою дочь, я её сына.