Неместная Я• 27 ноября 2025
Не спите?
Ласкове телятко• 27 ноября 2025
Ответ дляУхахайкина
Вам же написали 7 це 4-.
Ви не можете в елементорному розібратись і піздюліни виписуєте?
Я своїх за оцінки не сварю. Кажу, щоб старались не менше 7. А там як буде вже
Молодець. А в мене була відмінниця два роки, а зараз ось так. Тому ще не розібралась, не було потреби
Неместная Я
• 27 ноября 2025
Ответ дляЛаскове телятко
Мій би сказав, що то кріпатура і треба частіше сосати, то не буде боліти )))
у моего 25 см) если чаще то рот отвалится)
Ні грама• 27 ноября 2025
Ответ дляЛаскове телятко
Можливо ви праві, треба до тих вчителів підійти, бо дитина каже, що я вчу на максимум, то чого ж 8 тоді, щось не розуміє. От була діагностична, каже очікую, що 10 буде, не нижче, а оцінка знову 8. Тобто я так бачу, що вона навіть не розуміє де косячить, а після діагностичної не розбирають помилки.
так схоже на відомий ліцей( Барахтайся, як хочеш, вчитель вище 8 не ставить - Лідер, 145 і тп. Тому з них діти і йдуть в 10-11 кл на дистанц - щоб мати час на життя і нормальні оцінки