Добротная• 27 ноября в 01:30
Почему проблемы с отцом влияют на отношения с мужчиной
И происходят точно такие же проблемы как и с ним.
Домовенок Кузя• 27 ноября в 01:33
И близко нет. Я не псих, чтобы выбирать мужчин, как мой отец, и повторять те же проблемы
Ленивица-красавица• 27 ноября в 01:34
Мой муж больше по психотипу на мою мать похож. Я это поняла через много лет.
Все буде• 27 ноября в 01:52
Если с отцом были проблемы то это подобие травмы для девочки, девушки. Выбирая похожих по психотипу мужчин - психика взрослой девушки хочет повторения этого сценария чтобы пережить его снова и выйти «победителем», то есть усвоить положительный опыт. Но этого не происходит чаще всего увы.
Непозбувна Бентега• 27 ноября в 01:58
Ответ дляЛенивица-красавица
І в мене так. Все життя боялась зустріти такого, як батько, а обрала такого, як мама. І також зрозуміла це через багаааато років.
Вимагаю спілкування• 27 ноября в 02:02
Мій чоловік зовсім не схожий на батька, навпаки обирала надійного, спокійного і ’простого’. Але на мене відносини з батьком вплинули, я дуже обережна, самодостатня, холодна у відносинах. Мабуть чоловік був єдиним моїм білетом вийти заміж (ми однокласники) і за іншого я просто не наважилася. Довіра др чоловіків то не моє завдяки батьку..
Непереможна• 27 ноября в 02:09
А як зрозуміти, що саме на батька схожий обранець? А якщо умовно дитина не жила з батьком, не знає, який він, так, колись бачились час від часу. А чоловічий вплив - це дідусь, який виховав. Тоді дитина обирає чоловіка схожого на дідуся? Чи все одно на батька?
Щепотка_совести• 27 ноября в 03:36
Ответ дляНепереможна
От в мене точно така ситуація)
Батька бачила раз чи два, за все свідоме життя і то на пів хвилини. Просто чужий дядько для мене.
Вітчим був ,але ніколи не хотіла схожого чоловіка на нього…Багато сварок дома було із-за нього,руки з одного місця були, нічого не вмів робити по дому, мама тягнула його все життя, як ще одна дитина був. Царство йому небесне!
А от дідусь був класний! Добрий, завжди радий був зі мною поспілкуватись,багато часу приділяв мені в дитинстві. І як людина-був чудовий ! І працьовитий ,все знав як полагодити і їсти приготувати міг і з дітьми сходити пограти і тд.
І от як нормальна людина буде обирати варіант ,схожий на батька ,якщо він був поганим ? Пив, бив ,не працював до прикладу. Адекватна дівчина буде бігти від цього, гублячи тапки)) І обирати варіант -тільки не як мій батько 🫣
Цветов Мне срочно• 27 ноября в 10:01
У меня отец нормальный, но всегда очень холодный, эмоции не проявлял никогда. Но его так воспитали.
Муж совершенно не такой.