Личко Невеличке• 27 ноября в 10:13

Порадьте, будь ласка, дитяче безпечне молочко зі спф 50+

Потрібно для дитини 10 років і дорослого з чутливою шкірою, є склеродермія. З не шкідливими, мабуть мінеральними фільтрами.
Пишу_граммотно!• 27 ноября в 10:14
Я покупала в Германии Ökotest (данные платного теста на безопасность продуктов) самый безопасный на 1м месте у них был Avene
автор Личко Невеличке • 27 ноября в 10:15
Ответ дляПишу_граммотно!
Дякую.
Тарабарщина• 27 ноября в 10:27
Безпечніше буде не перебувати на активному сонці.
МариЧе• 27 ноября в 10:32
На фізичних фільтрах think, thinkbaby на іherb
автор Личко Невеличке • 27 ноября в 10:42
Ответ дляМариЧе
Дякую!
Сяду на шию, дорого!• 27 ноября в 12:18
Присоединяюсь к Авен, я работала с этой косметикой и детский СПФ у них лучший.