КаРаКаТиЦа• 27 ноября в 16:06
Порадьте будь ласка що мені робити?
Син, 8 клас, прийшов в сльозах зі школи. Сказав що його побили 3 дітей (однокласники) але навколо було багато дітей які знімали на відео. Били по черзі і говорили всім знімати. Плювали,цькували. Що мені зараз робити?
Дзвонити батькам, не знаю яка буде реакція, я їх не знаю.
Чи йти в поліцію, чи завтра в школу?
В нас таке вперше, я в шоці зараз.
Чи йти в поліцію, чи завтра в школу?
В нас таке вперше, я в шоці зараз.
Файна дівка• 27 ноября в 16:13
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Дівчина з 7 класу наговорила що він до неї ліз ще влітку. Вони дружили. Але він клянеться що не чіпав її. Сього при всіх заставили просити вибачення про те що він не робив.
Так би він правду і сказав .
Автор, не допускаєте можливості, що щось таке було ?
Бо в моєї дитини в класі на думку батьків, сини - ангелики.
А по факту знущаються із тварин і викладають відео з цим в шкільний чат.
Про лапання, притискання дівчат в кутку - само собою.
Просто звязда• 27 ноября в 16:13
Ответ дляMilkis
Мало лі хто і що говорить. Вони не мали права його бити і влаштовувати булінг. Це кримінальна відповідальність.
Смешно
Просто звязда• 27 ноября в 16:13
Ответ дляКоржик
А я бы директору как раз ничего и не говорила. Потому что директор сделает всё, для того чтобы скрыть это и не попасть в центр скандала
Удалено администрацией...
КаРаКаТиЦа
• 27 ноября в 16:14
Дівчата прямо зараз їхати в поліцію? Чи краще дзвонити класному? Але вона зараз в лікарні лежить.
Капуста Маша• 27 ноября в 16:14
Ответ дляБодіпозітівна
Ничерта им не будет) а обидчикам наука, да на всю жизнь
Ну от самі так і вчиняйте, якщо нема розуму. Я пройшла через те, що автор, тому знаю як потім все відбувається.
КаРаКаТиЦа
• 27 ноября в 16:14
Ответ дляКоржик
Я про це також думаю
Гарнюнька• 27 ноября в 16:15
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Побоїв немає, говорить били руками в груди, живіт.
Плохо подготовились.
Чарівна патика• 27 ноября в 16:15
Ответ дляФайна дівка
Так би він правду і сказав .
Навіть якби щось там було. Це справа дівчини і хлопця , якщо не можуть вирішити то батьків.
Яке відношення зграї, однолітків має до якоїсь дівчини
Бодіпозітівна• 27 ноября в 16:15
Ответ дляКапуста Маша
Поступала) помогло на 100%) и это еще лайт, если в сизо или тюрьму загремят, там так лупят, что почки отлетают)
Шалена невинність• 27 ноября в 16:15
В полицию, если били побои все равно снять нужно, что да найдут
Капуста Маша• 27 ноября в 16:17
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Я дзвонила в поліцію, вони самі приїхали до нас додому, склали протокол. На наступний день були в школі.
Та, що гепає себе по обличчю - сильніше та з розмаху.
ОйЙой• 27 ноября в 16:16
Зараз ідете в лікарню знімати побої
Вони там спитають хто бив і обов’язково на місці викликають поліцію! Це йде по протоколу
Якщо наприклад вони побої зафіксували, викликайте негайно не відходячи від каси (це якщо вони цього не зроблять)
Тоді поліція питає вже конкретно хто бив
Ну а далі вже будуть викликати і т.д
Вам треба звичайно відразу власного адвоката
Ну а далі вже будуть викликати і т.д
Просто звязда• 27 ноября в 16:16
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Удалено администрацией...
КаРаКаТиЦа
• 27 ноября в 16:16
Думала дзвонити батькам, але завтра в школу ніхто не прийде на зустріч, я впевнена.
Чарівна патика• 27 ноября в 16:17
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Було б шикарно отримати відео ситуації.
ОйЙой• 27 ноября в 16:17
Ответ дляПросто звязда
Удалено администрацией...
Ну навіть якщо він якось їх чіпав то напевно ж не в груди кулаками бив-правда ж?
Бо мама хлопця була б іще влітку проблеми
ОйЙой• 27 ноября в 16:18
Ответ дляКаРаКаТиЦа
А що класна зробить?
Просто звязда• 27 ноября в 16:18
Ответ дляОйЙой
Удалено администрацией...
Туфли в чешуе• 27 ноября в 16:19
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Умоляє перевести в іншу школу. Що вони попередили, якщо комусь розповість, буде гірше йому.
Якщо не втрутитись, гірше буде точно. Процес запущено
Физрукая• 27 ноября в 16:20
Ответ дляКаРаКаТиЦа
В полицию! И как можно быстрее. А еще візіваете скорую и фиксируете побои.
ОйЙой• 27 ноября в 16:20
Ответ дляПросто звязда
Удалено администрацией...
Ну да… а ви б не підняли? Хай ваших чіпають, не жалко?
Як ухурделю• 27 ноября в 16:21
Ответ дляБрюлик в стразах
Вот кто таких гниd выращивает? Откуда берутся такие дети. Отовсюду постоянно такие новости, страшно жить
Комент перед Вашим прочитайте. От такі батьки таких дітей і виховують
Гарнюнька• 27 ноября в 16:21
Ответ дляКаРаКаТиЦа
У вас є телефони батьків, усіх дітлахів з цієї історії?
Физрукая• 27 ноября в 16:21
Ответ дляКаРаКаТиЦа
На яку зустіч? Ви з дуба впали? В поліцію негайно!
Просто звязда• 27 ноября в 16:22
Ответ дляФизрукая
Удалено администрацией...
Почитала Вас и стало Вашего сына жалко. Вы ни рыба, ни мясо, га, шо, куда бежать, первый раз.
Первый раз когда Ваш ребенок страдал был очень давно, в одну минуту коллектив не превращается в отбросы, просто Вам было проще не замечать, потому что тогда нужно что-то делать, напрягаться.
Як ухурделю• 27 ноября в 16:23
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Директору, завучу
Ловлю капці• 27 ноября в 16:23
Просто дзвоните в поліцію. Чим швидше, тим краще. Далі вони скажуть, що робити.
Обов´язково покажіть дитині, що його можуть захистити, а не бездіяти. З батьками комунікувати не обов´язково. Вчительку можете попережити.