КаРаКаТиЦа• 27 ноября в 16:06

Порадьте будь ласка що мені робити?

Син, 8 клас, прийшов в сльозах зі школи. Сказав що його побили 3 дітей (однокласники) але навколо було багато дітей які знімали на відео. Били по черзі і говорили всім знімати. Плювали,цькували. Що мені зараз робити?
Дзвонити батькам, не знаю яка буде реакція, я їх не знаю.
Чи йти в поліцію, чи завтра в школу?
В нас таке вперше, я в шоці зараз.
лаМпочка• 27 ноября в 19:31
По перше відео найдіть і збережіть.Пишеться заява в поліцію і в школу, є відео докази, будуть викликайте батьків, ювенальну поліцію, найміть адвоката. Покажіть дитині що ви її захистити можете. Я писала заяву бо дитині знімали штани і прям жертву собі найшли, він від 5-х неможе відбитися.
Сіточка• 27 ноября в 20:26
В полицию и ехать срочно к тому кто снимал, это будет доказательством. К тому кто снимал первым делом, пока не удалили видео
Крижана бурулька• 27 ноября в 20:29
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Ви забирали заяву?
Нет. Просто нас раз вызвали и все больше никто не звонил. Но мы от учителя знаем что вроде они на учёте.
Нафаня Маня• 27 ноября в 22:34
Ответ дляКаРаКаТиЦа
В черзі ще 4 дітей, яких сьогодні побили.. Я просто в шоці.
Автор, не зупиняйтеся тільки на півкроці.
Переходьте в іншу школу. Ми вас підтримуємо. Пишіть, як буде час.
автор КаРаКаТиЦа • 28 ноября в 00:34
Викликали нас до відділення о 20´00. Поїхали, син розповів як все було,написали заяву. Писали тільки на тих хто бив. Потім в нас запитали щоб ми хотіли їм в покарання. Син відразу сказав щоб перед ним вибачилися, бо його вони змусили вибачатися за те що він не робив.
Я сказала щоб поставили на облік, на що мені сказали що ймовірніше буде з ними бесіда разом із їхніми батьками, але якщо вони повторять, або намагатимуться повторити, тільки тоді їх поставлять на облік. А коли я запитала: тобто нам чекати на повтор? То вони пообіцяли що після їх бесіди цього не повториться..дивно якось.
Сказали що влетить поліцейській яка працює в нашій школі, директору і вчителям. Що можуть і мене викликати. Бути готовою.
Завтра нічого ніхто робити не буде, завтра наша заява тільки піде на огляд, потім вихідні, в в понеділок передадуть справу виконавчому, і аж після нього щось буде вирішуватися. За відео нічого не питали, хоча я сказала що знімали.
Тепер мені лише чекати дзвінка.
Син в школу ходити відмовляється. Навіть на сусідніх вулицях не хоче, бо ця хлопці ходять по всьому району і він боїться що вони його перестрінуть.
Думаю, можливо завтра піти мені в школу, і викликати тих дітей з уроку і сказати нехай мені нададуть те відео. Але син говорить що ніхто не дасть, буде купа відмазок і взагалі вони нікого не бояться, і можуть послати та й все.
А ще боїться що це буде позор, бо завтра всі будуть говорити що він сцикун.
Боже, в мене скоро голова лусне. Хочу і допомогти і не знаю як.
І до школи треба ж ходити, в він не хоче і все.
автор КаРаКаТиЦа • 28 ноября в 00:36
Хоче в школу до дідуся в село, бо там 7 дітей в класі, і він їх всіх знає і в них такого немає як в місті. Село 25 км від нас. Але ж не хочеться в село його.
Божа кульбабка• 28 ноября в 09:38
Не показуйте свої переживання сину. Йому зараз потрібна підтримка і віра в те, що ви все робите вірно. Ваші слова не мають розходитись з вашою поведінкою. Якщо ви кажете, що все буде добре, але трясетесь, ходите з заплаканими очима і п´єте корвалол - то сина це мало заспокоїть.
Опанувати себе. Сісти навпроти сина і сказати, що захищати себе не соромно. Людина має повне право себе захищати, особливо, коли образили безпідставно і били троє на одного. Може один удар вбити, або скалічити, навіть якщо він не дуже сильний.
Сказати, щоб не боявся. Якщо вони знову до нього полізуть, то наслідки для них будуть гірші, ніж просто попередження і розмова.
Поговорити з класним керівником, залучити шкільного психолога.
Син нехай кілька днів побуде дома, нічого страшного не станеться.
Приймайте рішення на холодну голову, а не на гарячу.
автор КаРаКаТиЦа • 28 ноября в 09:52
Ответ дляБожа кульбабка
Дякую Вам за підтримку.
Чоловік проти переходу в іншу школу, говорить що в його школі також билися кожного дня, і всі ходили в школу і ніхто навіть батькам не говорив. Сьогодні б´ються, завтра дружбани. Що після поліції вони побояться повторювати. І через тиждень забудуть всі про все. Що такий в них вік.
Але ж я розумію що це інший час ніж тоді.
автор КаРаКаТиЦа • вчера в 08:58
Дівчата порадьте як би ви вчинили. Одного з хлопців можуть забрати в інтернат, так як він без мами, з одним татом. Соц.служби розглядають щоб його вилучити у тата, бо тато не завжди вдома буває, ще якісь там нюанси є(я їх не знаю)
автор КаРаКаТиЦа • вчера в 09:01
Але ж я не можу одного жаліти, іншого карати. Вже ці хлопці розповідають що мій їх постійно морально ображав. Мій стверджує що не ображав .
Я б хотіла йти до кінця звичайно, але це вилучення з сім´ї мене підкашує.
автор КаРаКаТиЦа • вчера в 09:16
Син хоче щоб їх покарали, а не просто вибачення. Говорить: мені тоді було дуже боляче, я просив не бити, а вони били всеодно.