Губи до вух• 27 ноября 2025
Що скажете про це? Проти ексочільника Google висунули шокуючі звинувачення
Зйомки крадькома у душі та сексуальне насилля: проти ексочільника Google висунули шокуючі звинувачення
Колишня кохарка ексгендиректора Google Еріка Шмідта, 31-річна підприємиця Мішель Ріттер звернулася до суду, заявивши, що впродовж цих стосунків була жертвою насильства, зокрема сексуального.
Коханка була жертвою сексуального насилля, але продовжувала добровільно бути устосункахю Залишила стосунки лише після появи нової коханки. Звучить так собі.
Я завжди раніше ула за жінок у ситуаціях насилля. Але інколи це переходить уже всі межі.
Чи це так подана стаття? Що ви думаєте?
Парова машина• 27 ноября 2025
Жертва сексуального насилия и добровольно в отношениях. Ага.
Получит она от него аж целое ничего
Білка в колесі• 27 ноября 2025
Ну она же страдала, должна же настрадать хоть пару миллиардов долларов.
Весела бджілка• 27 ноября 2025
Это сейчас модное течение, 99% обвиняют бывших в абьюзах и насилии, лепят его везде)
Недавно интервью смотрела Мозговой, так она спустя 20 лет «вспомнила» что была жертвой абьюза при браке с Пономоревым.
Вельми шановна• 27 ноября 2025
Хороша ложка к обеду. Почему раньше не подала заявление? Продолжала с ним жить. И как теперь вообще это доказать ? А карьера подпорчена.
Ладно бы там собирала компромат, не было куда уйти, боялась его. А так...