Шалена невинність• 27 ноября в 22:43

Чи є нормальним менструальні болі на початку вагітності?

Прогестеронова підтримка присутня, але викидень в анамнезі і просто страшно дуже
Эта_Шикарна)• 27 ноября в 22:47
Вариант нормы. У меня в самом начале тянуло низ живота
Творог для розжига• 27 ноября в 22:47
У мене з перших тижнів ці болі були пов´язані з загрозою. Лежала в стаціонарі
Повітруля• 27 ноября в 22:48
У всех почти так, автор
Просто красавица• 27 ноября в 22:59
В мене були пов´язані з загрозою. І кровило
Тишком_нишком• 27 ноября в 23:14
У меня такие боли были от задержки до родов обе беременности. Врач сказал, вариант нормы. Мониторили, конечно. Все благополучно в итоге. Пусть у вас все будет хорошо)
Малинка• 27 ноября в 23:17
В мене загрози не було, але при обох вагітностях живіт болів наче ось-ось прийдуть ті критичні дні