Скажите кто из Вас жертвовал укр.армии 5грн.? Ведь не много...но с каждого существенно выйдет. Я сегодня вроде по 5 му увидела рекламу....но номер не помню..это не реклама, кто скажет номер?
Ответ для_Юта_
ой, надоело по кругу воду в ступе толочь. За побитых (неизвестно кем, по чьему приказу и к чьей выгоде) детей, конечно, надо было положить сотню трупов и развалить страну. Миссия выполнена. Спасибо не скажу.
Набор слов.
Еще раз повторюсь - ноют только те, кому кормилось неплохо.
Ответ дляvesna
Ви гребете усіх одним гребенем. Через Майдан пройшли сотні тисяч людей. І коли Ви пишете, що там стояли проплачені люди, що там все за гроші, бо Вам хтось сказав, що привіз з Майдану гроші, то цим Ви ображаєте сотні тисяч людей які які були на Майдані за ідею.
Я цілком нормально ставлюся до того, що заплатили жінкам які 3 місяці варили їсти. Бо вони теж люди і не у всіх була можливість залишатися на Майдані місяцями. Мабуть були і інші оплачувані роботи. Але писати, що всі проплачені то зневага до людей.
А допомагали Майдану люди з різним достатком. А хто міг той допомагав фізично. Це ж яким треба бути зашореним щоб не бачити як старі люди везли туди їжу, як бізнесмени везли одяг, медичне устаткування і мед.препарати, як лікарі чергували ночами і рятували людей!
Для мене це доказ того, що Майдан був народним і саме завдяки народу скинули бандитську владу. І жоден політик не зміг би зробити те, що зробили прості люди. І жодні гроші не змогли би заставити йти під кулі та кийки беркуту вчителів, медиків, економістів, журналістів, фермерів та артистів.
Є люди, які готові йти на жертву заради загального добра, а є ті, які не готові вийти на вулицю і висловити свою думку навіть заради себе самого але готові сидіти перед компом і обливати брудом усіх кого не може зрозуміти.
Полностью Вас поддерживаю!!! Верю в перемены к лучшему в нашей стране и добрых, порядочных людей!!!
Ответ дляvesna
До чого ця іронія? Ви першою написали Vicusyan свою точку зору з упором на те, що вона не розуміє того, що відбувається. Я лише перефразувала, те що написали Ви.
Я живу в Києві і не знаю жодної людини, яка би підтримувала Вашу точку зору. Де би не заходила розмова про теперішню ситуацію, чи то серед мам діток на підготовці до школи, чи в садочку, чи в клініці, чи в черзі в супермаркеті, чи в ліфті з сусідами, всі говорять про одне і те, саме. І я бачу наскільки сильно проявився в людей патріотимз. І коли я вчора почула від свекрухи моєї сусідки, що вона вважає себе бандерівкою, я була вражена, бо вона з Луганська.
Так, що Майдан зробив те, що що не зміг би зробити жоден політик - пробудив у людях почуття власної гідності і патріотизм.
Не дай Боже, щоб нашій армії довелося воювати. Але підтримати військових у наш важкий час - це не дурість, а прояв свідомості.
и с вами я воду в ступе толочь не буду. Я наблюдаю прямо противоположную картину, а уж после того, как начали разрушать Киев, вообще...
заметила интересную особенность: у мамы есть подружка-майданница, которая абсолютно уверенно уже про двоих людей сказала, что они поддерживают яростно майдан. В разговоре с этими людьми выясняется, что все совсем наоборот, и они против майдана. Забавно
vasilchenckoswetlana• 20 марта 2014
Ответ для_Юта_
Приходила, говорила. Толку? Все ж были уверены, что только они знают, как надо.
А получили полный мрак и ужас. Я уже вообще не вижу будущего у страны((
почему-то посчитали всей Украиной только тех,кто собрался на Майдане,а остальные НЕ люди,вот как-то так........
natka-natashka• 20 марта 2014
Ответ дляvesna
Цитата:
Ви гребете усіх одним гребенем. Через Майдан пройшли сотні тисяч людей. І коли Ви пишете, що там стояли проплачені люди, що там все за гроші, бо Вам хтось сказав, що привіз з Майдану гроші, то цим Ви ображаєте сотні тисяч людей які які були на Майдані за ідею. Я цілком нормально ставлюся до того, що заплатили жінкам які 3 місяці варили їсти. Бо вони теж люди і не у всіх була можливість залишатися на Майдані місяцями. Мабуть були і інші оплачувані роботи. Але писати, що всі проплачені то зневага до людей. А допомагали Майдану люди з різним достатком. А хто міг той допомагав фізично. Це ж яким треба бути зашореним щоб не бачити як старі люди везли туди їжу, як бізнесмени везли одяг, медичне устаткування і мед.препарати, як лікарі чергували ночами і рятували людей! Для мене це доказ того, що Майдан був народним і саме завдяки народу скинули бандитську владу. І жоден політик не зміг би зробити те, що зробили прості люди. І жодні гроші не змогли би заставити йти під кулі та кийки беркуту вчителів, медиків, економістів, журналістів, фермерів та артистів. Є люди, які готові йти на жертву заради загального добра, а є ті, які не готові вийти на вулицю і висловити свою думку навіть заради себе самого але готові сидіти перед компом і обливати брудом усіх кого не може зрозуміти.[/cit
] Одну бандитську владу скинули,другу бандитську владу привели![]()
vasilchenckoswetlana• 20 марта 2014
Ответ для_Юта_
ты уже скинулась на бтр?
пишите номер,сейчас перекину,мож ещё куда/кому надо??????????
vasilchenckoswetlana• 20 марта 2014
Ответ для_Юта_
да-да, рассудок же только у вас, думать только вы умеете. Все остальные, несогласные, глупые и безмозглые людишки))
Снизойдите к нам, о светоч истины! Глаголь правду!
Как мне тут одна писала, что она мне ’глаза хочет приоткрыть’
не,только спички повставлять можно,по другому никак
Ответ дляVicusyan
От меня лично ничего подобного в сторону оппонентов написано не было, но вот бандеровцы, фашисты, майдауны я слышу до сих пор. Если я задаю вопрос был ли человек на майдане, но интересуюсь я только с одной целью - так как ничего подобного я там не видела, и хочу узнать видел ли лично человек то - о чем пишет.
Вот, обратите, пожалуйста, внимание, как себя ведет ваша единомышленница. И это еще в мягкой форме. Как вы хотите страну объединять, пока такое отношение к любому несогласному?
Ответ для_Юта_
Заметьте, я задала всего лишь два вопроса, а теперь перечитайте, что ответили вы. Я же ни словом не обмолвилась. Вы такого плохого о себе мнения? И об окружающих вас ’людишках’? Вы окружающих ни во что не ставите?
ПровокацІя• 20 марта 2014
Ответ для_Юта_
ты уже скинулась на бтр?
АбЫжаИшь,Я в нем сижу и строчу с планшета,только потолки низкие-ноги затекли)))
Наше псевдоправительство уже отщипнуло у меня без моего ведома почти 200 рубасов на бедность до первой зарплаты
.Так что за нашу великую и непобедимую армию я спокойна
Ответ дляПровокацІя
Тогда и я спокойна.
Вссссе сссспокойны.
И всем спокойной ночи!
Вссссе сссспокойны.
И всем спокойной ночи!
Ответ дляПровокацІя
Вот мне интересно - вам за такие комменты платят али вы бесплатно трудитесь?
Ответ для_Юта_
Приходьте до мене в гості. Можу взяти Вас з собою туди де буваю сама і зможете на власні вуха почути людей з якими Ви не зустрічаєтеся в своєму повсякденному житті. А то живемо поруч, а таке враження, що в різних світах. Постоїте зі мною в черзі в касі Ощадбанку, з’їздимо на заправку, в садочок, в школу мистецтв, ще кудись. А потім я проведу день з Вами. Дуже мені хочеться побачити усіх тих людей про яких Ви пишете. Ну не зустрічаю я таких. Навколо мене лише мої однодумці. А опоненти тільки в інтернеті. Так вживу хочеться побачити.
vasilchenckoswetlana• 20 марта 2014
Ответ дляaloudes
Сначала я подумала, что это прикол, но через 2 минуты поняла, что нет...это страшно.
Я пожертвовала, так как не хочу попасть сюда:
сейчас Вас съедят,бегите,тут правду смотреть и слушать не любят,могут обозвать или послать................в Россию
natka-natashka• 20 марта 2014
Ответ дляaloudes
Да да по громадському смотрела,Гимн,Молитва,Слава!!!Гимн,Молитва,Слава!Гимн,Молитва,Слава!И все это монотонно аж страшно было это слушать....бррррр так людей вводили в транс....
ПровокацІя• 20 марта 2014
Ответ дляThaleia
Кто спрашивает?Может еще выписку из банка показать? От любопытства кошка сдохла.Краще кохайтесь,бо ми цього варті.Ш не судіть по сОбі
Ответ дляПровокацІя
Ну Киселеву за его тонны бреда неплохо платят. Требуйте и вы хоть часть)) А то как бесплатные гастролеры с одной и той же программой.
Ответ дляvesna
А что вы мне интересного можете предложить?)) по улицам я хожу, в приват, на площадку опять же, в поликлинику, общественный транспорт наведываюсь... вроде нормальная выборка. Ну плюс профессиональный круг общения.