Ясамаякрасивая)• Изменено 27 ноября в 23:29

Вагітна на 7 місяці і досі найкраща подруга не знає

Мені 41 рік. І до цього були невдалі вагітності про деякі з них навіть нікому не говорила. І так було набагато легше. Ніж говорити що не вийшло. Багатьом говорила що не хочу вже 2ої дитини. Напевно також себе потихеньку підводила. І тут раптово але вийшло. Зрозуміло першу половину я думала що знову щось піде не так тому не говорила. А тепер місяць залишився і близька подруга не знає. Ви б образились якщо такою новиною з вами так пізно поділилися? Чи як сформулювати щоб не ображало.
Доль Чекомбана• 27 ноября в 23:29
Пофиг
Ms. Любмая жена• 27 ноября в 23:30
Так и скажите боялась говорить так как были неудачные беременности.
сладкий_ноябрь• 27 ноября в 23:30
Дитячий садок. Вам точно 41?
КвартираЧья• 27 ноября в 23:31
Почему должно обидеть, что подруга не сказала про беременность? Это дело вашей семьи и все.
сладкий_ноябрь• 27 ноября в 23:31
Ответ дляMs. Любмая жена
А автор 7 міс на вулицю не виходить, щоб ніхто не знав, чи це стосується лише подруги?
Треба ось так• 27 ноября в 23:31
Ні, я б не образилась, я адекватна
Ms. Любмая жена• 27 ноября в 23:32
Я тоже долго не говорила всем на 5 месяце сказала , сильно болела и еле выздоровела и тоже лет было ( 35 )
автор Ясамаякрасивая) • 27 ноября в 23:32
Ответ длясладкий_ноябрь
Зараз оверсайз і подруга в іншій країні
Вчителька з мікрорайону• 27 ноября в 23:34
Боже,яка ви нерозумна. 41 рік а розуму досі нема. Ніхто і нічого в мене не знав. На роботі поставила перед фактом за тиждень до відпустки. Ніхто не бачив.казали що я роз´їлася.
Менше язиком теліпайте .то буде вам добре. Подруга заміжня?дітей має?
Як у вас таке було -тримайте все в тайні до останнього. Це нікого не цікавить. Цк ваше.
из_под_тишка• 27 ноября в 23:33
Бред какой-то , вы точно подруги ?
автор Ясамаякрасивая) • 27 ноября в 23:33
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Вона чайлд фрі..дійсно. бо знаю що її чоловік наче і не проти але вона не хоче
Мerida• 27 ноября в 23:34
на что обижаться?
Я родила уже. Никому специально не говорила.( знали те, кто со мной лично виделся) Какой повод для обид? Это личное дело вашей семьи.
автор Ясамаякрасивая) • 27 ноября в 23:34
Ответ дляиз_под_тишка
Бред какой-то , вы точно подруги ?
А чому не подруги?
сладкий_ноябрь• 27 ноября в 23:34
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Зараз оверсайз і подруга в іншій країні
Тобто сусіди ваші знають і норм, а близька подруга знати не повинна, бо що?
Ворожу на каві• 27 ноября в 23:34
Нормальна подруга не образиться
Мerida• 27 ноября в 23:34
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Так она обидется, что вы не чайлд фри?
Ms. Любмая жена• 27 ноября в 23:35
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Видно вы и до этого были нехуденькая, у меня все было видно гораздо раньше.
Ну и за неделю уведомить работодателя тоже как то непорядочно с вашей стороны.
автор Ясамаякрасивая) • 27 ноября в 23:36
Ответ дляВчителька з мікрорайону
А чому Вам важливо написати чи нерозумна я? Щоб образити. Я просио зарттала зі сторони образливо це чи ні.. але с тактовністю у вас також негаразд
Вчителька з мікрорайону• 27 ноября в 23:36
Ответ дляЯсамаякрасивая)
То навіщо їй ваші діти? Я б точно не казала. Вона за вас не порадіє, бо дітей не любить. Тримайте в тайні. Скажете перед пологами самими, або коли народите. Воно їйточно не треба. В куми ви ж її не позвете? Таких не звуть
Ответ длясладкий_ноябрь
Сусіди також не знають
Вчителька з мікрорайону• 27 ноября в 23:37
Ответ дляMs. Любмая жена
Нормальга я була. Ясилтно роздалася в тазу. Зі 106 см до 124. Поттім стало на місце. Живота не було.
Irina01010101• 27 ноября в 23:37
У мене було три невдалих вагітності. Знав тільки чоловік і подруга одна. Коли завагітнила в 4 раз, взагалі, крім чоловіка, ніхто не знав. Мамі сказала тільки після четвертого місяця. Всі інші дізналися, тільки коли донька вже народилась.
І так, мені легко було просто це все приховувати, бо жили в іншому місті, і з подругами спілкування було тільки по телефону.🤗
автор Ясамаякрасивая) • 27 ноября в 23:37
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Вона хрещена моєї першої дитини. )) ми дружимо зі школи..)))
Ms. Любмая жена• 27 ноября в 23:38
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Ой как вы не хотели ?
Тоже знаю одну такую куму, кумы когда встречались 1-2 раза в год всегда ой нет мы детей не хотим , а потом я узнаю что у нее выкидыш на очень позднем сроке ..донехотелись...откровенно обманывать как по мне тоже плохо, главное зачем ..
автор Ясамаякрасивая) • 27 ноября в 23:38
Ответ дляIrina01010101
А як потім подруги відреагували?
Вчителька з мікрорайону• 27 ноября в 23:42
Ответ дляMs. Любмая жена
Порядочно))) это госслужба. Там было кому заменить. Еще 2 таких как я. Если б я думала о работодателях так, я б сидела без работы на бобах. Себя надо прежде все понимать и любить. А потом работодателя. Большинству работодателей на вас насрать.
автор Ясамаякрасивая) • 27 ноября в 23:39
Ответ дляMs. Любмая жена
Ой как вы не хотели ?
Бо про це боляче говорити. Ось і все. Я по собі знаю.
котопёс• 27 ноября в 23:41
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Але щось вас же стримало не казати їй досі. Вважайте, що чуйка спрацювала. Ну то й не кажуть вже до пологів, а там по ситуації зорієнтуєтеся
Заздрість то погано• 27 ноября в 23:40
Лучшая подруга - это он, который сделал ребёнка и вы ему не сказали? Или на что обижаться?
Вчителька з мікрорайону• 27 ноября в 23:40
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Таких не звуть. Людина яка не любить дітей апріорі не може бути кумою. Дивно що ви цього не розуміжте