дама_из_декрета• 28 ноября 2025
Чи це нормально коли батьки розповідають дітям про деталі зради?
Наприклад зрадила мама, а батько розповідає дитині з ким і як їм важко помиритися. Мама жаліється на тата дитині, а тато на маму. Дитині десь 10 років
Не кую, не мелю• 28 ноября 2025
Ні в якому разі не треба розказувати таке дітям. Їхня психіка не сформована для таких розмов, від слова зовсім. Це може травмувати дитину - навіть якщо їй 10 років. Будь ласка не робіть такого ніколи з дітьми:(
дама_из_декрета
• 28 ноября 2025
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Ні, не нормально. Тупі маніпулятори. Але ви не така
Це були мої батьки, я тоді думала, що це ок. Намагалася маму підтримати, бо вона була близька, хоч і зрадила. Я мамі радилася розвестися з татом
Пилосмок працює• 28 ноября 2025
У жодному разі це не тема розмов з дітьми, це неприпустимо обговорювати проблеми дорослих з дітьми — особливо якщо це стосується зрад і подібного (проблеми пари)
У мене мати все дитинство мені у вуха навалювала про її проблеми з батьком і який він поганий (наче я її подруга) — це дуже складно дитині винести. Вона, дитина, не знає що їй з цими знаннями робити, такий роздрай у душі, емоції затоплюють… мене це сформувало спасатєльніцей (як у порочному трикутнику Карпмана якщо знаєте) по життю — як же довго я це викорінювала це в собі та навіть і зараз ще. Коротше наслідки дуже і дуже негативні для дитини
Послушная• 28 ноября 2025
Нет , не нормально, но многие так делают...у меня знакомые 2 пары тоже детям в подробностях рассказали, правда дети постарше, но зачем(
дама_из_декрета
• 28 ноября 2025
Ответ дляПилосмок працює
От я теж раніше намагалася усім допомогти(
Пилосмок працює• 28 ноября 2025
Ответ дляНе кую, не мелю
Не «може» травмувати — а саме травмує.
Людина навіть може не усвідомлювати це, але її підсвідомість все дуже ретельно фіксує , і потім по життю розгрібаємо наслідки.. це я тільки з терапією до того дійшла.. а до неї була — сліпа- нічого не розуміла, чого таке життя хєрове у мене. Через те що хотіла маму спасти дитиною, допомогти їй — а потім це переноситься на всіх інших.
Пилосмок працює• 28 ноября 2025
Ответ длядама_из_декрета
Удалено администрацией...
Не кую, не мелю• 28 ноября 2025
Ответ дляПилосмок працює
Не «може» травмувати — а саме травмує.
Обіймаю вас.. здається я розумію про що ви говорите.. впізнаю і свій досвід …
Автор, вас також обіймаю, віртуально 🤗 Людині потрібна людина і для підтримки…
всегдаДаДа• 28 ноября 2025
Детали, конечно, ненормально, что рассказывают. А вот об измене можно и сказать
Ждушечка• 28 ноября 2025
Звичайно дитині обов´язково треба розказувати, що тато наприклад чи мати зраджувала, тому що дитина повинна розуміти чому у неї немає половинки батьків. Особливо коли наприклад у друзів та зносить дах і вони задумали щось страшне, наприклад забрати дитину. Звичайно дитина повинна стати чому її били наприклад, знущались над матір´ю на її очах. Це ж не приховаєш, навіть як би інші тьоті і дяді не внушали про це щоденно дитині і не хотіли.
Кринжова баба• 28 ноября 2025
Это травма ребенку, которую он передаст и своим детям, как бы ни старался этого не делать. Я такой ребенок
Флюорография гуся• 28 ноября 2025
Ответ дляПилосмок працює
Удалено администрацией...
Жена сантехника• 28 ноября 2025
Дитина чує розмови між дорослими, не глуха. Задає питання. На них потрібно дати відповідь, що тато полюбив іншу жінку і пішов з нею жити, ми залишаємося жити удвох, тато буде з дитиною бачитися на вихідних. А як іще сказати? Треба ж пояснити ситуацію
Ждушечка• 28 ноября 2025
Ответ дляЖена сантехника
А дитина вам скаже а чому він нас уже не любить?
А ви така, бо тьотя багата і тоді дитина буде ходити і кожний день у вселеної грошей просити щоб вона була багата і тато її знову любив🤦
Для чого ця карусель? Для чого захищати покидьків, діти мають жити не в ілюзіях, бо коли у садок чи у школу водить тато, то у них ще більше питань виникає і жити з мачухою ніхто не хоче, яка ще декілька місяців назад сміялася в телефон над дитиною. Можна обманути саду дитину, але якщо це вже доросла, нікого не обманеш. Дитина сама здатна аналізувати хто є хто і бачить як у інших в житті. Не дебіл же ж. Усвідомлює, що просто зібрав батько чи мати речі і пішли.
Також, хочу сказати у нас приклад був коли мати дитину лишила, і ця дитина сама ходила там до дому із (ну де вона була) і одного разу моя дитина спитала де твоя мама, і дитина та в захльост ридала, плакала сказала, що вона нас з батьком покинула, у неї інша сім´я. Цей батько дуже простий чоловік, дитину заводив там в садок чи в школу, потім ішов на роботу і так кожний день і дитині від цього було не в прикол, в може навіть і страшно. І що ця дитина дурна не розуміє у якій вона ситуації, обстановці??? Сиди і далі такій дитині розказуй по фрейду...
Пилосмок працює• 28 ноября 2025
Ответ дляФлюорография гуся
Удалено администрацией...
Флюорография гуся• 28 ноября 2025
Ответ дляПилосмок працює
Удалено администрацией...
Пилосмок працює• 28 ноября 2025
Ответ дляФлюорография гуся
Удалено администрацией...
Флюорография гуся• 28 ноября 2025
Ответ дляПилосмок працює
Удалено администрацией...