Губной рояль• 28 ноября в 05:08
День и ночь перемешались, как нормализовать сон?
Барвіночка• 28 ноября в 05:10
Днем не спать.а вообще если вам так комфортно то так и живите.я ложусь в 6 встаю в 1 2 дня и отлично
Губной рояль
• 28 ноября в 05:27
Ответ дляМолчунья
Тоже в 7 ложусь, в 13:00 встаю.
О, у меня с 8 до 15🫠
ПлакалаВАвто• 28 ноября в 06:01
Ответ дляPORKA
Вийдіть на роботу.
Напевне, здивую Вас, але можна мати роботу без графіку з 9 до 18))
ПлакалаВАвто• 28 ноября в 06:03
Автор, аналогічна ситуація, але у мене ще робота в іншому часі 😅
З рекомендацій - якщо Вам так комфортно, то так і живіть собі. Якщо некомфортно, пробуйте лягати раніше на годинку і відповідно прокидатися на цю ж годину раніше. Поступово воно вийде)
PORKA• 28 ноября в 06:03
Ответ дляПлакалаВАвто
Не треба дивувати, автор запитала - я відповіла. У кого графік з 8-9, той не спить вдень)
Ло Шарик• 28 ноября в 06:05
Эх понимаю вас, тоже так же, ночью зачастую обстрелы , поэтому с этой войной, я стала ложиться утром 🤦♀️
Мій не такий• 28 ноября в 09:52
Ответ дляМолчунья
Тоже в 7 ложусь, в 13:00 встаю.
Каждый день? Обалдеть!
ПлакалаВАвто• 28 ноября в 14:44
Ответ дляPORKA
Автор не писала, що в неї немає роботи
А Ви сходу - вийдіть на роботу. Я і написала Вам, що не геть всі роботи з графіком з 9 до 18.