Йогуртікс1• 28 ноября 2025

Улюблені книги

Дуже рекомендую до читання книги Всеволода Нестайка. Вони про дружбу, доброту і взагалі дуже позитивні. Наприклад, "Тореадори з Васюківки" та книги серії "Дивовижні пригоди в лісовій школі". Також рекомендую історії про школярів "Дванацятка з хвостиком" і "Одинниця з обманом", "Чарівні окуляри". Гарного дня🎉
Позитивна• 28 ноября 2025
Ми також його читали в дитинстві, гарний автор. Дякую за назви для школярів, почитаємо
жижифреймут• 28 ноября 2025
Я думаю вы немного не там написали, думаю данный форум его ца по возрасту не подходит
Кидаю курити• 28 ноября 2025
Нестайко это
Еще нравится - Неймовірні детективи Нестайко
В країні сонячних зайчиків. В країні місячних зайчиків.
Злюка-закусюка• 28 ноября 2025
’Беседы с Богом’.
Ответы на все вопросы о жизни
Анчо Ус• 28 ноября 2025
Нестайка в школі проходять... початкова школа. Чи не во всіх навчальних програмах цей автор є?
Астановитесь• 28 ноября 2025
І нікого не смущає, що Тореадори - твір 60-х років минулого століття? Радянщина в розпалі, психологія дітей та дорослих зовсім невідповідна сучасності. Забавки дітей іноді на межі виживання.
автор Йогуртікс1 • 28 ноября 2025
Ответ дляАстановитесь
Зараз просто є сучасні технології, інтернет, смартфони, компьютери. Який час - такі і твори. Просто це мій улюблений письменник, і його твори вцілому нормальні.